Civilization VI - Ekran Görüntüleriniz
Bu emergency olayı çok güzel düşünülmüş cidden. Özellikle multiplayer oyunlara ayrı bir hava katmıştır. Umarım yapay zeka bu durumlara katılıp görevi gerçekleştirmeye uğraşıyordur.
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
oOj4Ak.jpg

6 kişilik oyunda Moğollarla İngiltere ve Fransa'yı yıktım, diğer kıtada da bir uygarlık diğer 2 uygarlığı yenmeyi başardı. Bayağı heyecanlı gidiyorken karşıma çıkan uygarlık:

Per aspera ad astra.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Rezillik diz boyu. En iyi oyunumu oynuyordum, kendi kitamin yarisini almisim, tam savas bitti bir negatif Amenity dalgasi vurdu yere serdi koca ulkeyi. Heryeri isyan basti, Hazine coktu, Teker teker sehirler isgal edilirken benim askerlerim otomatik olarak satildi. Bundan kurtarmanin bir yolunu goremiyorum. Ilk sirada gumbur gumbur gidiyordum halbuki.

4204450CF870B641B7257D4A70100BF3B322D891
Ara
War wearness yemissindir , birkac tur savas surse bile acayip savas yorgunlugu biniyor bu da sehirlerine negatif amenity sonuc olarak da isyana gidiyor.
Ara
Savasin uzun surdugu dogru. Dusmanin cogunu yok etmeye calismistim. Ettim ama cok buyuk zarari oldu
Ara
Romayı aldım hakimiyete gidiyim dedim Abd ve Fransayı oyunun başlarında haritadan sildim sonra bulunduğum kıtanın etrafının sularla çevrili olduğunu görünce kültüre önem verdim. Bilim zaferi kazanmamıştım daha önce kültürden vazgeçip bilime yöneldim yeni olduğum için baya zorladı ama savaşlar bitince oyun mekaniğini anlamak açısından bilime yönelmem gayet iyi oldu. Yurdun dört bir yanında kütüphaneler, bilim merkezleri, araştırma labarotuvarları ve uzay üsleri mevcuttu. Son birkaç tur nükleer füzeyi denemek için Norveçe savaş ilan edip şehrine nükleer attım.

LU4eWO.jpg

7AU7zR.jpg

CVJ80N.jpg

TVNfCN.jpg

NQaa2B.jpg
Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene!

[+] 3 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
4aG6mY.jpg

İlişkiler gergin.
Per aspera ad astra.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Gözüne kestirdiğn bir ufacık adaya yz nin gelip şehir kurmsı :( Şehrinin yeri biraz kötü olmuş ama.
Ara
Yok orada AI'liği ben yaptım, o adaya çıkmayı planlıyordum İspanya benden önce davranıp adanın kuzeyine çıktı ben de güneye şehir attım.

O adada çılgın misyonerlik savaşları döndü.
Per aspera ad astra.
Sonunda bir oyunu bitirmeye basardim. Onceden actigim Huge haritayi oyun savelerimi sildigi icin bitiremedim, bu sefer azmettim sonuna kadar pesini birakmadim, saveleri yedekledim. Elimden kurtulamadi oyun.

Hiz standard, zorluk Emperor, harita Fractal.
Oyunun son turunda gorunum.

E0781385592ADA2B3B623BCB0BCAB7C3D239738C

Buda zafer ekrani, heybetli alman Sansolyesi Frederick Barbarossa nasil da geriniyor.

665FB30DD0800F3C51DB8F65A7EA551885E47230
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.