2020 Kış Dead by Daylight Etkinliği
Bana uygun. Herkes isterse kendi aramızda custom game kurarak oynayabiliriz. Böylelikle herkes tüm perklere erişim sağlayabilir.
WhaW8Am.gif
Ara
Ne yazık ki yarın akşam evde olmayacağımdan katılamayacağım.
Ara
Dün gece @Henri ile birkaç oyun oynadık. Görselleri birazdan ilk iletiye ekleyeceğim. Ayrıca bugün tüm katılımcılar uygunsa 17:00'da tekrar oynayabiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
Bana uygun.
tTRiYax.png
Ara
Bana da uygun.

Ara
Windows Store ve Steam birbirleriyle oynayabiliyor ancak arkadaş ekleyemiyor, lobiye davet atamıyormuş. Benim için güzel etkinlikti, Steam'den belki daha sonra alırsam katılırım tekrar.
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün @Henri ve @reddga ile birkaç oyun daha oynadık. @Ragnvaldr maalesef cross play olmadığı için aramıza katılamadı. Üst üste beş maçta da kaçmayı başardık fakat en son @Henri olmadan girdiğimiz oyunda ikimiz de yakalandık. Genel olarak eğlenceli oldu. Görseller ilk iletide.
WhaW8Am.gif
Ara
Rank resetten sonra oyunu oynamak lazımmış, 5 oyun üst üste kaçınca kendimi bir sorguladım bu ben miyim diye ahaha. Son oyunun son kovalamasında az daha iyi oynasam onda bile kaçacaktım ama düşmüş palet etrafında fazla iyi akıl oyunu yapamadığım için yakalandım.

tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@reddga @Henri Bugün uygunsanız oynayabiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün başka bir etkinlikte oynayacağımdan erken bir saatte girersek birkaç oyunluk gelebilirim.
tTRiYax.png
Ara
Bugün @reddga ile kısa ü. oyun oynadık. İlk oyun camplayan bir doktor geldiği için pek bir şey yapamadık. İkinci oyun ise takım arkadaşlarımız pek bir etki gösteremedikleri için yine bir şey yapamadık. 3. ve son oyunda ise killer aşırı derecede lagladığından bize bazen metrelerce uzaktan vuruyordu. Bu yüzden reddga ölmesine rağmen ben kaçabilidim. Görseller ilk iletide.
WhaW8Am.gif
Ara
Son oyunda Killer'ın laglı olması resmen ona yaradı. Ne olduğunu anlamadan düştüğüm ilginç bir oyundu.
tTRiYax.png
Ara
@reddga @Henri

Bugün müsait misiniz?
WhaW8Am.gif
Ara
(23-02-2020, 16:44)PCOyun : @reddga @Henri

Bugün müsait misiniz?

Ben değilim.
Ara
Bugün ben de müsait değilim.
tTRiYax.png
Ara
@reddga @Henri müsaitseniz bugün veya yarın oynayabiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
Sınavlardan ötürü iki günde de gelemem.
Ara
Ben de yoğunluktan dolayı bir süre oynamak için uygun değilim.
tTRiYax.png
Ara
O zaman etkinliğin de sonuna gelmiş bulunmaktayız. Yeterli talep ve katılım olması durumunda İlkbahar etkinliği de açılabilir. Ellerinden geldikçe katılım gösteren @reddga ve @Henri'ye ayrıca en azından katılmayı deneyen @Ragnvaldr'a teşekkür ediyorum.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.