EU4 - İmparatorluklarınız
(11-06-2017, 16:35)Zebercet : Academica bekliyoruz.
Venedik ile cultural shift yaparak kurdum :P
Ara
(11-06-2017, 16:40)Xepluper :
(11-06-2017, 16:35)Zebercet : Academica bekliyoruz.
Venedik ile cultural shift yaparak kurdum :P

Steamfacepalm
[+] 1 üye Zebercet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(11-06-2017, 12:02)Xepluper : @Zebercet

Intel Core 2 Duo, AMD Radeon HD 3650 512 MB, 4 GB Ram ile baştan sona kasarak oynuyorum ve 1821'e de ulaşılabiliyor.

Yapmayın etmeyin, belki uzaklarda ağlayan küçük bir çöp bilgisayar kullanıcısı vardır :(

Ben 10 fps ile oynuyorum (çalışıyorum) buna ne demeli  :winktongue:
[+] 2 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Fast Universalis en büyük dostumuz
Ara
(11-06-2017, 17:11)Hammurabi : Fast Universalis en büyük dostumuz

O olmazsa zaten 5 fps.  :sob:
[+] 2 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Fast Universalis kurup ayarları modu paylaşanın dediği gibi yaptım ama 5xde fps 5-10 4xde 20-30 civarı. Hiçbir halta yaramadığı gibi sanırım fpsyi biraz daha düşürdü bende. :anguished: 

Var mı şu oyunu 1700den sonra da takır takır oynayabiliyorum diyen. Marco Antonionun Ryukyu serisinde son dönemler akıyor adam, öyle çok ultra bir sistemi de olduğunu düşünmüyorum.
Ara
oyunun başındaki 4. seviye hızdan bir kademe daha hızlı oluyor bende 1700 lerde fps düşüklüğü filan yaşamadım daha
Ara
dGnqAL.png
Yorum ve Önerilerinizi Bekliyorum. :)
Ara
Memlük -> Irak alırsan gelir açısından baya bi ihya olursun.
Sic Parvis Magna
Ara
Polonya vassalla sakin kaçırma.
Ara
Persleri vassal al
"c" tuşum çalışmıyor copy-paste yapıyorum.Lütfen "c"leri büyük yaz demeyiniz, iyi forumlar :)
Ara
Konuşacak bir şeyim yok, gerçek dostlara selamlar..

8dld6a.jpg

RPJPg1.jpg

VMlMBZ.jpg

nWAW9V.jpg

ZELE5a.jpg

7NoNdY.jpg

1gYgBj.jpg
[+] 22 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Blackwhist

Selamlar Reiz yine akmışsın.
Ara
:flushed:
Ara
Kaç para ulan bi rajput reich :)
Ara
Ben Prusya ile Hre dağıtırken zorlanıyorum adam ceylon (duygulandırdım) ile ortalığı dağıtmayı geçmiş fantezi yaparak başarım kasıyor  :reli:
"c" tuşum çalışmıyor copy-paste yapıyorum.Lütfen "c"leri büyük yaz demeyiniz, iyi forumlar :)
Ara
Rekoru 3 Yıl ile kaçırdım :pen: İlk Vijayanagar savaşında gereksiz yerleri almasaydım olabilirdi  :smiling:
Q7RP6G.jpg

Rönesansı 1460'da kabul ettim ve etrafıma yaydım.Üstüne bir de Malwa enstitü cezası yiyerek teknoloji atlayınca, komşu indirimi alarak bedave tek kastım

kWj0Z7.jpg

Evet başarım için bekledim (2 aycık)  

Hedef Indian Empire  :smiling:
[+] 3 üye Aragramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
nyfhar.jpg
dwut1t.jpg
İki ya da üç defa teknik sorunlardan dolayı 3-5 ay geri savelere devam etsemde(kesinlikle kaybedip çıkıp girmekten değildir) güzel bir oyun oluyor ve gidiyor. Osmanlı tehditi atlatılsa rahatlayacağım ama... Önerileriniz nelerdir?(Quality-Maritime ikilisi açık. Techler 7-7-8. Rönesans kabul edildi. Altın çağdayım.)
Ara
O Osmanlı ne yapmış öyle
ARe5SbO.png
Ara
(14-06-2017, 19:05)guud : O Osmanlı ne yapmış öyle

Valla bu son yamayla ne oldu bilmem ama Avusturya denemesi için belki 30 oyun açtım 1500e kadar 30unda da Osmanlı milletin içinden geçti.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.