Hikaye: Anime Land Türkiye 3.Bölüm Geldi
?interpolation=lanczos-none&output-forma...olor=black

Bulduğum farklı bir moddaki karakterleri Türkiye'de vanilal oyuna taşıdım. Bütün generaller ve amiraller ve liderler sadece Türkiye için değişmiş oldu. Bu şekilde oynayacağım oyunu süper saçmada olsa farklı eğlenceli bir hikaye olacağını düşünüyorum. 

Başlangıç :1936 
Mod : Anime Mod
Ülke :Türkiye
[+] 6 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Heyecanla bekliyorum ben Toastland hearts of anime modunu kullanıyorum anime modları ilginizi çekiyorsa bir kaç tane önerebilirim. :D Oyunun portlerini sevmediğim için bu yolu izliyorum.Neyse konuyu dağıtmayayım heyecanla bekliyorum ilk bölümü.
tumblr_mjxogyPp2u1qgwg37o1_500.gif
трагедия
hayli abuk subuk görünüyor :D , takip
Ara
Anime Portre modları gerçek portrelerden kat kat daha iyi bana göre tabi itiraf edeyim genelde bu anime portre moduyla oynarım Toastland adındaki onun dışında bulaşmıyorum pek. :D
трагедия
[+] 2 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
(04-09-2017, 01:41)napolyon94 : hayli abuk subuk görünüyor :D , takip

Türkiyede 6 seviye full karizmatik lojistik uzmanları tankçı kızlar katılmakla beraber Ace kankamın ilk bölümünü bekliyoruz :D:D
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-09-2017, 01:41)napolyon94 : hayli abuk subuk görünüyor :D , takip

Daha farklı uçuk birşey olamaz diye oynarken aklıma geldi dedim o zaman hikaye yapalım bari Feld ile steamdeki konuşmalarımız felan ibretlikti :D .
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
:D :D , Panzer und Girls'de ki karakterleri kullanabilirsin :D
Ara
anime çizgi filmdir
[+] 1 üye Kaiser-i Rum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-09-2017, 12:15)Kaiser-i Rum : anime çizgi filmdir

Anime izleyen adam mıdır?
Ara
(04-09-2017, 12:15)Kaiser-i Rum : anime çizgi filmdir

Evet doğru.
Bölümü koyuyorum şimdi napolyon ondaki karakterler var zaten tamamen :) Deniz içinde High School Fleetten karakterler var.
Ara
Bekliyorum, adettendir herkesin hikayesine bir hayırlı olsun videosu atıyorum.

[+] 1 üye napolyon94 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Martın 1937'sine kadar geldik. Oyunda bazı şeyler araştırılmış olarak başladım moddaki bir olaydan dolayı o yüzden birkaç penaltı verdim kendime 2 araştırma slotunu bir sene kullanmamak yada hiçbir faction'a katılmamak gibi. Onun dışında iyi bir bölüm oldu bence.
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Güzeldi Girls und Panzer güzxel bir animeydi High School Fleet'te öyleydi bana göre.Takip edeceğim bitene kadar. :D
трагедия
[+] 1 üye Faramir nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Teşekkürler birkaç bölümlük beraber oynadım hızlı hızlı koyacağım ilk bölümleri. Alice Shimadann komutasıdaki askerlerin aldığı bonus listesi efsane birde uçaksavarlar biraz zayıf oyunda ama hayla savaşalrda iş yapıyorlar (yapacaklarda).
Ara
(04-09-2017, 12:17)napolyon94 :
(04-09-2017, 12:15)Kaiser-i Rum : anime çizgi filmdir

Anime izleyen adam mıdır?

anime izleyene lafım yok ama anime adam madam değildir. anime izleyeceğinize bizim yerli türk dizilerimizin en kralı olan ezeli izleyin. ezel adamdır en iyi dizidir. aksini idda eden kısmetse olur izliyodur
Ara
mye.gif

Gerçi absürt olmamasını beklememek gerekirdi.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Anime sadece çizgi film değildir evet çok çocukça olanları vardır gerçekten ama felsefi olan ve bir çocuğun anlayamayacağı düzeyde olan animeler de vardır yetişkinlere göre olan Steins Gate,Ergo Proxy gibi bu liste uzayabilir yani herkesin şahsi fikridir sonuçta saygı duymak gerek.Ben izliyorum ve pişman değilim seçici olmak lazım ama izlerken yoksa çocukça gelebilir tabi ki izlediğiniz anime'ye bağlı bir şey bu.
трагедия
(04-09-2017, 16:28)Faramir : Anime sadece çizgi film değildir evet çok çocukça olanları vardır gerçekten ama felsefi olan ve bir çocuğun anlayamayacağı düzeyde olan animeler de vardır yetişkinlere göre olan Steins Gate,Ergo Proxy gibi bu liste uzayabilir yani herkesin şahsi fikridir sonuçta saygı duymak gerek.Ben izliyorum ve pişman değilim seçici olmak lazım ama izlerken yoksa çocukça gelebilir tabi ki izlediğiniz anime'ye bağlı bir şey bu.

Bu tür tartışmaların çok kolay bir çözümü var evet yada tamam dediğin sürece karşıdaki ne kadar devam ederse etsin herhangi bir anlamı olmaz.

Yeni bölümü koyacağım bugün bakalım yetişebilirsek Alice bir elinde ayıcığıyla savaş yönetecek...
Ara
Merakla bekliyorum o zaman yeni bölümü.
трагедия
Youjo Senki'den Tanya'yı verseler dünyayı fethetmeye yeter heralde. :D İlginç olmuş takipteyim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.