MMO: Guild Wars 2
#21
Bir zamanlar oynamıştım. Kötü oyun değil.
Ara
Cevapla
#22
JOqb8B.jpg

OyV485.jpg

YOqZ96.jpg

8NPRra.jpg

DyBgAO.jpg

Dun Duman ve Caine ile dungeona girisimiz.Ugrastik bayagi ama verdigi bonuslar iyiydi.Saglam para kastik.Eglenceliydi.

Duman; Thief Caine ; Elementalist ve bende okcu olunca tank bir karakterin eksikligini cektik. Zaman zaman elime kilic alip tank rolunu ne zaman ustlenmeye kalksam kendimi yerde buldum.
Ara
Cevapla
#23
Sıfır ölümle geçtiğimiz dungeonlar oldukça zevkliydi.

Bir dahakine @altnkurt, @Aytaç, @Justicar da gelirse daha eğlenceli olabilir dungeonlar. Sınıfları bu sebeple farklı açalım ki bu tarz birlikte oynadığımız durumlarda biri tank olsun biri buffer olsun demiştik ancak dün açık olan 3 kişinin hepsi DPS (hasar vermekle mükellef) sınıflardı dolayısıyla o istediğimiz "sen tankla ben onu bufflayayım o da uzaktan hasar versin" tarzı bir oyun planı ile oynamaktansa daha çok "pataküte" girişmeli bir şekilde oynadık. O şekilde de zevkliydi ancak gerçek anlamda dayanışmayla karakterlerin "birbirlerini güçlendirmesi veya hayatta tutmasıyla" daha zevkli olacağını düşünüyorum dungeonların.

Bu arada dünkü dungeonlar sonrasında 50 Leveli gördüm.
Per aspera ad astra.
Cevapla
#24
Guardian hesap açabilirim bi tane de. Oyuna girerken haber verirseniz buluşmak daha kolay olabilir.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.