[MP] AoE2 - Multiplayer: Mart 2019
10 dakika sonra 3. oyunu kuracağım gelmek isteyen varsa, şuanda 2 kişiyiz.

Oyun kuruldu, ad ve şifre aynı.
tTRiYax.png
Ara
Bugün 3 oyun oynadık. İlkinde 3 kişi olduğumuzdan botlara karşı oynadık. O oyunda Mabella bir süre sonra düşünce PCOyun ile beraber oyunu bitirdik. 

İkincisinde 2v2 black forest oynadık. Kapalı haritalarda kötü oluşum oyuna hemen yansıdı ve Camoka beni kısa sürede yıktı. Ben yıkılınca PCOyun son çare olarak wonder yapmaya başladı ve zor da olsa wonderı yapmayı başardı. Hemen sonrasında oyunu kaybettik o ayrı. 

Son oyunda Camoka ile 1v1 oynadık ama üst üste oyunlardan yorulduğum için çok hata yaptım ve Camoka'nın okçuları üssüme girince çekilmek zorunda kaldım.

Tüm hepsi güzel oyunlardı, oynayan herkesin eline sağlık. 

tTRiYax.png
Ara
etkinlik devam edecek mi? Katılmak isterim.
Ara
(18-03-2019, 00:42)raskol : etkinlik devam edecek mi? Katılmak isterim.

Martın sonuna kadar devam edecek, katılabilirsin.
tTRiYax.png
Ara
Önümüzdeki oyun günü ve muhtemelen son gün olacak olan salı gününde (26 Mart) Romans vs Barbarians senaryosunu oynayabiliriz. Bu senaryo için ne kadar çok kişi olursak oynaması o kadar zevki olur. Muhtemelen minimum 6 kişi olursak oynanabilir ama daha az olursak Roma tarafı aşırı güçlü kalır diye tahmin ediyorum. Senaryo 2v6 şeklinde olduğu için Roma tarafına iyi oyuncuların konması uygun olur. Katılımlarınızı bekliyorum. @Mabella, @Probang, @yafeshan, @SatanistKesenKedi, @PCOyun, @SoulForged, @Carpathia, @Aiakos, @camoka, @raskol
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Degisik olur aslinda seneryo oynamak katılım olursa ben de oynarim
Ara
Bu akşamki oyunda eğer yeterli katılım olursa yukarıda bahsettiğim senaryoyu oynayacağız. Olmazsa normal oyun oynarız. Saat 21.00'da oda kurulmuş olur.
@Mabella
@Probang
@yafeshan
@SatanistKesenKedi
@PCOyun
@SoulForged
@Carpathia
@Aiakos
@camoka
@raskol
tTRiYax.png
Ara
Napiyoruz oyun var mi
Ara
Oda kuruldu. Adı: Strategyturk AoE2 Etkinliği

Şifre: st
tTRiYax.png
Ara
Yok mu arkadaslar gelcek kimse 3 kisiyiz 2v2 olsun en azindan
Ara
2. oyun kuruldu. Ad ve şifre aynı.
tTRiYax.png
Ara
merhaba
Ara
Merhaba, adını yazdım.
tTRiYax.png
Ara
Senaryo için 8 kişi şartmış onu öğrendik. 3. oyun için odayı kurdum.
tTRiYax.png
Ara
reddga savaşlarda combatlarda hep üstün çıkan taraf oluyorsun güzel microlar wp :)
[+] 1 üye Carpathia nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mart ayı AoE2 etkinliğinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu ay birçok oyun oynadık, arada deathmatch ve senaryo oynadığımız da oldu. Bugünkü oyunların resimlerini ve videolarını en kısa zamanda konuya atacağım. Katılan herkese teşekkürler, bir dahaki etkinlikte görüşmek üzere.
tTRiYax.png
Ara
Etkinliğin 4. ve son gününde oynadığımız ilk oyun random land mapten gelen scandinavia'da geçti. Bu haritada fazla tecrübem olmadığı için başlangıcım biraz zor oldu, özellikle bina yerleştirmede yer sıkıntısı yaşadım. Carpathia'dan gelen knight rush'dan sağ salim kurtulduktan sonra asker üstünlüğü benim elime geçti. Mangudai'lerle kurduğum baskı ile neredeyse Carpathia'yı yıkmayı başardım ama diğer cephede Satan'nın başarısı elde etmesi ile ona karşı koyamadık ve oyun bizim mağlubiyetimiz ile sonuçlandı.

2. oyunda Romans vs Barbarian senaryosunu oynadık. Bu senaryoyu 6 kişi oynadığımız için oyun dengesiz oldu ve Roma tarafı hızlı bir şekilde galibiyet elde etti. Bir dahaki sefere bu modu 8 kişi oynamamız gerektiğini anladık.

3. oyunda 2v2 arabia oynadık. İlk oyunun aksine bu sefer Carpathia'nın yaptığı knight rush'a karşı koyamadık ve oyun onların galibiyeti ile sonuçlandı.

tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.