Anime: Shingeki no Kyojin - Attack on Titan (2013)
Son bölümde trailerde 2d olan tüm shotlar 3d animasyon ile değiştirilmiş
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Fragmanla altıncı bölüm karşılaştırılmalı video. Sad etmişler

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara

Son sezondaki cgi başarsından sonra stüdyo daha farklı animasyon tekniklerini de deneyeceğini açıklamış
[+] 2 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Son sezonun ilk bölümünü şimdi izledim. Utena'dan sonra biraz içim açıldı.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dün son sezonda güncele gelmiştim. @cemal'in dediği gibi cgi göze batsa da uzun süredir kurdukları hikaye meyvesini veriyor gibi. Bakalım sezon sonunda nerede bitirip filme geçecekler.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(06-12-2020, 15:27)Yohaynes : Mangasını güncel takip ediyorum.Final sezonu ne kadar stüdyo değişse de güzel olacağına inancım tam.Bütün bölümler bittikten sonra ki o zamana kadar manga çoktan bitmiş olur(max 3-4 sayı kaldı tahminimce)baştan bütün seriyi izlerim gibi geliyor.Ama dayanamayıp anime bölümleri düşmeye başlar başlamaz da izleyebilirim kendime pek güvenemedim.

Evet dayanamadım rewatch atmaya başladım.59 bölümü özetleyen bir movie varmış ama hazır boş vaktim varken bir daha izlemeye karar verdim.
Ara
7. bölümü şimdi bitirdim. Titanlardaki bazı tasarım değişiklikleri ve bölümün sonundaki "arkadaşlığın gücü" sahnesi pek hoşuma gitmese de güzel bölümdü.
Ara
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni bölüm Japonya televizyonunda yayınlanırken 19. dakikada yaşanan depremden dolayı tamamlanamadı. Bu yüzden bölümün online çıkışı da ertelendi.

Bölümün 19 dakikası ve önemli kesitler internette dolaşıyor o yüzden sosyal medya kullanırken dikkat etmenizi tavsiye ederim.

Bölümün resmi olarak ne zaman geleceği belli değil.
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Final sezonu part 1'i bitti.part 2 için myanimelist 2022 kış yazıyor.Aynı zamanda mal'de brotherhood'u tahtından etti part1.Mangası nisan ayında final verecek.

Edit:Tekrar bakınca Brotherhood lobisi yine salmamış birinciliği,şuan ikinci sırada.Kısa süreliğine birinci oldu demekki.
[+] 1 üye Yohaynes nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Anime ve manga aynı anda bitecek zannediyordum. 1 yılı spoiler yemeden atlatabilecek miyiz acaba?
Ara
Birinci kısmı önce bitirdim. Bir yerden birinci kısım 17 bölüm diye görmüştüm ya da öyle sanmıştım. O yüzden tam olayların ortasında bitti sonraki hafta izlerim diye düşünürken burada gördüm bittiğini. Artık 9 ay sonrasına bakalım.
Ara
Manga'nın son chapteri yayınlandı ve bu hikayede sonlanmış oldu. Birçok insan kabul edemedi niyeyse Imao. Hikaye kendi içinde kurduğu altyapı üzerine bir son yaptı. Şimdiye kadar gördüğüm en kötü son mu değil en iyisi mi oda değil. Animeler arasında mediocre bir sonra sahip ama en azından kendi içerisinde mantık hatasına düşmeyip düzgünce bitti.

okuyanların anlık tepkileri:
EyTUUnkXIAUMfLA?format=jpg&name=small

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 3 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Endingi sevmeyenlerdenim ben de.Got ending ile hala kapışamaz ama bu seriye yakışmayan bir sondu bence.iİk 120-125 çok iyiydi ne olduysa sonraları toparlayamadı,son chapter facia.Hele 137 çok güldürmüştü beni.Final bölümünde de bir yerde has** hadi oradan dedim.onun dışında yaklaşık 8 yıldır aylık rutinimin bitmesi biraz üzdü.Hala açıklanmayan çok şey var artık İsayama da salmış bitirsem de gitsem modunda yazmış bir şeyler.9-10 verebilecekken final arc yüzünden 8 yapıyorum puanımı.
[+] 1 üye Yohaynes nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(08-04-2021, 17:42)Yohaynes : Endingi sevmeyenlerdenim ben de.Got ending ile hala kapışamaz ama bu seriye yakışmayan bir sondu bence.iİk 120-125 çok iyiydi ne olduysa sonraları toparlayamadı,son chapter facia.Hele 137 çok güldürmüştü beni.Final bölümünde de bir yerde has** hadi oradan dedim.onun dışında yaklaşık 8 yıldır aylık rutinimin bitmesi biraz üzdü.Hala açıklanmayan çok şey var artık İsayama da salmış bitirsem de gitsem modunda yazmış bir şeyler.9-10 verebilecekken final arc yüzünden 8 yapıyorum puanımı.

Şöyle 4-5 chapter daha olsa ending otururmuş. Sonu çok iyi anlatamadı insanların sevmemesi normal. Çok çok daha iyi bir final bekliyordu birazda millet. Şimdiye kadar yüzlerce seri bitirmiş biri olarak bir dizi/anime yazmaktan çok daha zor finalini yazmak onu diyebilirim. Hikayelerin finallerini yazmak her daim sıkıntılı olmuştur. İdare eder oldu bitti artık. Hiç beklentim yokken girmiştim seriye zamanında ilerledikçe dahada beğenmiştim. Final geldi bitti artık bu chapteri de kapattık. İyi zevkli geçti pişman ettirmedi takip ettiğime.
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Manga finali kötü değildi bence. AoT kalitesinde bir final değildi ama kötü de değildi. Son chapterların hızlıca yazıldığına katılıyorum, olayların daha ayrıntılı anlatıldığı birkaç chapter daha olsa çok çok daha iyi olacaktı.

Bazı çevreler "copium" diyor ama animenin finali daha iyi yapabileceğini düşünüyorum.
Ara
Anime izlemeyi seviyorum fakat şimdiye dek pek manga okumadım ,Aot gibi aksiyon sahneleri bol olan bir seriyi mangadan bitirmek istemiyorum ama 1 yıl boyunca spoiler yemeden durabilecekmiyim bilemiyorum acaba mangadan mı bitirsem yoksa part 2 yi bekleyim mi? Bitiren kişiler bu konu hakkında ne düşünüyor.
Onen i-estel elyë, ú-chebin estel anim.
Ara
(08-04-2021, 22:13)Tusalant : Anime izlemeyi seviyorum fakat şimdiye dek pek manga okumadım ,Aot gibi aksiyon sahneleri bol olan bir seriyi mangadan bitirmek istemiyorum ama 1 yıl boyunca spoiler yemeden durabilecekmiyim bilemiyorum acaba mangadan mı bitirsem yoksa part 2 yi bekleyim mi? Bitiren kişiler bu konu hakkında ne düşünüyor.

4. sezon part 1 bitene kadar ben de öyle düşünüyordum sonra hem meraktan hem de spoiler yeme korkusundan okudum. Aksiyon sahneleri açıkçası kötü. İlk kez manga okuduğum için de olabilir ama ne olduğunu anlayamadım çoğu zaman.

Dikkatli davranırsan, sosyal medyada animeyle ilgili şeylere bakmıyorsan ve Youtube'dan anime videosu izlemiyorsan spoiler yemen zor gibi aslında. O yüzden aksiyon önemliyse diziyi beklemeni öneririm.
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(08-04-2021, 22:13)Tusalant : Anime izlemeyi seviyorum fakat şimdiye dek pek manga okumadım ,Aot gibi aksiyon sahneleri bol olan bir seriyi mangadan bitirmek istemiyorum ama 1 yıl boyunca spoiler yemeden durabilecekmiyim bilemiyorum acaba mangadan mı bitirsem yoksa part 2 yi bekleyim mi? Bitiren kişiler bu konu hakkında ne düşünüyor.

Dizideki zevkin yarısı acaba bir sonraki bölüm/manga sayısında ne olacak diye beklemekten geliyor. Oturup birden bitirirsen zevkin çoğu kaçar benden söylemesi. İkinci parti altı ay sonraya atmaları galiba titanları elle çizmek için güzel aksiyon sahneleri olabilir beklemeye değer öyleyse. Cgi olursa sad olur
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.