hiç yapay zekanın sizinle dalga geçtiğini hissettiniz mi yoksa bir tek bana mı oluyor
Osmanlı ile oynadığım bir savede gerekli toprakların bir kısmı bende olmasına ve muscovy ile savaşta olmama rağmen rusyayı kurdu ve HRE'kurulur kurulmaz Rusyanın vasalı oldu hem de lideri benim vasalım olmasına rağmen.Tam. rusyayı tamamen işgaş etmiştim ordu sibirya yakınlarındaydı hre ordusu afrikaya ışınlanmış kadar hızlı gitti.8 lvl kaleden sina yarımadasında kurduğum hattı(hepsi sürekli aktif) 0 topla geçti.Bunlar bug mu kasıtlı mı?Yoksa benle alay mı ediyor hre lideri benim vasalım son reform'u bitiriyor gidip rus vasalı oluyor(bitirir bitirmez)
Bilim hayattır ama onun dahi bilemediği tek şey kıyametin zamanıdır
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
hiç yapay zekanın sizinle dalga geçtiğini hissettiniz mi yoksa bir tek bana mı oluyor - Yazar: korkusalan - 23-05-2020, 10:13

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.