[MP] AoE2 - Multiplayer: Haziran 2018
Var mı bu akşamcılar ?
Ara
Oda kuruldu. Oda adı Strategyturk Haziran Multiplayer Etkinliği şifre yok.
Ara
5m0mt64ef0vh1fmzg.jpg
a8t70c8lg51721ezg.jpg
xutocukrs3jkbhszg.jpg
aozxw4v71gfli7kzg.jpg
bagx5b6a4975uimzg.jpg

Olan bitenden habersiz oynayan zender'e dalan Satanistkesenkedi

aga72t55e31hngszg.jpg

Elinize sağlık beyler. Cuma günü görüşmek üzere.

@ZenderX @Probang @SatanistKesenKedi @reddga
Ara
20180605002358_1.jpg20180604233117_1.jpg20180604232242_1.jpg20180604000641_1.jpg

En üsteki 15 dakika önce oynadığımız oyun. 3vs2 oldu ve karşısı pek direnemedi. En altaki görsel ise ilk kez Tower Rush yediğim oyundu. @Merco bana karşı fazla agresif olunca ben de okçu basıp üslerine yolladım. Yumuşak karnıymış ekonomide geri kaldı sonra castle age'de kazandım. Ortadaki ise ekonomide biraz benden geri kalınca direnemediği bir oyundu. Ellerinize sağlık.
[+] 2 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugünkü oyunların haritaları belirlendi. Saat 23.00'da oyunun ismini ve şifresini paylaşacağım.
tTRiYax.png
Ara
10dk içinde odayı kuracağım.
tTRiYax.png
Ara
Oda kuruldu, adı: Strategyturk AoE2 Etkinliği
Şifre: st
tTRiYax.png
Ara
2. oyun için oda kuruldu, adı ve şifresi aynı.
tTRiYax.png
Ara
1.8 puan geliyorum ben.

Şimdi fark ettim de oyun başındaki scouta del basmışım yanlışlıkla ben de diyorum bu niye hemen öldü domuza.Elinize sağlık tekrardan.
Ara
Güzel oyunlardı elinize sağlık, oynadıkça elim iyice alışmaya başladı, geçen haftaki formsuzluğum kalktı diyebilirim.

tTRiYax.png
[+] 2 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün uzun süre uyuduktan sonra unuttum oyunu. Umarım bir sonraki oyuna katılım sağlayabilirim. Bu arada oyun kurulacağı zaman katılımcılara mention atılırsa daha iyi olur gibi sanki.
WhaW8Am.gif
Ara
@PCOyun

Normalde oyun kurulduğunda mention atmıyorum, her cuma saat 23.00'da kesin oyun oynanıyor. Ben o gün erkenden oyun için hatırlatma mesajı atıyorum konuya. Sonrasında oyunda iki kişi bile olsak oyunu oynuyoruz. Onun dışındaki zamanlarda eğer isteyen olursa konuya yazıyor ve o anda uygun olanlarla beraber oyuna giriyorlar.
tTRiYax.png
Ara
Bugünkü oyunlar için haritaları yazdım. Bayram olduğu için fazla kişi olamayabiliriz ama ben saat 23.00'da her türlü odayı kurmuş olacağım. Artık kaç kişi gelirse onlarla oyunları oynarız.
tTRiYax.png
Ara
Oo regicide en sevdiğim. Çok eğlencelidir. Akşam bir sıkıntı olmazsa gelirim.
Ara
Yağan yağmur yüzünden elektriğimiz gitti ve maalesef bugünkü oyunda bulunamayacağım. Oyunu hostlamak isteyen varsa benim yerime hostlayabilir.
tTRiYax.png
Ara
Gelmem zor görünüyor bugün.
Ara
Dün yoktum bu gece aoe atmak isteyen varsa müsaitim.
Ara
Bu akşam oyun kursak kimler gelir? Şuanda 2-3 kişi varız. Yarınki oyun yine aynı saatinde bir sıkıntı olmazsa yapılacak.
tTRiYax.png
Ara
Ben gelirim.
Ara
Gelirim. 23.00 dan önce başlayabiliriz bence.
[+] 1 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.