Büyük İndirim: Steam 2019 Yaz İndirimi
Doğru düzgün indirimde olan oyun göremiyorum, TOAW IV alasım var aslında ama %75 olmadan almayayım dedim :( .
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
empire total war mp campagin var mı ?
Ara
TOB ile WH2 arasinda kaldim. Iki oyunu bilen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirm. Hangisini daha cok onerirsinix?
Ara
@Mabella

ToB maalesef çıktığında beklentilerimi karşılayamadı, hatta büyük hayal kırıklığına uğradım, oyuna yapılan eleştirilerden birisi Attila ile çok az farkının olmasıydı zamanında. Yeni yamalarla pek çok şey geldi ancak tatmin edici bir şey duyamadığım için tekrar bakmadım açıkçası.

WH 2 ise Total War'un uç noktalarından, fantezi türünü seviyorsan mutlaka denemen gerekir, ToB'dan çok daha derin ve eğlenceli.
[+] 1 üye Awake nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WH2+WH1 al. Durmaplay'da 65 TL ikisi. Ben oradan aldim sikinti cikmadi.

https://www.durmaplay.com/tr/store/total...imate-pack
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ciddi ciddi 65 tl yazıyor orada. Kod olarak gönderiyorlar değil mi? İndirim süresi ne kadar?
Ara
Güzel ve komplike senaryolu bir oyun arıyorsanız Yakuza 0 şuan 30 TL.
Ara
(28-06-2019, 01:45)Sezar : WH2+WH1 al. Durmaplay'da 65 TL ikisi. Ben oradan aldim sikinti cikmadi.

https://www.durmaplay.com/tr/store/total...imate-pack

Stok bitmiş, tüh.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Görsel

Hiçbir oyun gözükmüyor bunun sebebini bilen var mı?
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
İlk gün gözüküyordu düzeltirler, bu çekilişlerden oyun kazanan varmı? Seçtiği takım ilk 3'e giren kullanıcılardan 300 tanesi istek listesindeki en çok istediği oyunlardan bir tanesini kazanıyormuş steamdeki kullanıcı sayısını düşünürseniz imkansız gibi.
Ara
Benim takım ilk iki gün birinci oldu ama yok kazanmadım.
Ara
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sonunda biri koymus videoyu
Ara
(26-06-2019, 15:24)altnkurt : Dead Cells aldım. Çoktandır korsan oynuyordum. 26 liraya kesinlikle değiyor.
Deus Ex: Mankind Divided aldım. Cyberpunk 2077'nin etkisi hala üstümde. Ona en yakın oyun olarak da bunu öneriyorlardı. Fiyatı da 12 lira gibi bir şey. Ben 20 liraya deluxe sürümü aldım.
GTA Trilogy aldım. Çoktandır almayı planladığım eskiye yönelik koleksiyon amaçlı bir satın alımdı bu. Fiyatı da ucuz. 16 lira. Aslında Mafia Trilogy alacaktım da artık bi dahaki indirime. 46 liraya Mafia 3'ün de dahil olması baya iyi aslında.
Bu şekilde 60 liraya kapatıyorum bu indirimi de. Vatana millete hayırlı olsun.

17.60'a Software Inc., 13.20'ye Another Brick in The Mall ve 30 liraya Project Hospital alarak oynamayacağım oyunlar kategorisine biraz daha yatırım yapasım geldi. Humble'ın aylık paketinden belki bunlardan birisi çıkar umuduyla ayın 5'ine kadar beklemeye devam edeceğim. Ardından muhtemelen bu 3 oyunu da kütüphaneme katmayı planlıyorum. Bu arada hala Mafia Trilogy gözümü çeliyor.
Sic Parvis Magna
Ara
No Man's Sky mı X4: foundations mı ?
Ara
(02-07-2019, 14:32)Gurt : No Man's Sky mı X4: foundations mı ?

Ikisini de preorder ile almistim pisman degilim.
Uzayda gecmesi disinda pek ortak noktasi olmayan oyunlar.

x4, tek gemiyle baslayip galaktik imparatorluk kurma oyunu. Ben mount and blade oyunun uzay versiyonu diye soyluyorum bazen. Ekran karti 4gb bellek alti ise grafik unutun. Cidden soyluyorum. Sirf bu sebepten oynayamiyorum. Yoksa cok guzel oyun. Gemi kontrolleri, savas, ticaret sistemi, gorevler vb cok guzel. Modlarla desteklenince cok daha guzel oluyor. Baslarda oldukca karisik gelebilir ama en kolay X serisi oyunu. Guzel bi gemi ayarlayip orda burda npc gorevleriyle zamn gecirebileceginiz gibi korsanlik da yapabilir, devasa istasyonlar insa edip kendi galaktik imparatorlugunuzu kurabilir hatta hazirdaki irklara savas acip onlarin bolgelerini ele gecirebilirsiniz. Yuzlerce gemilik filolarla savaslar yapabilirsiniz. Yapimcisi kesinlikle oyunu birakmiyor, surekli guncelleme ve yenilikler geliyor. Uzay oyunlari boyle iste, sonuna kadar destek.

No man's sky kendine ozgu bir oyun. Galakside rasgele dolasip amacsizca ordan oray gidip kesif yapabilirsiniz ama cabuk bikarsiniz. Kendinize bor hedef belirleyip takilabilir yada bolca bulunan aktif gruplarin faaliyetlerine katilabilirsiniz. Bir kac artistik gemi disinda filo falan kuramiyorsunuz. Yeni halinde npc filo kurup gorevlere gonderme imkani geldi ama. Bunlari dogrudan kontrol edemiyorsunuz. Guzel gezegen yad gemiye rastlamak sansa bagli. Istasyon gecitleri ve gezegenlerde kurulabilen gecitler ve adresli portallar sayesinde galaksinin bir ucundan oburune kolayca gidilebiliyor. Aylardir oynamadim am oncekilerden bile buyuk yeni bir guncelleme soylentileri var. Simdiye kadar oyunun ne kadar degistigi dusunulurse potansiyel cok yuksek gorunuyor.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
X4'ün dlcsi çok gerekli mi? İndirimli hali biraz yüksek almayı düşünüyorum ama dlcsi de 54 TL gibi bir fiyat olunca korkuttu biraz.
Ara
Dark Souls serisini almayı düşünüyorum oynayan öneren var mı?
Ara
Dark Souls 1 > 3 > 2 ona göre al.
Ara
3 ve remasteredı aldım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.