[MP] AoE2:DE - Multiplayer: Haziran 2020
5dce3b59c03c0e275cba929e.png
  • Oyun günü ve saati katılımcılara göre belirlenecektir, katılmak isteyen oyuncular müsait olduğu saat ve günleri belirtmelidirler.

• Eklenmesini istediğiniz kuralları yorum olarak belirtebilirsiniz. 

• Yeterli sayıya ulaşılırsa takımlar oluşturulabilir.
    Steam Linkim: http://steamcommunity.com/id/Aiakos9/

Katılımcılar:Aiakos,Reddga,SatanistKesenKedi,Yasin Ahmet,Attila The Hun,SoulForged
Oynama Saatleri: 19.00/22.00
€20
Ara
Katılıyorum. Bu aralar fazla yoğunum ondan gelmem zor ama boş vakit bulabildiğim gün gelmeye çalışacağım.
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum. Genelde gece 11'den sonra boşum. Eğer önceden haber verilirse 3 ila 5 arası da katılabilriim.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün oynamak için müsaitim. Gelecek varsa 1v1 atabiliriz veya çok kişi olursak takımlı oynayabiliriz.
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum. Victoria 2 ve Stellaris mplerinin olmadığı günler boş oluyorum genelde.
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruldu oda ismi sttateguturk şifre st
€20
Ara
Bugün 2 oyun oynadık. İlkinde ben, @Aiakos ve @Yasin Ahmet ffa yaptık. İspanyolların atlı tüfekli birimleri ile kazanan ben oldum. Sonraki oyunda yapay zekaya karşı 3v3 denedik. Her ne kadar bir yapay zekayı indirsek de zorluğu Hard yaptığımız için diğer iki yapay zeka bizi temizledi. Güzel oyunlardı.

tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum. Victoria II Multisinin olduğu pazartesi ve perşembe günleri harici saat 20.00'dan sonra müsaitim.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruluyor oda ismi Strategyturk
şifre:st
€20
Ara
Bugün @Yasin Ahmet ile yapay zekaya karşı 2v2 attık
€20
Ara
@Attila the Hun ile de 1v1 attık ve kazanan ben oldum,güzel oyundu.Kendisini de tebrik ediyorum aynı zamanda.
€20
[+] 2 üye Aiakos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu gün biraz meşgul olduğumdan gelemeyeceğim. Kusura bakmayın.
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün @Aiakos ile biri 1v1 diğeri 3v3 botlarla olmak üzere 2 oyun oynadık. 1 oyunda bir scrush ile ben kazanırken ikinci oyunu kaybettik. İkisi de iyi oyunlar oldu. Kendisini tekrardan tebrik ederim.

IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun Steam yaz indirimlerinde %25 indirime girdi. Etkinliğe katılmak isteyip oyuna sahip olmayanlar için güzel bir fırsat.

https://store.steampowered.com/app/81378...e_Edition/
tTRiYax.png
Ara
Ben yeni gordum katilirdim aslinda tekrari olcaksa gelebilirim
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(26-06-2020, 11:31)SoulForged : Ben yeni gordum katilirdim aslinda tekrari olcaksa gelebilirim

Etkinlik devam ediyor.
IbnE9P2.gif
Ara
Her gun mu 19-22 arasi ? Bugun ben de gelebilirim
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyuna gelecek arkadaşlar 7ye doğru hazır olsun oynanacak bugün @SatanistKesenKedi @Attila the Hun @reddga @Yasin Ahmet @SoulForged
€20
Ara
Ne zaman baslıcaz acaba ?
Ara
Oda kuruluyor oda ismi stratejiturk şifre st @SoulForged @reddga @SatanistKesenKedi @Attila the Hun @Yasin Ahmet
€20
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.