Harita Oyunu: Avrupa MS 1000
arkadaş anlamıyormusunuz anlamakmı istemiyorsunuz ?
adam saldırıp geri çekildim derken benim gibi taktik saldırı yapıp o turluk gelirini ve komutan ününü savaşta bıraktığını söylemek istemiş ama rp yapmak için saldırıp geri çekildik demiş yani para sıfırlandı iki tarafında merak etmeyin.
Ayrıca 0 adam ile değil 3000 adam ile saldırmış oluyor bunu anlayamamanızı hala çözemiyorum.

@PiriReis tripoli 3 kişinin saldırısına uğradığı için toparlayamadı sende 2 kişinin saldırısı altında kaldığın için toparlanamadın 2 kişi veya 3 kişi olarak tek kişiye saldırmak kurallara aykırımı ? değil. yani kurala aykırı olarak birşey yapmadığımız halde bu söylediğini 50. kere duyuyorum.oyunun en başında bir kızılla bu kadar samimi değildik sadece eskiden aynı forumda takılıyoduk ama yine çok samimi değildik.Bu oyunda ben kızılla müt olmayı hiç düşünmemiştim ama o teklif edince kabul ettim.Ama siz hep 2 kanka oyunun başında bir oldu herkesi tek tek yiyor olarak gösteriyorsunuz durumu.Sende tripoli ile ve duman ile müt olabilirdin(daha önceden) ama yapmadın bunun suçlusu bizmiyiz ?

bu arada @Duman bak yine karşı çıkılan bir durum daha :)
[+] 2 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyuna katılabilme ihtimalimiz varmı?
Ara
Diğerlerine en az 10 toprak uzaklıkta olacak şekilde ülkeni oluşturabilirsin. Evet katılabilirsin. :D
D99lQz.jpg
Ara
O zaman bana maddi olayı ve toprak almayı anlatırmısınız? tabii savaşları da

Devlet İsmi:Türk Kağanlığı
Başkent: Kırım
Para Birimi:Türk lirası
Dil:Öztürkçe
Din:GökTanrı
Kağan:Aksak Temür
Bayrak:BDzpN9.png
Devletin Kısa Tarihi:Devlet 24 obadan oluşur.Obaların ve aşiretlerin en büyüğü olan Karahamo’ların yolbaşçısı Aksak Temür devleti de yönetmektedir.24 oba yaklaşık 200 yıl önce Kazak bozkırlarından akan bir sel gibi karadenizin kuzeyine gelmiş ve buraya yerleşip yerli halkın kabusu olmuşlardır.Türk olmayana karşı merhametsizlikleriyle tanınırlar.

Devletim:JnDobQ.png

Bu renk alınmamıştır galiba.
Ara
Ülke İsmi : Moğol İmparatorluğu
Ülke Bayrağı : http://upload.wikimedia.org/wikipedia/co...re.svg.png
Ülkenin Kısa Tarihi : Moğol İmparatorluğu,Asya'dan gelen Moğollardan oluşur.Ülke,Çin'le dosttur ve Sibirya'da bir tehlike yoktur.Onun için Göktuğ Han seferlerini Batı'ya doğru yapmaya karar vermiştir.
Hükümdarın İsmi :Göktuğ Han

http://i.hizliresim.com/0mzMOR.png
Ara
7MDO25.jpg
Ara
(18-01-2016, 14:48)Kızılderili : Diğerlerine en az 10 toprak uzaklıkta olacak şekilde ülkeni oluşturabilirsin. Evet katılabilirsin. :D

İstanbuldan 10 adım saydım Kırım bana 9 toprak uzaklıkta :D
Ara
(18-01-2016, 17:14)Balder :
(18-01-2016, 14:48)Kızılderili : Diğerlerine en az 10 toprak uzaklıkta olacak şekilde ülkeni oluşturabilirsin. Evet katılabilirsin. :D

İstanbuldan 10 adım saydım Kırım bana 9 toprak uzaklıkta :D

Ben 10 saydım.
Ara
2 sınır arasında 9 toprak var
Ara
9 Toprak.
Ara
10 olmalı topraklar yanlış olursa geçersiz olur.
D99lQz.jpg
Ara
orXYD9.png şimdi oldu mu?
bana maddi olayı ve toprak almayı anlatabilecek biri var mı? tabii savaşları da
Ara
Şimdi benimki olmadı düzeltiyim

Ülke İsmi : Finlandiya Krallığı
Ülke Bayrağı : https://upload.wikimedia.org/wikipedia/c...nd.svg.png
Ülkenin Kısa Tarihi :Finlandiya,Finler'den oluşan bir devlettir.Yönetim biçimi krallıktır.I. Göktuğ tahta geçince hemen sefer hazırlıklarına girişilir.Başkentin çevresindeki 4 toprak alınır.Böylece Finlandiye gerçek bir devlet olur.
Hükümdarın İsmi :I . Göktuğ
http://i.hizliresim.com/YrQJjD.png

ismi de halledicektim ama fontu bilmiyorum
Ara
@Karahamo Bayrağı kendin mi yaptın?
@karahamo yine yanlış oldu bu sefer 8 toprak var.
Bu arada @GoktugPasa senin sınırlar yanlış değildi.ama böyle istiyosan böyle olsun.
Ara
(18-01-2016, 21:00)Duman : @Karahamo Bayrağı kendin mi yaptın?
Yok internetten buldum
(18-01-2016, 21:16)Royal Guard : @karahamo yine yanlış oldu bu sefer 8 toprak var.
Bu arada @GoktugPasa senin sınırlar yanlış değildi.ama böyle istiyosan böyle olsun.
Allah allah ben mi yanlış sayıyorum.Uzaklaştım 10'dan fazla olması lazım

gZrVyQ.png ama bu sefer oldu.
Ara
0 hazineyle saldimak sacmalik.

tumblr_mkea8kY0TI1qifm00o1_250.gif

:D
Ara
m1M7EV.png

Yine 9 ::D   @karahamo
Ara
(18-01-2016, 21:16)Royal Guard : @karahamo yine yanlış oldu bu sefer 8 toprak var.

Sıkıntı olmasın ben Finlandiya'da oluyum
[+] 1 üye GoktugPasa nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(18-01-2016, 21:27)Royal Guard : m1M7EV.png

Yine 9 ::D   @karahamo:D ::DD Ben hiç ordah bakmadım hep istanbuldan hesaplıyorum ::D

Ama bu sefer oldu Bana ekonomiyi vs anlatabilirmisin?

Z7X77g.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.