[MP] AoE2 - Multiplayer: Mart 2019

Strategyturk Age of Empires II Mart 2019 multiplayer etkinliklerine katılım, sohbet ve etkinlik ile ilgili paylaşımlar bu konuda yapılır.

Katılmak için başvuru yapmanız yeterlidir. Oyun günleri katılanlarla beraber belirlenecektir.

Etkinlik için Age of Empires II HD versiyonu kullanılacaktır.

Etkinlik Günü ve Başlangıç Saati: Salı - 21.00

Katılımcılar
@reddga
@Mabella
@Probang
@yafeshan
@SatanistKesenKedi
@PCOyun
@SoulForged
@Carpathia
@Aiakos
@camoka
@raskol
@seftali
@Ferreke

Etkinlikten Görseller ve Videolar
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
En son yapılan AoE2 mplerinden sonra oyuna yeni başlayanlar ve oyunda fazla iyi olmayanlar için Treaty Length'i yani barış süresini en az 20 dakika yapmayı ve Black Forest gibi kapalı haritalarda ilk oyunların oynanmasına karar verdim. Böylece erken saldırı olayını ortadan kaldırarak herkes eşit seviyelerde gelişebilir. Eğer daha farklı fikirleriniz var ise belirtebilirsiniz.
tTRiYax.png
Ara
Yeterli katılım olursa katılmak isterim
Ara
Karşıma 3-4 tane adam koymayıp, oyun zevki almama izin verecekseniz geleyim. Öbür türlü hotkey kasmaktan zevk alamıyorum, ve yaşlandım kafa kaldırmıyor.
Ara
(03-03-2019, 17:17)Probang : Karşıma 3-4 tane adam koymayıp, oyun zevki almama izin verecekseniz geleyim. Öbür türlü hotkey kasmaktan zevk alamıyorum, ve yaşlandım kafa kaldırmıyor.

Şuanda o kadar katılım yok ama olursa bile 20-30dk civarı treaty olacağı için rahat rahat oynayabiliriz.
tTRiYax.png
Ara
gunu saati onceden belli olsun da, yazin beni
Ara
Forumdaki diğer etkinlikleri de göz önüne alarak salı veya perşembe günlerinden birinde akşam saat 8-9 gibi başlayalım diyorum. Herkes için uygunsa bu 2 günden birini seçelim. @Mabella @Probang @yafeshan
tTRiYax.png
Ara
Şu an bilgisayarımla alakalı bir sorun yaşıyorum. Düzeltebilirsem katılmak isterim. Durumda gelişme olursa haber veririm
WhaW8Am.gif
Ara
Katılıyorum.
Ara
Önceden izne tabi olmak uzre iki gun de bana uygundur. Kesin cevap bu aksam gelir
Ara
Herkes için uygunsa yarın saat 20.00 gibi toplanalım derim. İlk maç treaty koyup oynarız, öyle zevkli olmazsa yine normal olarak diğer maçları atarız. @Mabella, @Probang, @yafeshan, @SatanistKesenKedi
tTRiYax.png
Ara
Yarın dersim var. Cuma ve Haftasonu uygunum.
Ara
Bilgisayarı düzelttim. Katılıyorum.
WhaW8Am.gif
Ara
Ben de oyuna katilabilirim
Ara
(04-03-2019, 19:47)SatanistKesenKedi : Yarın dersim var. Cuma ve Haftasonu uygunum.

Bugün etkinliği başlatıp oynayalım daha sonra pazar günü de toplanabiliriz. Saat 20.00'da odayı kuracağım.
tTRiYax.png
Ara
Biraz gecikeceğim o yüzden odayı 20.30'da kuracağım.
tTRiYax.png
Ara
Oda kuruldu.
Ad: Strategyturk AoE2 Etkinliği
Şifre: st
@Mabella @Probang @yafeshan @SatanistKesenKedi @PCOyun @SoulForged
tTRiYax.png
Ara
Basladi mi oyun
Ara
İlk oyun şimdi bitti, 2. oyundan önce 10 dk mola.
tTRiYax.png
Ara
Ben geleyim ikinci oyuna arkadaslik yolladim kabul edermisiniz
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.