[MP] Civ5 - Multiplayer : Ağustos 2016
@Duman

@jax61 --> Almanya
@Atakan --> Japonya
@Redtay --> Etiyopya
@MamuG --> Keltler
ve ben ise Endonezya olarak oynuyorum. 

@Barbarossa Shoshone oynuyordu fakat klasik barbarossa olduğu için şu an AI tarafından yönetiliyor. Sonuç olarak yukarıdaki iletide de belirtildiği gibi kendisini hiç bir Civ V multisine almayacağız.
Ara
bu akşam toparlanabilirsek saat 9 da oyunu kuracağız..

eğer ahrep gelirse shoshoneyi ona vereceğiz..diğer ekip umarım online olur. herkese steamden mesaj attım ama şu dakika itibariyle online olan arkadaşımız yok gibi..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Gelmeye çalışacağım
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
oyun kuruldu..

sen yoksan bir eksiğiz :)
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
multiplayerimizde 2.gun sona erdi.. 5 kişi devam ediyoruz..

6m6WOk.jpg

son durum bu şekilde.. harita kapanmaya basladi.. ai shoshne bilimde one gecti.. bakalım zafere ai mi ulasacak yoksa bizden birsi mi :)

bir sonraki etkinlik 16.08.2016 salı gece 11:30 da..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 2 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kim teknoloji çalıyor ben mi yalannnn :D
Ara
casusun çalarken yakalandi lem :D bir dahakine kesilebilir söyliyim :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Civ mplerinde paylaşılabilecek herhangi bir istatistik oluyor mu? Oyuncuların gidişatını anlayabileceğimiz.
Demografilerden belli başlı şeylere bakılabiliyor. En iyi en kötü devlet şeklinde.
Ara
Şu güzelim mpyi AKK sağ olsun kaçırdım.@Blackwhist'e dikkat geleceğin ülkesi o olur.
Ara
demographics kısmında bakılıyor ama herkesin ayrı ayrı istatistiğine bakması gerekiyor. zira herkes kendi sırasını görebiliyor. extradan en iyiler ve en kötüler görülebiliyor.

bi sonraki etkinlikte demographics kısmını da eklerim..

@Leon sana ekleme talebi gönderdim hala eklemedin beni. eklesen seni alacaktık. ya nasip bir dahakine. ama halen shoshone boşta istersen gelir alırsın shoshoneyi..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
oyun 11:45 de kurulacaktır duyurulur.Atakanla görüştüm. yoldayım geliyorum dedi. geldiğinde kuracağız..

oyun kuruldu..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
oyunumuzda 3.günün sonuna geldik.. durum şöyledir..

OE3mD4.jpg

zn29M7.jpg

istatistiklerde bariz alman üstünlüğü görülmekte..sadece orduda shoshone bizi gecmis durumda ..onu da kısa sürede kirmamiz mümkün :)

bakalım bu alman üstünlüğü sürecek mi..

bir sonraki oyunumuz 18.08.2016 saat 21:00 da

takip etmeye devam edin :)
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 5 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Japonya'yı kim oynuyorsa çok zekice hamleler yapıyor. İlk önce kötü durumdaymış gibi gösterip sonra coşacak benden demesi  =) :')
[+] 1 üye Atakan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Onu bunu geç de benim devlet bütün dinleri gördü ya la  :')  önüne gelen misyoner attı durdu ama sonuç olarak hak dinine döndürdük  ;)
[+] 3 üye Blackwhist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
aldığın belieflerden bir tanesi senin dinini kurtardı.. dinin şehirlerde normalden %50 daha fazla baskı yapıyor.faith puanın iyi olsa tüm dünyayı dönüştürebilirsin bile :) ama faith bende çok yüksek ..nihahah :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Endenozya müslümandır. Etiyopya Lideri İslamiyeti yaymak için elinden geleni yapacaktır.
[+] 1 üye Redtay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İneğimizi yedirmeyiz.
Ara
bugünki oyunumuz genel istek üzerine ve mamug nin henüz steamde bulunmaması üzerine gece saatlerinde kurulacaktır.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
oyun kuruldu
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.