CK2 - Kısa Sorular & Kısa Cevaplar
bloodline elde etmek için ne yapmam gerekir?
Ara
Forge bloodline ambitionu var. 5k üstü prestij ve dük üstü bir ünvana sahip olursan açılıyor. Onunla bloodline alabilirsin. Onun dışında bloodline'ı olan karakterle evlilikler veya nadir görülen bazı eventler de bloodline alabilmeni sağlıyor.
There are consequences to killing a God!
Ara
(19-06-2019, 19:04)altnkurt : Forge bloodline ambitionu var. 5k üstü prestij ve dük üstü bir ünvana sahip olursan açılıyor. Onunla bloodline alabilirsin. Onun dışında bloodline'ı olan karakterle evlilikler veya nadir görülen bazı eventler de bloodline alabilmeni sağlıyor.

o eventleri tetiklemek için yapabileceğim bir şey var mı ?
Ara
Bloodlines'a sahip karakterleri kolay yoldan nasıl bulabilirim? Tek bildiğim bazi tarikatlarda listeden görebiliyorsun ama çok sınırlı oluyor 1 veya 2 tane
Ara
Ledger'dan bulunuyor olması lazım.
Eventlerin dosyalarını hiç kurcalamadım CKII'de. Muhtemelen de yapabileceğin çok birşey yok. Yüksek prestij falan belki. Oyunu akışına bırak ya. Bloodlinelar çok hayati değil.
There are consequences to killing a God!
Ara
(19-06-2019, 20:40)Mabella : Bloodlines'a sahip karakterleri kolay yoldan nasıl bulabilirim? Tek bildiğim bazi tarikatlarda listeden görebiliyorsun ama çok sınırlı oluyor 1 veya 2 tane

Ledger'da Bloodlines sekmesine hangi bloodlinedan kac kisi oldugunu goreceksin. Istediklerinden birinin uzerine tikla.Daha sonra bloodlinenin kurucu uyesi karsina cikacak. Oradan kan damlasi seklinde olan bloodline tusuna tiklarsan bloodline penceresi acilacak. Oradan da Show desecendants tarzi birsey olmasi lazim orayi da tiklayinca yasayan tum uyeleri gosteren pencere acilacak.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
https://forum.strategyturk.com/konu-seyt...#pid160953 burada da anlatmaya çalışmıştım araştırdım biraz ve buldum gelen görev unholy impregnation mış ben bu görevi nasıl getirebilirim.
Ara
Paris kralı olarak oynarken piedmont dükünün succesorunu toprak verip vassalım yaptım sonra o adam dük olunca benim verdiği toprak ona ve düklüğüne geçti. Neden böyle oldu?
Ara
Simdi eger unvanlar arasinda derece farki varsa yani dedigin gibi senin count vassalin sonradan varis ile count usttu bir unvan alirsa dukluk krallik gibi bagimsiz olur. Ama eger esit derecede unvana sahip olursa topraklar sana katilir.O vassala count yerine dukluk verseydin topraklar sana gecerdj.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.