Anket Başlığı: Hangi oyunu almamı önerirsiniz?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Cyberpunk Ultimate Edition

5 25.00%
Spiderman Remastered

0 0%
Uncharted Hırsızlar Mirası

0 0%
Marvel's Midnigh Sun's

1 5.00%
Red dead Redemption Ultimate

11 55.00%
Bannerlord

3 15.00%
Katılımcı sayısı: 20 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Hangi büyük bütçeli oyunu almamı önerirsiniz?
Dostlar bu dönem için Epic 'ten bir tane büyük bütçeli oyun almayı düşünüyorum. Bunlar arasında aklımı en çok yoranlar Cyberpunk Ultimate Edition ve Spiderman Remastered. Ayrıca hesabım da tanımlı 100 tl de bulunmakta. Yani alacağım oyunu 100 tl daha ucuza alacağım bilmeyen arkadaşlar için bilgi. 

1. Cyberpunk Ultimate Edition 
2. Spiderman Remastered
3. Red dead redemption Ultimate
4. Hifi rush Deluxe
5. Marvel Midnight's Sun Legendary Edition
6. Mount and Blade Bannerlord 2
7. Unchearted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu
Ara
Hikayeli oyunlara bayılıyorum, yavaş da aksa oyun içerisinde aheste aheste gezmeyi severim vb. diyorsan RDR 2. İyi bir sistemin varsa, aksiyonu seviyorsan, yine hikaye önemli ama aksın diyorsan CP 77 tavsiye ederim kesinlikle.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(06-01-2024, 12:27)elefsar : Hikayeli oyunlara bayılıyorum, yavaş da aksa oyun içerisinde aheste aheste gezmeyi severim vb. diyorsan RDR 2. İyi bir sistemin varsa, aksiyonu seviyorsan, yine hikaye önemli ama aksın diyorsan CP 77 tavsiye ederim kesinlikle.

Ağır akması çok önemli değil. Japon oyunlarından alışkınım. Hiç beklemediğim şekilde Red dead ön de götürüyor. Aslında gönlüm cyberpunk 'tan yana ama o da bir daha dlc vs eklenti almayacakmış bazı bug hatalarının giderilmesi haricinde. Öyle ise onunda fiyatının ileride düşeceğini düşünüyorum. Bu yüzden çok çekimser kalıyordum. Şimdi hiç düşünmediğim şekilde Red dead öne geçti.
Ara
Şunu da söyleyeyim rdr 2 alacaksan ultimate değil normal olanını al.
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(06-01-2024, 19:45)birisi43 : Şunu da söyleyeyim rdr 2 alacaksan ultimate değil normal olanını al.

Bunun nedeni nedir? Pek bir şey katmıyor mu?
Ara
Online a eklentiler. Kozmetikler falan var. Görev vb hiçbir içerik yok.
[+] 1 üye birisi43 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
3 ya da 1.
[+] 1 üye MarcussCrassuss nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Midnight suns Legendary edition epic'te 250 lira olması lazım. Şimdiden 100 saati devirdim, tur tabanlı oyunlara ve marvel'a ilgin varsa kaçırma derim. Her karakterin bambaşka bir oynanışı var yağ gibi akıyor oyun.
[+] 1 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cyberpunk Ultimate Edition*
[+] 1 üye baywatch06 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-01-2024, 01:05)GespensterPanzer : Midnight suns Legendary edition epic'te 250 lira olması lazım. Şimdiden 100 saati devirdim, tur tabanlı oyunlara ve marvel'a ilgin varsa kaçırma derim. Her karakterin bambaşka bir oynanışı var yağ gibi akıyor oyun.

O kadar uzun oynanış süresi var mı? Yoksa hard mod vesayre açıp yeniden mi başlıyorsun?
Ara
Ben öyle aman aman %100 yapayım diye kasmadım ama bütün karakterleri açtım, en az 4-5 tanesine iyi bir build yaptım, 100 saati buldu bitirmem. Sadece ana ve yan görevleri yapsan bile 20-30 saati bulur bence oyun süresi, hikâye de fena değil bu arada çekiyor insanı içine.
[+] 1 üye GespensterPanzer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-01-2024, 20:17)GespensterPanzer : Ben öyle aman aman %100 yapayım diye kasmadım ama bütün karakterleri açtım, en az 4-5 tanesine iyi bir build yaptım, 100 saati buldu bitirmem. Sadece ana ve yan görevleri yapsan bile 20-30 saati bulur bence oyun süresi, hikâye de fena değil bu arada çekiyor insanı içine.

Benim de %100 takıntım yok ama bazı oyunlar için istisna verebilirim. Sürekli oynanabilirliği de önemli tabi. Bakalım 1 2 gün daha düşüneceğim.
Ara
Dostlar Red dead Redemption 'u sizin de önerilerinizi dikkate alarak satın aldım. Belki ikinci bir oyunda satın alabilirim bunun içinde akşam 6 ye kadar önerilerinizi bekliyorum. Epic indirimleri 7 de bitiyor.
Ara
(10-01-2024, 15:00)eminnn : Dostlar Red dead Redemption 'u sizin de önerilerinizi dikkate alarak satın aldım. Belki ikinci bir oyunda satın alabilirim bunun içinde akşam 6 ye kadar önerilerinizi bekliyorum. Epic indirimleri 7 de bitiyor.
Cyberpunk Ultimate Edition
[+] 2 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cyberpunk 'ı da Ultimate olarak satın aldım. Bu dönem bereketli geçti benim için. Destek olan herkese teşekkürler.
[+] 4 üye eminnn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.