Hanedan Oyunu: Habsburg Hanedanı Etkinliği
İmparatorluk Naibi Mary Lancaster (1572-1582)

SAVE
@Enesrar
[+] 9 üye FokluGeneral nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok güzel bir bölüm daha. Ellerine sağlık. Kendi yazdığımdan daha çok zevki seninkini okurken aldım. Sonra o kadar yıl oynayıp aslında ne kadar boş geçirdiğimi fark ettim. Ayrıca benim yaptığım büyük mor ve turuncu başlıkları devam ettirdiğin için teşekkürler. Bu arada bu bölümün yarısından itibaren font küçülüyor. Düzeltirsen iyi olur.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(14-04-2020, 23:40)PCOyun : Çok güzel bir bölüm daha. Ellerine sağlık. Kendi yazdığımdan daha çok zevki seninkini okurken aldım. Sonra o kadar yıl oynayıp aslında ne kadar boş geçirdiğimi fark ettim. Bu arada bu bölümün yarısından itibaren font küçülüyor. Düzeltirsen iyi olur.

Düzelttim şimdi :)
Ara
(14-04-2020, 23:34)FokluGeneral :
İmparatorluk Naibi Mary Lancaster (1572-1582)

SAVE
@Enesrar
Böyle güzel bir hikaye yazdın madem bana da güzel bir hikaye yazmak düşer
[+] 2 üye Enesrar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gayet zevkli ve akıcı olmuş teşekkürler.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
[+] 1 üye Menars nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Acaba ss'ni aldığımız fotoğrafları foruma nasıl yüklüyoruz.(biraz sonra oynamaya başlayacağım)
Ara
@Enesrar
Siteleri var.
Resim yükleme siteleri
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Discord'da yükle kanalı var. Oraya resmi attıktan sonra sağ tıklayıp bağlantıyı kopyala dedikten sonra forumda [img]LİNK_BURAYA_YAPIŞTIRILACAK[/img] bu kodla kullanabilirsiniz. Mesaj editöründe de resim ekleme butonu var bu kodu otomatik yazan. Ama önce resmi bir yere yüklemiş olmanız gerekiyor. Hızlıresim gibi çabuk patlayan ve güvenilir olmayan yerler yerine discorda yüklemeni öneririm.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1610 yılına kadar yaşadım bende de çok fazla olay oldu o yüzden bende 2 part halinde yazacağım.Bugün 1.ci bölümü atmış olurum.
[+] 1 üye Enesrar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Çok kötü bir teknik aksaklık yaşadım.Mobil veriyle yüklemeye çalıştım olmadı yarın fiber internetimiz bağlanıyor yarın artık part  1 ve 2 yi bir part olarak atarım. :(
[+] 1 üye Enesrar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hızlı resim işe yaramıyor bu genel bir sorun mu forumda
yavaş yavaş attığım için üzgünüm 2 kere hiç oldu bir daha olsun istemiyorum

ZALİM   İMPARATOR  VIII.  LEOPOLD

Vasiyetim
Sevgili prensim sana kocaman bir imparatorluk ve büyük bir borç bırakıyorum.Ülkemin askeriyesi ve kaleleri tamdır ekonomiyi kendine göre ayarlarsın artık.
vasi.PNG
Senden 2 önemli isteğim var 1.si imparatorluk otoritesini arttırmak babannenin benden istediği ve benim pek başaramadığım şeyi başaracağına dair inancım tam 2.ci olarakta Ewiger Landfride kanunu geçirmen böylelikle imparatorluğumuzda ki kardeş katline son vermen.
Ömrün uzun kılıcın keskin olsun.
vasiyet.PNG?width=637&height=475
[+] 3 üye Enesrar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hızlıresimin işe yaramaması genel bir sorun. Forumla ilgili değil. Kafasına göre linklerin patladığı kafasına göre sitenin patladığı bir site. Bu güne kadar gelebilmiş olması bile şaşırtıcı.
Sic Parvis Magna
Ara
İlk partın fena olmamış, birazcık doğruluk açısından hatalı olsa da geçmişe bol bol atıfta bulunman hoşuma gitti. Hikayeyi de güzel yazmışsın. Ancak yazı puntosu küçük olduğu için okumak birazcık zor oluyor :) Bu arada tavsiyem ikinci partı tek seferde yollaman yoksa öbür türlü takip etmek hem bizim için hem senin için daha yorucu olur.
Ara
(17-04-2020, 17:50)FokluGeneral : İlk partın fena olmamış, birazcık doğruluk açısından  hatalı olsa da geçmişe bol bol atıfta bulunman hoşuma gitti. Hikayeyi de güzel  yazmışsın. Ancak yazı puntosu küçük olduğu için okumak birazcık zor oluyor :) Bu arada tavsiyem ikinci partı tek seferde yollaman yoksa öbür türlü takip etmek hem bizim için hem senin için daha yorucu olur.
Tek part yapacağım ama gönderirken sorun oluşturuyor tam tamına 2 kere tam part göndermeye çalışırken hata oluştu yazdıklarım silindi.Pcemde tek göndermek.Ama haklısın bitirince yazarım okursunuz diye not düşsem daha iyi olurdu
Ara
(17-04-2020, 18:44)Enesrar :
(17-04-2020, 17:50)FokluGeneral : İlk partın fena olmamış, birazcık doğruluk açısından  hatalı olsa da geçmişe bol bol atıfta bulunman hoşuma gitti. Hikayeyi de güzel  yazmışsın. Ancak yazı puntosu küçük olduğu için okumak birazcık zor oluyor :) Bu arada tavsiyem ikinci partı tek seferde yollaman yoksa öbür türlü takip etmek hem bizim için hem senin için daha yorucu olur.
Tek part yapacağım ama gönderirken sorun oluşturuyor tam tamına 2 kere tam part göndermeye çalışırken hata oluştu yazdıklarım silindi.Pcemde tek göndermek.Ama haklısın bitirince yazarım okursunuz diye not düşsem daha iyi olurdu

Taslak oluşturup o taslağın üzerine yazmaya devam edebilirsin.
[+] 1 üye FokluGeneral nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güncelleyerek atmam gerekiyor taslak yapsamda en son taslak yine atılmıyor tam olarak.
Part2 birincisinin içine atılmıştır
Ara
Öyle güzel yazmışsın ki Theresa'yı sana eş seçtiği için kendi oynadığım karaktere (Mary) sinirlendim :)
[+] 2 üye FokluGeneral nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Menars

SAVE
https://dosya.co/4hetguj2l1sf/Habsburg1610.eu4.html

(17-04-2020, 22:48)FokluGeneral : Öyle güzel yazmışsın ki Theresa'yı sana eş seçtiği için kendi oynadığım karaktere (Mary) sinirlendim :)
:)
Ara
Eline sağlık, gayet keyifli olmuş. Ayrıca koalisyon savaşından başarıyla ayrılman serinin devamı açısından önemliydi bence. @Enesrar .
Sıra sende, @Menars heyecanla bekliyoruz serinin devamını...
[+] 2 üye argoargoo nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Tahtın Fransa savaşı esnasında değişmesi gelenek haline geldi sanırım :)
[+] 3 üye semihuygur nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.