Forum Öneri Merkezi
Katılıyorum ve arttırıyorum. Lakin "Atatürk Potresi" forumdaki herkesin kullanımına açılacaksa o zaman ben yokum. Hatta belki bir yarışmanın ödülü olabilir.

Görsel

ZYD0Qo.png

Üstteki orijinal boyutunda, altaki ise boyutça küçültülmüşü, benim çok hoşuma gitti. Fakat forumda kullanmamız herhangi bir problem çıkartabilir mi, bilemiyorum. Orijinalinde de görüldüğü üzere İhap Hulusi Görey'in imzası var ve bir (yabancı) kartpostal sitesinden aldım.
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 2 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
atat%C3%BCrk-%C3%BCn-dua-ederken-foto%C4..._70071.jpg

1383069909_3d-mustafa-kemal-ataturk-lwp-1.40.jpg

ata-43.jpg

Mustafa-Kemal-Atat%C3%BCrk%C3%BCn-Hayat%...imleri.jpg

fc10007477b82d044e7b5338ccb90767.jpg
[+] 2 üye PiriReis nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Fotoğraf kalitesi yüksek ve yüzü belirgin birkaç fotoğrafı:

[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Duman
G0kMNN.png
Ara
Sıcak bakmıyorum. Bir oyun forumu olarak oyun avatarlarına yer veriyoruz. Atatürk avatarı koyulduğunda oyun avatarı koyanlar Atatürk avatarı koyanlara nazaran daha az mı Atatürkçü olacak? Atatürk avatarı koyduktan sonra Osmanlı Padişahlarının avatarı konulsun diye talep geldiğinde onu ne gerekçeyle reddedeceğiz? Bu sefer onları da koymamız gerekecek. Onları koyduktan sonra KD Forum tartışmalarının Abdulhamit avatarlılarla Atatürk avatarlıların savaştığı bir ortama dönüştüklerini düşünmek hayal değil.

Bu husus forumun gereksiz yere belli bir ideoloji ile damgalanması konusunda kimi kesimlerin eline meşru bir koz verebilir. Bu da kesinlikle istediğimiz bir şey değil.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
@Duman 'a katıldığım noktalar muhtemelen suistimal edilecektir doğru. Oyun forumu olduğumuzdan dolayı oyunlarda yer alan avatarlara yer verdiğimiz o da doğrudur. Fakat Atatürk Portresinin avatar olarak kullanılmasının bir ideolojik boyutu yoktur.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Yeni bir Diğer Strateji Oyunları tabı altında Oriental Empires, Cossacks 3, Master of Orion(?) gibi oyunlara bölümler açsak sizce nasıl olur? Böyle bir bölüm açılsa başka hangi oyunların bölümlerinin açılması uygun olurdu?
Çok iyi olur.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Çok fazla oyun var. Oyuncusunun çok olduğu oyunları tercih etmek mantıklı olabilir.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çalışmanın ilk kısmını tamamladım, gerisine yarın bakacağım gibi duruyor.
Mount & Blade serisi için bir bölüm yapılabilir.
Ara
Profillere daha çok seçenek (doldurulacak kutu) eklemeyi düşünüyoruz, öneriniz var mı?

Şuanda Konum, Bio ve Steam ID seçeneklerimiz bulunuyor.
(23-09-2016, 15:58)Duman : Profillere daha çok seçenek (doldurulacak kutu) eklemeyi düşünüyoruz, öneriniz var mı?

Şuanda Konum, Bio ve Steam ID seçeneklerimiz bulunuyor.

İlgilendiği oyunlar olabilir  (Y)

Bunun dışında  (N)
p8RNv0.png
SteamID kısmı web sitesi şeklinde olabilir yani url konunun içinde steamid yazacak basınca steam sayfasına yönlendirilecek. Bunun dışında Yaş, yaşadığı şehir eklenebilir.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oynadığınız Oyunlar şeklinde bir kısım ekledim. Aynı zamanda profil seçenekleri kısmını buna uygun olarak düzenledim.
Europa Universalis IV : Kısmında haftalık ülkelerle ilgili, hangi ülke işlenilmişse o ülke ile ilgili küçük bir yarışma. Sadece o hafta boyunca sürebilecek ve yeni Haftanın Ülkesi geldiğinde bitecek.
Ara
Oyun bölümleri genelinde etkinlik sayılarını arttıracağız.
İfade kısaltmalarının eski hali daha iyiydi.Şimdi ifade kodunu bulmak için hızlı yorum bölümünde yazamıyoruz.
Bunun için ifade kodları eski haline getirilebilir veya hızlı cevap bölümünede en çok kullanılan birkaç ifade butonu eklenebilir.
@Duman
Ara
Ayarlarla oynamadan isteyenin :D isteyenin :smile: yapabilmesini sağlamak için o şekilde bir değişiklik yaptık. Sadece tıpkı Steam ifadelerinde de olduğu gibi kullandığınız bazı ifadelerin kodlarını aklınızda tutmanız gerekiyor, daha akılda kalıcı veya ifadeye daha çok uyan bir kod olduğunu düşünüyorsanız kod üzerinde değişiklik yapabilirim.

Hızlı cevap bölümüne ifadeler eklemek görsel olarak kötü olabilir.
Cevap kutusunun üstüne (veya sol tarafına yani gelişmiş cevap bölümündeki gibi) önemli sayılabiliecek olanlar eklenebilir bence o kadar kötü olmaz.

Yada ifade kodları Türkçeleştirilebilir ?
[+] 2 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.