2020 Kış Dead by Daylight Etkinliği
1.jpg

2020 Kış Dead by Daylight Etkinliğine hoş geldiniz.

• Katılımcı sayısına göre "Survive With Friends" veya "Kill Your Friends" modlarında oynanacaktır.

• Oyunu Steam üzerinden, katılımcılar ile belirlenen saatlerde oynayacağız.

• Etkinlik içi oynanan oyunlar ile ilgili görseller, videolar, içeriklerin paylaşımı ve sohbeti bu konuda yapılır.

Katılımcılar
@PCOyun
@Henri
@reddga
@Ragnvaldr

Etkinlikten Görseller ve Videolar

WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum.
Ara
Katılıyorum.
tTRiYax.png
Ara
Bugün saat 20:30'da ilk oyun günümüz başlayacak. Katılamayacakların konu altından belirtmesi rica olunur.

@Henri
@reddga
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
25-30 dk kadar gecikebilirim.
tTRiYax.png
Ara
Oda kuruldu.
WhaW8Am.gif
Ara
@Henri ve @reddga'ya katıldıkları için teşekkürler. Birazdan görseller ilk iletiye eklenecek.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugünkü her oyunda ilk düşen, ilk asılan ve sonuç olarak ilk ölen ben oldum. Karşımızdaki Killer'lar nasıl her seferinde en zayıf Survivor'ı, yani beni, hızlı bir şekilde tespit edip avladılar şaştım doğrusu.
tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılımcılar uygun olurlarsa bugün tekrar saat 20:30'da oynayabiliriz. İstek doğrultusunda saat ileri veya geri alınabilir.
WhaW8Am.gif
Ara
Yine keyifli birkaç el attık. Ayrıca bu sefer Discord'dan konuşarak oynamayı denedik. Ben de birkaç görsel almıştım. İlk üç görsel katilin buga girmesin rağmen bana dünyayı dar etmeyi ve de sonunda yere mıhlayıp öldürmeyi başardığı oyundan. Aynı oyunda oyunculardan biri de buga girdi.

(04-01-2020, 05:33)PCOyun : Katılımcılar uygun olurlarsa bugün tekrar saat 20:30'da oynayabiliriz. İstek doğrultusunda saat ileri veya geri alınabilir.

Benim durumum belli değil. Akşama evde olmama olasılığım yüksek. Gün içinde haber vereceğim.
Ara
(04-01-2020, 05:33)PCOyun : Katılımcılar uygun olurlarsa bugün tekrar saat 20:30'da oynayabiliriz. İstek doğrultusunda saat ileri veya geri alınabilir.

Bugün maalesef uygun değilim.
tTRiYax.png
Ara

Ben katılacağım.
Ara
Oda kuruldu.
WhaW8Am.gif
Ara
Dün @Henri ile birkaç oyun oynadık. Alabildiğim görselleri ilk iletiye ekliyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılımcılar uygunsa bugün saat 20:30'da oynayabiliriz.
WhaW8Am.gif
Ara
(08-01-2020, 13:47)PCOyun : Katılımcılar uygunsa bugün saat 20:30'da oynayabiliriz.

Ben uygunum.
Ara
Oda kuruldu.
WhaW8Am.gif
Ara
Bugün @Henri ile birkaç oyun oynadık. Görseller ilk iletide.
WhaW8Am.gif
Ara
Katılımcılar uygunsa yarın saat 18:00'da odayı kuracağım.
WhaW8Am.gif
Ara
Bana uygun.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.