Strategyturk Forumları

Orjinalini görmek için tıklayınız: Harita Oyunu: Avrupa MS 1000
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
Duyuru:

Honga.net bazı teknik sorunlar ve kullanımındaki zorluklar nedeniyle kaldırılmıştır. Savaşlar direk gold miktarı üzerinden yapılacaktır. Gold miktarınız sizin bakabileceğiniz asker sayısını temsil etmektedir.
XLY8m3.png
Duman bana kafa atacak belli.
Yr5a5Z.png
Gold miktarı:4600
İşgal miktarı:1000
Topraklardan gelen gelir: 700 7x100
Kalan para: 4300

Buda brk007'nin aldığı topraklar özelden atmış.
3YRL32.jpg

Duyuru:

Arkadaşlar eğer bu tur toprak aldıysanız gold miktarınız benimle eşittir. Toprak almasanız da almadığınızı belirtmeyi unutmayın.
Yoksa gold kazanamazsınız ve kuru kafa çıkar.
zrE1qj.jpg
Sen zaten oynadın başka bölgeyi boyamıştın. -_-
3.tur değilmi?3.tur hamlem say o halde lütfen
3. tur aynı resmi tekrar atarsan kabul ama atmazsan oynamadı kabul edilirsin.Konunun aktifliği için önceden tur atılamaz.
images?q=tbn:ANd9GcT3yr_fxpcEnzrhkh-FSZV...qx-smitPef

Kükreyen Aslan Kabilesinin Şefi Kızıl Baltadan Sicilya Emirliğine:

Topraklarımızın geleceği için beraber hareket etmeliyiz. Size müttefiklik dahada ötesi dostluk ve barış teklif ediyorum.

-Saldırmazlık (30 tur)
-Müttefiklik

Coat_of_Arms_of_the_Emirate_of_Granada_%...492%29.svg

The great state of Granada under the glorious leadership of His Majesty Ali Alper Duman declares that this land will be ours from now until hell freezes over. We will not rest until we liberate all our lands. Let it be known:

There is no conqueror but God!

rZdbL1.png
Sicilya Emirliği Kükreyen Aslan Kabilesine cevap:
Sicilya Emiri Esad bin El-Furat Ağlebi Kükreyen Aslan Kabilesinin cömert teklifini kabul ediyor ve 
elcilerini hemen Kükreyen Aslan Kabilesinin sarayına gitmelerini ve müttefiklik ilişkilerini geliştirmesini emr eder.
a2Bb97.jpg
BD9B4v.png
A5Yl70.png

2. turdayız.
ve turu oynayıp bir dahaki turun başlangıç parasını belirliyoruz sen beni yazdığım 3. tur başlangıç parasını yanlış anladın sanırım ?

Roma Senato Liderinden Sicilya Kralına;
Bize doğru ilerlemeyi kesip Tunusa ilerleme kaydetmeniz bizi devletçe sevindirdi.Bunun şerefine 20 Turluk saldırmazlık antlaşması ve Müttefiklik öneriyorum.

Antlaşmayı bozacak durum(lar):
kuzeye 1 toprak dahi ilerlerseniz antlaşma bozulur.

Kükreyen Aslan Kabilesinden Roma'ya:

Topraklarımızın geleceği için beraber hareket etmeliyiz. Size müttefiklik dahada ötesi dostluk ve barış teklif ediyorum.

-Saldırmazlık (30 tur)
-Müttefiklik

Guard

Roma Devletinden Kükreyen Aslan Kabilesine;

Teklifiniz Senato tarafından oylamaya sunulmuş ve kabul edilmiştir.

Kükreyen Aslan Kabilesinin Şefi Kızıl Baltadan Mısır Sultanına:

nAp721.jpg
Sultan Ahmed'den Kükreyen Aslan Kabilesi Şefine ,

Saygı değer Kızıl Balta ! Teklifiniz beni çok memnun etti.

Devletimiz bizimle dost olmak isteyenleri geri çevirmez lakin size bir şartım var eğer ki dost olmak istiyorsanız topraklarınızdaki Müslümanlar hür olacak ve hiç bir eziyet görmeyecektir.Eğer buna uyacaksanız her daim dostumsunuz Şef.

D4kpPZ.png
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32