hiç yapay zekanın sizinle dalga geçtiğini hissettiniz mi yoksa bir tek bana mı oluyor
(22-05-2020, 23:35)Tigerclaw : Dandik yapay zeka kendine  yakın yerleri kuşatmak yerine ta en uzak yere gidip kuşatma yapamya çalışıyor.Özellikle 1600 yılından sonra yapay zekanın askerini kovalamakla geçiyor forced march özellliğini bu yüzden getirdiler bence.Sorunu çözmek yerine bu özelliği getirmişler.

Yapay zeka güçsüz olunca daha çok yöneliyor buna, çok da kötü bulmuyorum o yüzden. Denk savaşlarda sen iki ayrı ordu çıkaramadığında siege alıp savaş yorgunluğunu arttırıp daha çok hasar veriyor ve savaş skoru kısıyor ki bence bu yapay zekayı daha iyi yapar. Tabi kendi vassalın olunca basireti bağlanabiliyor o paranormal bir olay :)

Kaldı ki kaleler yoluyla önlerini kesmek, ayrıca yapay zeka genelde orduyu böldüğü için önemli bir kısmını yok edip denk/biraz daha güçlü bir stack ile önleme yapılabilir.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
hiç yapay zekanın sizinle dalga geçtiğini hissettiniz mi yoksa bir tek bana mı oluyor - Yazar: LakeVanMonster - 23-05-2020, 05:02

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.