[MP] AoE2:DE - Multiplayer: Haziran 2020
#41
Bugünkü oyunlar eğlenceliydi. Birinci oyunda @reddga'nın Knight'ları beni dümdüz ederken ikinci oyunda sert direnişime rağmen @Aiakos'un dev donanmasına yenildim. Denizi biraz ihmal etmemin cezasını kesti bana. Bu ayki etkinlik katıldığım ilk AoEII etkinliğiydi. Katılanları tebrik ederim. Herkes iyi oynadı. Ben de acemi bir oyuncu olarak çoğu zaman yenilsem de eğlendim ve bir iki şey öğrendim.
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#42
Dünkü oyunların videoları:reddga.gif 1213.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#43
Guzel oyunlardi son anda denk gelip katilim sagladim 2v2 olmasi daha dengeli mac sundu gecen seferki FFA ya gore. İlk oyun random takimlardi guzel eslesme oldu cabuk bitti oyun ikinci oyun kendimiz sectik esleri denizli haritada portekiz ve saracens avantajliydik. Baglanti noktasi olan kara parcasinda redgayla uzun savaslarimiz oldu fakat dayanamayip teslim oldular guzel oyunlardi saolun
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.