Sohbet: Panzer Campaigns - Genel Sohbet: Ordu Karargâhı
(01-01-2022, 18:57)Attila the Hun :
(01-01-2022, 11:58)unonimus : Rumyantsev '43 duyuruldu.

Bilmem kaçıncı Doğu Cephesi oyunu yerine Polonya ya da Çin'de geçen bir oyun duyursalar keşke.

Duyurmamaları bu sene çıkarmayacakları anlamına gelmiyor, hattâ sıradaki PzC oyununun Rumyantsev '43 olacağı anlamına bile gelmiyor. Sanırım %99 ihtimal çıkartacakları için Rumyantsev '43'ü önceden duyurdular.

Hattâ aynı sebepten Kiev '43 ve Scheldt '44 konularını çıkmadan önce açmamıştım. Bilemedim, Rumyantsev '43 için de öyle yapmalı mıyım?

Serbia '14'ü çıkmadan önce açmıştın diyenler için, duyurulduktan iki gün sonra çıktı o. Rumyantsev '43'ün tahminimce birkaç ayı var.

(01-01-2022, 20:06)MAB :
(01-01-2022, 17:58)Yasin Ahmet :
(01-01-2022, 15:07)MAB : Arkadaşlar bu oyun nedir nasıl oynanır forumda bununla ilgili yazı var mıdır?
Epeydir görüyorum forumda ancak anlayamadım bir türlü.

Panzer Campaigns bir harp oyunudur, kısmen Hearts of Iron 3'e benzetebilirsiniz oynanış olarak. Amacınız, oynadığınız senaryoda size verilen birlikler ile belirlenen objectiveları kısıtlı süre boyunca tutmak veya ele geçirmektir. PZC, FWWC ve MDC serileri kapsamında 1914'den 2000lere kadar senaryolar bulunuyor, bunlara örnek olarak Yom Kippur savaşı, 1. Dünya savaşından sırbistan ve Stalingrad Muharebesi verilebilir.

Oyun rehberlerinde hafif veya ağır olmak üzere oyunla ilgili rehberler var, yine de herhangi bir sorunu contexte bağlı olarak ilgili campaign'in bölümüne veya buraya yazabilirsin, yardımcı olurum(@unonimus'u da yardımcı olması için ikna ederiz).

Hocam şimdi baktım oyun dolar üzerinden satılıyormuş, 2 3 dolar olsa oynanırda 29 dolar bugün için mantıklı bir tutar değil o yüzden vazgeçtim oynamaktan :)

Fiyat yıllardır aynı da Türk parasının değeri düştü :( . Yoksa elbette satın alırız hepimiz, değil mi arkadaşlar? Arkadaşlar?

Demosu var bu arada.

Yukarıdaki iletide bir şeyi hatalı yazmışım (Rumyantsev'in kuzeyine zaten oyun çıktığını yazmışım), onu düzelttim.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
[+] 2 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
Panzer Campaigns - Genel Sohbet: Ordu Karargâhı - Yazar: unonimus - 02-01-2022, 07:52

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.