EU4 - İmparatorluklarınız
Güzel 1 Osmanlı.
G0kMNN.png
Ara
sınırların şekli güzel olmuş
Ara
Spastik gamers daha iyi Osmanlı için
Ara
Yakın zamanda bitirdiklerimden.(Fransa oyunu çok sıktı bıraktım onu da)
Ara
(05-02-2017, 20:00)Probang :
(05-02-2017, 19:55)Kirpi : Hulkspider Ilgaz değil mi beyler ?
Nein.

Hulkspider aslında normal bir insan değil, bilgisayar programı. Her sene yeni versiyonları çıkıyor, yakında 4. nesil Hulkspider04'le aramıza katılacak.

Pro, ben yine gelişim gösteriyorum. Sen hep aynısın onu ne yapacağız?
Ara
jerry-seinfeld-kramer-pocker-face-Newman...-laugh.gif
G0kMNN.png
Ara
(06-02-2017, 19:09)HulkSpider03 :
Nein.

Hulkspider aslında normal bir insan değil, bilgisayar programı. Her sene yeni versiyonları çıkıyor, yakında 4. nesil Hulkspider04'le aramıza katılacak.

Zirvedeki yerimiz değişmiyor xd xd
Ara
(07-02-2017, 00:13)Probang :
(06-02-2017, 19:09)HulkSpider03 :
Nein.

Zirvedeki yerimiz değişmiyor xd xd

Zirvede göztepe var sanıyordum?
[+] 1 üye HulkSpider03 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Candar Bey diyeceksiniz!
Uzuuun süren Otto savaşlarından sonra koloni açarak başarımı tamamlamayı düşünüyordum.Ama Castilla bütün Brezilyayı koloni yapınca savaşarak başarımı alabildim.
l3n7EQ.jpg
VP4VEB.jpg
[+] 9 üye BeRDuSH nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sıkıntıdan 2 aydır devam etmediğim oyunuma geri döneyim dedim. Hedef one faith'ti yetişmez gibi ama hiçbirşeyde belli olmaz. Oyunun sonucunu atarım.

m4vMQR.jpg

DBnYQO.jpg
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Prenslikleri reformla vassalladıktan sonra oyun sıkıcı bir hal alıyor ama devam etmek istedim.
Son 60 yıl içinde rusyayı parçalamayı düşündüm ama zaman kaybı yaratacağını düşünüp asyaya yöneldim. 
En yayılmacı oyunum oldu diyebilirim. Wc yapanlara da helal olsun diyorum. %100 ae'nin üzerine çıkmamaya çalıştım.
İsyanlar gerçekten sinir bozucu olabiliyor.
[+] 1 üye Reaktans nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
JqWPYE.jpg

Benimkinin 1639 hali böyle ama cidden çok can sıkıcı olabiliyor. Özellikle Ramazanoğullarına toprak verirken kendi önümü kapamam baya sıkıntı çıkarıyor. Onu manuel annexlemek zorunda kalacağım yoksa client state oluşturamıyorum hindistanda.
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Reaktans'ın ülkesi daha güzel.
Ara
Şu client state mekaniğini hiç denemedim. Genişlemeye baya bir katkısı var gibi duruyor wikiden baktigima göre. Ama oyun sonuna doğru annexleme nasıl olur, kaç tane state nereye nasıl yapılmalı bilmiyorum.
Bildiginiz bir rehber vs var mı hocam?

@Aeschyli
Ara
MoOgjQ.jpg
Yaşadığım buglardan dolayı oyuna erken son vermek zorunda kaldım. O yüzden border gore falan dinlemeden achievementlerı aldım çıktım.

Aldığım Achievementler
Yaşadığım Buglar
Sic Parvis Magna
[+] 3 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bug değil o Curruption %4 gözüküyor ne kadar fazla iste o kadar ile çarpılıyor Üst Limit.

Save sorunu belirttim discorddan genel olarak yazmam gerekirse 1.19 danimarka yamasında sorun var savelerinizi clouda yükleyin
Harita boyanmaması da benim multilerde yada uzun saatler süren singleplayerlerimde de oluyor. Ekran kartı kaynaklı bir sorun galiba oyunun kapanıp açılması ile düzeliyor.

Ara
ZM8Y0Z.jpg

Büyük RUsya Danimarkanın Kralı Bizansın ve Kırımında Kralı
Ara
(11-02-2017, 09:02)kralılgaz : ZM8Y0Z.jpg  

Büyük RUsya Danimarkanın Kralı Bizansın ve Kırımında Kralı

Hile mi kullanıyorsunuz sorsam olur mu
Ara
Evet Yesman Cash ve bolca powerpoints
Ara
Ilgaz sen artık ironmana başlasan?Eğer böyle devam etceksen sana ayrı bir konu açalım oraya yolla bunları
[+] 4 üye Mabella nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.