Anime: Shingeki no Kyojin - Attack on Titan (2013)
3. sezon 2. part'ın ilk bölümü yayımlandı.
Ara
(04-02-2019, 16:54)Sezar : Bence ilk sezonu efsaneydi ama cizgiyi asla sonraki sezonlsra tasiyamadilar. Dolayisiyla artik yeni sezon icin pek heyecan yok bende.

Arkadaslar, 3.sezonun 2.kisminda guncele geldim. Tek kelimeyle efsane. Gercekten son bolumlerde 1.sezonunun bile citasini asmislar. Ben fazla anime izleyen birisi degilim ama part 2 4. ve 5.bolumu benim Naruto'nun pain archindan sonra en begendigim anime bolumlerinden biri oldu.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
r0YmaP.jpg
[+] 2 üye EspadadelAlba nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çıtayı hiçbir zaman aşşağıya düşürmüyorlar. Hajime İseyama gerçekten çok büyük bir yazar. Bu bölümlerde AOT öncesi ve sonrası diye ikiye ayrılacak. Spoiler olmasın diye ayrıntısına giremem zaten yakında anlarsınız. Gelecek 4.Sezon ile artık arşa çıkacak. Mangada bir yerden sonra takip etmeyi bıraktım animasyon versiyonunu izlerim daha zevkli olur diye.

Bu arada şu an çalıştıkları stüdyo'yu değiştirmek istiyorlar diye biliyorum. 3.Sezon part 2 de yer yer kalite düşünce anlaşmazlık çıkmış anlaşılan. Yeni stüdyo bulunması felan derken 4.sezon yıllar sonra gelebilir böyle bir sıkıntı var. Bir anime için büyük bir stüdyo ile anlaştığınız zaman sıraya alınıyorsunuz önceden gelen animeler yapılmadıkça sizinkine başlamıyorlar çünkü.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
@cemal

Çalıştıkları stüdyoyu değiştirmek istemiyorlar, çalıştıkları stüdyoyla yaptıkları anlaşma stüdyo açısından karlı olmuyormuş ve tek başına AoT bütün vakitlerini alıyormuş, bu nedenle stüdyo çalışmayı bırakmak istiyor.

Animasyonlar o kadar iyi ki başka bir stüdyo büyük hayal kırıklığı yaratabilir.
[+] 1 üye Awake nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
4.Sezon 2020'de
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Her anime izleyicisine rahatlıkla tavsiye edebileceğim çok başarılı bir anime serisi SnK. Mangasını da takip ediyorum bir yandan ve anime yapımcılarının yaptığı işi çok beğeniyorum. Mangasının yakında biteceğini duymak biraz üzdü ama her güzel şeyin bir sonu vardır, umarım herkesi tatmin edecek bir final yapabilirler.
Ara
Nedenini bilmiyorum. Animenin gitgide kendini daha fazla ciddiye alması mı yoksa çok fazla beklememden mi ama üçüncü sezonda istediğim tadı yakalayamadım.
Ara
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(18-11-2019, 21:57)Onur34 : Nedenini bilmiyorum. Animenin gitgide kendini daha fazla ciddiye alması mı yoksa çok fazla beklememden mi ama üçüncü sezonda istediğim tadı yakalayamadım.

Aynı şey bende de oldu hatta itiraf etmeliyim ki ikinci sezondan sonra izleyesim kalmadığı için hala 3.Sezona bakmadım bile. :/ Aynı şey Tokyo Ghoul izlerkende olmuştu onunda 3. ve 4. Sezonuna bakmamıştım bu sebeple sadece 2 sezonla kalmıştım.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
Geçenlerde artık kaçıncı sezon dahi olduğunu bilmediğim son kısmı da izledim. Sanırım sezonların bölünmesinden hiç hoşlanmıyorum. Özellikle Rick and Morty'de de aynısı oldu.

Ara
Dördüncü sezona iki hafta kaldı

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarın yayınlanmaya başlayacak olan yeni sezondan bazı kareler 
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Ending şarkısı düştü ilk bölüm birkaç saat sonra japonyada yayınlanacak
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Mangasını güncel takip ediyorum.Final sezonu ne kadar stüdyo değişse de güzel olacağına inancım tam.Bütün bölümler bittikten sonra ki o zamana kadar manga çoktan bitmiş olur(max 3-4 sayı kaldı tahminimce)baştan bütün seriyi izlerim gibi geliyor.Ama dayanamayıp anime bölümleri düşmeye başlar başlamaz da izleyebilirim kendime pek güvenemedim.
Ara
(06-12-2020, 15:27)Yohaynes : Mangasını güncel takip ediyorum.Final sezonu ne kadar stüdyo değişse de güzel olacağına inancım tam.Bütün bölümler bittikten sonra ki o zamana kadar manga çoktan bitmiş olur(max 3-4 sayı kaldı tahminimce)baştan bütün seriyi izlerim gibi geliyor.Ama dayanamayıp anime bölümleri düşmeye başlar başlamaz da izleyebilirim kendime pek güvenemedim.

Mangayla birlikte gidip son bölümleri o sırada çizeceklermiş zaten manga min. bi beş-altı ay daha devam eder o kadar bekleyebilir misin ki
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(06-12-2020, 15:31)cemal :
(06-12-2020, 15:27)Yohaynes : Mangasını güncel takip ediyorum.Final sezonu ne kadar stüdyo değişse de güzel olacağına inancım tam.Bütün bölümler bittikten sonra ki o zamana kadar manga çoktan bitmiş olur(max 3-4 sayı kaldı tahminimce)baştan bütün seriyi izlerim gibi geliyor.Ama dayanamayıp anime bölümleri düşmeye başlar başlamaz da izleyebilirim kendime pek güvenemedim.

Mangayla birlikte gidip son bölümleri o sırada çizeceklermiş zaten manga min. bi beş-altı ay daha devam eder o kadar bekleyebilir misin ki

yüzde 1 kadar kısım kaldığından söz ediliyordu.3-4 sayılık zaman kaldığını hesaplarsak manga bittiğinde anime 12.bölümlere gelir.Ben de finali görmüş olup en baştan izlemeye başlarım.Zaten tekrar yakalayana kadar anime finaline de yetişmiş olurum.Kafamda böyle bir plan kurdum ama izlemeye başlayınca direk yakalarım gibime geliyor :D hafta hafta beklemeyi sevmediğimden seriler bitince izlemeyi tercih ediyorum genelde.
[+] 1 üye Yohaynes nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Müzik eklenmiş hali

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.