AoE2 - Multiplayer Sohbet
Voobly, Age of Empires 2 steam üzerinde daha yokken çok önceden multiplayer oynayabilmek için kurulmuş bir platform. Ben de AoE2 HD yokken bir zamanlar orada oynuyordum ama uzun zamandır oraya girmedim. Uzun yıllar sonra steamde oyun olmasına rağmen hala orada büyük bir oyuncu topluluğu bulunuyor. Özellikle pro oyuncular genelde voobly üzerinde oynar. 

Buradan sitesini inceleyip uygulamasını indirebilirsiniz.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün ya da yarın bir mp ayarlasak mı ? Kimler gelir ?
Ara
Haziran ayı için Multiplayer etkinliği planlayalım mı ? Kimler katılır ?
Ara
Haziran ayı mp etkinliği açıldı.

https://forum.strategyturk.com/konu-mp-a...ziran-2018
tTRiYax.png
Ara
Bugün AoE oynayacak çıkar mı? Bir Nomad-Arabia falan atalım.
Ara
Şubat ayı için yeni bir etkinlik kurmayı planlıyorum. Etkinlik kurulsa kimler katılabilir ve katılırsanız oyunun hangi versiyonunu tercih edersiniz? Age of Empires II (2013) mü yoksa son çıkan Age of Empires II: Definitive Edition mı? Tercihinizi belirterek mesaj atarsanız kaç kişi olduğumuzu daha rahat görebiliriz. En az 4 kişi çıkarsak etkinlik konusunu açmayı düşünüyorum.
tTRiYax.png
Ara
Aoe2(2013)
Ara
(07-02-2020, 15:18)reddga : Şubat ayı için yeni bir etkinlik kurmayı planlıyorum. Etkinlik kurulsa kimler katılabilir ve katılırsanız oyunun hangi versiyonunu tercih edersiniz? Age of Empires II (2013) mü yoksa son çıkan Age of Empires II: Definitive Edition mı? Tercihinizi belirterek mesaj atarsanız kaç kişi olduğumuzu daha rahat görebiliriz. En az 4 kişi çıkarsak etkinlik konusunu açmayı düşünüyorum.
Merhaba, ben bir kere multiplayer etkinliğine katılmıştım fakat DE o zaman sürekli masaüstüne crash veriyodu. Sanırım bu problem çözüldü artık. Ben aşşağı yukarı her gün DE Muitiplayer oynuyorum. etkinlik olursa katılırım.
Ara
bende Age of Empires II (2013) var multiplayer etkinliğine katılabiliyor muyum definitive edititon mu olması gerekiyor?
Ara
En son multiplayer etkinliklerini Definitive Edition üzerinden yaptık ama talep olursa 2013'ü de kullanabiliriz.
tTRiYax.png
Ara
Haziran ayı mp etkinliği açıldı gelmek isteyen varsa gelsin günler oyunculara göre belirlenecek
€20
Ara
Age of empires 2013 mpsi kurmayı düşünüyorum kimler gelebilir?
€20
Ara
(27-06-2020, 13:20)Aiakos : Age of empires 2013 mpsi kurmayı düşünüyorum kimler gelebilir?

Aoe 2 DE kurarsanız ben katılabilirim.
Ara
Sitenizi yeni görme şansım oldu, çok başarılı olmuş. Herkese iyi eğlenceler!
Ara
Benle birlikte Age of Empires 2 DE girebilecek oyunun temelinden anlayan arkadaşlar arıyorum. Elom tekrar geri döndüğüm için çok yüksek değil, 700 800 civarlarında seyrediyor. 
Discordum: PaulThePink#3986
Ara
Mart ayı ekinliği açıldı. @paulthepink etkinliğe bekleriz.

https://forum.strategyturk.com/konu-mp-a...-mart-2021
tTRiYax.png
Ara
Temmuz ayı etkinliği açıldı.

https://forum.strategyturk.com/konu-mp-a...emmuz-2021

Tüm AoE2 severleri bekleriz.
tTRiYax.png
Ara
İndirimler sonrası yakın zamanda DE mp'si düzenlenirse katılmak isterim.
Ara
beyler selam. benim bir sorunum var, ttnetten tivibu ttnete geçtik ve evin modemi değişti. Daha sonra ben oyunda çok oyunculu kısmına bağlanamamaya başladım. Oyun serverlarına bağlanamıyorum. Hata şu 'account login event' lütfen yardım edermisiniz
Ara
Firewall ayarlarında bir sıkıntı olmuş olabilir. O yüzden oraya bakmakta fayda var. Firewall ayarlarını default yapmak ve aoe2 için ek izin vermek işe yarayabilir.
tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.