Hikaye: Sieg oder Valhalla - 43.Bölüm - Kara Haziran
Barbarossa Tabiki
Ara
Barbossa Operasyonu olsun
Ara
Bence Sealion olsun Barbarossayı hep görüyoruz ama Sealion çok nadir gördük yada bazılarımız görmedi bile

Ellerine sağlık @Lehr yine güzel bölümler gelmiş Panzerlerin belirleyici gücü bu savaştada ortaya çıkmış oldu böylece :)
Ara
Biraz daha bekleyelim belki tercih yapacak olan vardır aslında bende Denizaslanı diye düşünüyorum çünkü savaşın başladığı 1 eylülden beri 2000 e yakın avcı uçağı kaybettim müttefiklerde sayı benden de fazla hava güçleri tükenmek üzere ama bende de üretim düştü rubber yok sovyetlerin uçak sayısı yaklaşık olarak benim 2 katım kadar o yüzden karar veremedim Luftwaffe 2 cepheyi kaldıracak durumda değil. Bu arada yeni bölüm yarın gelecek Almanya birkaç ufak sorunu çözmeye çalışacak. yarınki ile beraber 3 - 4  bölüm sonunda ya denizaslanı ya da barbarossa  harekatını başlatırım. Fikirlerinizi bekliyorum.

@Feldmarschal @napolyon94 @Tigin Yusuf @Wayfear @TR Ace
Ara
direk barborossa,
Ara

Yeni Bölüm geldi iyi eğlenceler.
[+] 2 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ellerine sağlık @Lehr Danimarka'da gitti kaldı İngiltere bence bi Sealion gitmeli artık :)
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yarından itibaren vites yükseltiyorum seri şekilde yeni bölümler gelecek iyi günler :D
[+] 1 üye Lehr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Lehr hadi bakalım 7 ileridir inşallah :D
[+] 1 üye Feldmarschal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Ara
Yeni bölüm geldi iyi eğlenceler.
Ara
Ara
Ara
Bugün işler güçler az dolayısıyla hikaye konusunda ilerlemek istedim 17. ve 18. Bölümler huzurlarınızda iyi eğlenceler.
Ara
Baya güzel gidiyor hikaye
[+] 1 üye Tigin Yusuf nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Ara
Arkadaşlar 19 ve 20. bölümler geldi iyi eğlenceler
Ara
Ara
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.