Dizi: The Lord of the Rings: The Rings of Power (2022)
Bir netflix dizisinden hallice olmuş.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Süperkahraman dizisi olmuş.
Ara

3 lü konsey hislerimize tercüman olmuş. Tüm artı yönleri ile saç baş yolduracak saçmalıkları teker teker anlatmışlar. Özet olarak LOTR ile alakası olmayana iyi bir eğlencelik, LOTR hayranı olup Lore konusuna dikkat edenlere ise kederli bir yolculuk vaat ediyorlar.
q59zb6s.jpg
[+] 1 üye irfandurmus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Görsel olarak güzel; ama çok fazla saçmalık var. Yüzüklerin Efendisi temalı hiçbir şey üretilmediği ve buna aç olduğum için izliyorum.
Ara
Gorselleri efsane bi fantastik dizi ama senaryosu cok acemi. Acaba orta dunya uyarlamasi dizi yapilsaydi nasil olurdu acaba. Bu gidisle cikmayacak.
Ara
Dizi gittikçe kötüleşiyor. Öncelikle belirtmeliyim LOTR hayranı hiç olmadı. Yalnızca üçlemeyi okudum o kadar biliyorum. Senaryo çok kötü ve basit. Diyaloglar klişe. Oyunculuk baştan savma.

Bir yanda House of Dragonı izliyorsun, bir yanda bu rezilliği. Daha kötüsü nasıl olabilirdi bilmiyorum.
[+] 2 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
6ntk2xtqu0n91.jpg?width=3839&format=pjpg...5decd571eb
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Numenor dizide harika gösterilmiş.
WhaW8Am.gif
Ara
Diziyi Galadriel'in imajını kötülemek için çektiklerini düşünüyorum.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(10-09-2022, 20:46)elefsar : Diziyi Galadriel'in imajını kötülemek için çektiklerini düşünüyorum.
Cüce lobisi boş durmuyor demek.
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Böyle manzara görsellerini oyunlarda vs de görüyoruz, efeklere iyi diyoruz ama 3. Bölümdeki Warg tamamen 2. sınıf bir CGI'dı.
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
Ara
Sauron nasıl?
Ara
Sadece uzaktan flashbackvari bir şekilde gördük. Çok bir şey söylemek mümkün değil.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Elendil'i oynayan kişi dizideki en iyi oyuncu olabilir karizma akıyor
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(10-09-2022, 20:14)PCOyun : Numenor dizide harika gösterilmiş.
Evet güzeldi ama eski yunan atlantis havası verilmesi mantıklı gelmedi.

(10-09-2022, 21:17)Kurt Knispel : Böyle manzara görsellerini oyunlarda vs de görüyoruz, efeklere iyi diyoruz ama 3. Bölümdeki Warg tamamen 2. sınıf bir CGI'dı.
Warg konusuna kesinlikle katılıyorum dizi görselliğinde göze batan ilk kusur oldu.
q59zb6s.jpg
Ara
20 yıl önce çok daha iyi bir warg.  :smile: Cidden rezalet ya aslında çoğu modern dizi/filmde aynı şekilde öyle bir dizayn ediyorlar ki o kadar gerçekten uzak(gerçekte zaten yok tabi ama güzel dizayn edildiğinde sanki gerçekte varolan bir şey havası vermesi) , o kadar ucube bir görsel ortaya çıkıyor. Ama genel anlamda dizi güzel ilerliyor tabi birde şu battalgazi saçmalıkları olmasa tadından yenmez.

unknown.png
[+] 1 üye Joseph16 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
lhzzoo5u4en91.png
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 5 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
images?q=tbn:ANd9GcQpRjl1kNzbu9Gu4JEBTJH...g&usqp=CAU
Bu bence daha doğru. Keza Hobbit e zamanında kızgındık ta ki dizi çıkıp onu da aratana kadar. Dizi ile fanlar arasındaki ilişkiyi daha çok şunun gibi.
images?q=tbn:ANd9GcSjwAFWuCpS1RVFax_FW8J...w&usqp=CAU
giphy.gif
[+] 1 üye turkish lokum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tam da bir Lord of the Rings içeriğinden bekleneceği kadar siyah beyaz. Diziye başlamadan evvel beklentilerimi buna yönelik şekillendirmiştim tabii. Şimdilik kötü olduğunu düşünmemekle birlikte beni kendine çekecek bir özellikten henüz yoksun. Daha çok apayrı gibi görünen olayların -hele de kendilerine hatırı sayılır bir süre ayrılan Harfoot'ların- birbirine nasıl bağlanacağını merak ettiğimden izliyorum. Şu ana kadar diziyle ilgili en sevdiğim şey Númenor'un Antik Yunan ve Bizans karışımı tasarımı.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-09-2022, 10:10)turkish lokum : Bu bence daha doğru. Keza Hobbit e zamanında kızgındık ta ki dizi çıkıp onu da aratana kadar. Dizi ile fanlar arasındaki ilişkiyi daha çok şunun gibi.

2.30 Galadriel Mithrandir aşkını ne çabuk unuttun. Bu arada ROP> Hobbit olma ihtimali var.

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.