EU4 - İmparatorluklarınız
dvz9Pp.jpg

ADQjLB.jpg

6a7jXl.jpg

Nn6j1g.jpg
[+] 2 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Reis sen niye anca hileli oynuyorsun merak ettim
Ara
@kralılgaz Mercantilism hilesi falan da var lazımsa özelden ulaş.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-11-2018, 16:22)RawWrath : Reis sen niye anca hileli oynuyorsun merak ettim

Çünkü o Kralılgaz :victory:
[+] 1 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
reis hilede çığır açtı.. müslüman ülke ile bir diğer müslüman ülkeyi pu ya düşürdü..yesman birliğini kurdu..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 8 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bende fezzanı öyle görünce bi afalladim sonra tarihe baktim daha da afalladim en son kralilgaz oldugunu görünce rahatladim
[+] 4 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kralilgaz efsanesi. Görünce gözlerim yaşardı. Eskiden başka forumda her oynadığı oyun için hile isterdi. Yanlış hatırlamıyorsam mb warband hikayesi vardı. Karakterlerin suratına kendi fotoğrafını kırpar yapıştırırdı. Oyunlar çıkmadan hilesini sorardı. Hiç değişmemiş reis.
76561198034761601.png
Ara
(13-11-2018, 12:39)BigBadWolf : Kralilgaz efsanesi. Görünce gözlerim yaşardı. Eskiden başka forumda her oynadığı oyun için hile isterdi. Yanlış hatırlamıyorsam mb warband hikayesi vardı. Karakterlerin suratına kendi fotoğrafını kırpar yapıştırırdı. Oyunlar çıkmadan hilesini sorardı. Hiç değişmemiş reis.

Adam kendi ekolünü yaratmış resmen.
[+] 1 üye ingenierocivil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-11-2018, 12:39)BigBadWolf : Kralilgaz efsanesi. Görünce gözlerim yaşardı. Eskiden başka forumda her oynadığı oyun için hile isterdi. Yanlış hatırlamıyorsam mb warband hikayesi vardı. Karakterlerin suratına kendi fotoğrafını kırpar yapıştırırdı. Oyunlar çıkmadan hilesini sorardı. Hiç değişmemiş reis.

mont and blade hariç haklı olaiblirsin çünkü  mount ad blade serisine hiç bulaşmadım
Ara
vi9y87.png
Sırada fransa ve ispanya var. Onları da pu almak zor degil zaten
[+] 3 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(15-11-2018, 18:10)Serdengecti1 : 267Egd.png
Sırada fransa ve ispanya var. Onları da pu almak zor degil zaten
Nasıl Pu'ya düşürüyorsun?
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
https://eu4.paradoxwikis.com/Personal_un...atic_means
Şurdaki şartları sağlarsan pu'ya aliyorsun.Litvanya zaten oyun basinda eventle geldi.Diğerlerini kendim aldim
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(15-11-2018, 18:28)Serdengecti1 : https://eu4.paradoxwikis.com/Personal_un...atic_means
Şurdaki şartları sağlarsan pu'ya aliyorsun.Litvanya zaten oyun basinda eventle geldi.Diğerlerini kendim aldim

Ha yok nasıl Pu'ya düşürülebileceğini biliyorum.Sorum şu senin PU'ya düşürme taktiğin ne?Bana hiç gelmiyor da.
Ara
(15-11-2018, 18:34)Filsuk :
(15-11-2018, 18:28)Serdengecti1 : https://eu4.paradoxwikis.com/Personal_un...atic_means

Ha yok nasıl Pu'ya düşürülebileceğini biliyorum.Sorum şu senin PU'ya düşürme taktiğin ne?Bana hiç gelmiyor da.

Valla oyun basinda bohemia interregnumda zaten marriage atinca benim hanedan geldi direkt actim savasi zaten. Sonra avusturyayla marriage yaptim. Secimlerde onun prens adayini basa getirdim. Boylece von habsburg oldu. O taktikle avusturyayla macari pu aldim. Sonra ispamyanin prens adayini basa getirdim. Sira onlarda yani :) Polonyanin boyle bir avantaji var
[+] 1 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Veee mission completed.Oyun bitmiştir artik.Önümde durabilecek ülke kalmadi.Artik başarım kasalim biraz ( Britanya ile ugrasilmaz yav simdi :d 1 gemim bile yok)
iepZdu.png
[+] 2 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WC gelir.. dene..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Ecdat dağ gibi duruyor :imp:
Ara
Ecdat iki savaşa bakar. Wc kovalamazsan yazık olur.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
(21-11-1974, 04:29)Serdengecti1 : Valla oyun basinda bohemia interregnumda zaten marriage atinca benim hanedan geldi direkt actim savasi zaten. Sonra avusturyayla marriage yaptim. Secimlerde onun prens adayini basa getirdim. Boylece von habsburg oldu. O taktikle avusturyayla macari pu aldim. Sonra ispamyanin prens adayini basa getirdim. Sira onlarda yani :) Polonyanin boyle bir avantaji var
Teşekkürler...

(15-11-2018, 19:40)Semavi7 : Ecdat dağ gibi duruyor :imp:

Adam İstanbul'u kaybetmiş.Hangi dağ?
Ara
Dynasty değiştiğinde bazı özellikler de değişiyor mu? Mesela İngiltere soyu Hohenzollern oldu diyelim kralların askeri özellikleri yüksek çıkar mı?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.