Anket Başlığı: Ne zaman yapalım ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Bayramın bitmesini beklemeyelim.

6 35.29%
Bayramdan sonra başlayalım.

11 64.71%
Katılımcı sayısı: 17 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[Forum Oyunu] Bütün Savaşları Bitirecek Savaş - Ocak 1913
Oh..Şükür bu tur da ölmedik.
[+] 3 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@sübaşı bu ara turdu, genel tur gelir yakinda.
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(11-09-2017, 20:23)PashaZade : @sübaşı bu ara turdu, genel tur gelir yakinda.

Peki ben sağ sağlim vardığıma göre üsse ben de saldırı/savunma/hazırlık planı yapabilirmiyim?
Ara
Fransız Ordusuna Sesleniyorum; 

Fransız kardeşlerim Almanlar bizim olanı bizden almaya çalıştılar Alsas -Loren'e el koymaya çalıştılar. Biz hakkımız olan bölgeyi yeniden elimize aldığımızda bu bölgede savunmaya geçtiğimizde bizden olanı bizden çalmak için yeniden saldırdılar. Onlar artık sadece Alsas Loreni almaya gelmiyor onlar bu savaşta sizi soyunuzu karınızı ve çocuklarınızı katletmeye geliyor. Sizde düşmana acımayın bugün acımasız olan yarını görmek için daha çok savaşan kazanacak. Savaşıp hakkımız olanı yeniden alacağız!
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(11-09-2017, 20:26)Onur34 :
(11-09-2017, 20:23)PashaZade : @sübaşı bu ara turdu, genel tur gelir yakinda.

Peki ben sağ sağlim vardığıma göre üsse ben de saldırı/savunma/hazırlık planı yapabilirmiyim?

Kime karsi, fransizlara ise feldmarschala tavsiye verirsin ozelden de pasifistlereyse olabilir.
Ara
Birinci Dünya Savaşı

İtalyan İç Savaşı

İttifak Destekli İtalyan Ordusu - Kral Destekçileri - İtilaf Destekli Napoli ve Sicilya Krallığı

@Voidian --- Kral III. Vittorio Emanuele --- @Windfall42

italyanndurumu.png

Bu iki oyuncuya her tur savaş bitene kadar iç savaş ile alakalı şıklar gelecek.

@Windfall42 İttifak devletler'den çıkartılmıştır. @Feldmarschal ın dikkatine.
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İtalyada kim hangi tarafta anlamadım?
giphy.gif
Ara
(12-09-2017, 09:25)turkish lokum : İtalyada kim hangi tarafta anlamadım?

@Windfall42 İtilaf

@Voidian İttifak

Kral ikisinden de değil
Ara
@Voidian dönek olmadığını kanıtladığı için teşekkür ederiz yardımlarımız sizinle kendisi tüccar olan bir kişinin yeşil halde bulunan İtalyan Ordusundan fazla olmayacağı Vittorio Emanueleyi bilmeyenlerin halkını nasıl birbirine bağladığını bilmesini öğrenmesini isterim ayrıca döneklerinde ne olduğunu söylemeye gerek yok zaten herşeyin var bide isyan ediyosun ne için boş eğlence için Romada Meydanda asın bunları
Ara
Pasha bizim taraftakilere iç savaş çıkartmayı kesecekmisin?
[+] 4 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-09-2017, 11:00)Onur34 : Pasha bizim taraftakilere iç savaş çıkartmayı kesecekmisin?

Valla ben çıkarmadım hepsi Mr.Çörçil'in işleridir. Ayrıca umarım windfall'ı discord kanalınızdan atmışsınızdır, düşman oldugunu göre göre plan yapmayın :)
Ara
Avrupa Kan Gölü :( Din Kardeşlerim hiç kimsenin savaşa ihtiyacı yok.Savaşmayalım.Beraber NATO'yu kuralım.Mutlu ve güzel bir şekilde hayatımızı yaşayalım.
Sevgiler.
Tanrı Bizleri korusun.
Bir Japon Atasözü der ki:
Davranışlarınızı yönetin yoksa onlar sizi yönetir.
Ara
(12-09-2017, 12:50)VladimirSzecny : Avrupa Kan Gölü :( Din Kardeşlerim hiç kimsenin savaşa ihtiyacı yok.Savaşmayalım.Beraber NATO'yu kuralım.Mutlu ve güzel bir şekilde hayatımızı yaşayalım.
 Sevgiler.
 Tanrı Bizleri korusun.

Bu isteğinizin gerçekleşmesi mümkün değil bay Woodrow, zirâ tanrılar kurban istiyor...
Ara
Bu iç savaş italyadaki 2 oyuncunun farklı tarafları seçmiş olması yüzünden mi yoksa tarihte böyle diyemi ?
Ara
(12-09-2017, 13:53)Sübaşı : Bu iç savaş italyadaki 2 oyuncunun farklı tarafları seçmiş olması yüzünden mi yoksa tarihte böyle diyemi ?

Napoli oyuncusunun isyan etmesi ve ordunun da kralı suçlaması üzerine...
Ara
Ordu neden kralı suçladı acaba amaç ne sorun ne istekleri ne ki kralı suçlamışlar @PashaZade merak ettiğimden soruyorum
Ara
(12-09-2017, 15:32)Feldmarschal : Ordu neden kralı suçladı acaba amaç ne sorun ne istekleri ne ki kralı suçlamışlar @PashaZade merak ettiğimden soruyorum

Ben de merak ettim @PashaZade, niye kralı suçladım acaba? :D
Ara
Kral çok cool bi eleman baksanıza etrafında fırtınalar kopuyor ama o ne Itilaf ne ittifak tek tabanca takılıyor. Heralde sende buna kızdın :D
Bu arada libya ve 12 ada hangisinin elinde ?
Ara
Tarafsızlar. Hükümetin atamış olduğu vali tarafından yönetiliyorlar.+
Ara
Turlar ne zaman gelir
giphy.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.