[MP] Civ6 - Multiplayer: Ağustos 2022
Ben gelirim 9 gibi baslayalım hatta biraz erken toplanabılırız oyunu kurması baslatması hazırlanması uzun suruyor
Ara
Oda kuruldu
StrategyTurk Multi isminde odaya gireblirsiniz. Steamde ekli olanlara davet atacağım.
Ara
Bilgisayarımın arızalı olması nedeniyle etkinliğe katılamayacağım. Herkese iyi oyunlar.
Ara
İlk oyun günü 60 tura kadar geldik, ikinci oyun gününü önümüzdeki haftaya bir gün kararlaştırıp yaparız. Ekran görüntüsü olan paylaşsa güzel olur.
Ayrıca Hhçbir askeri güç kullanmamıza rağmen Dünya kongresinin bize karşı aldığı kararı kınıyoruz.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Her Yol Roma'ya Çıkar

20220826225012_1.jpg

Hain Rusya tarafından sıkıştırılan savaşçımızı da geceleyin gizlice bir helikopter göndererek kurtardık.

20220826224337_1.jpg
[+] 6 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(26-08-2022, 23:08)Aytaç : Her Yol Roma'ya Çıkar

20220826225012_1.jpg

Hain Rusya tarafından sıkıştırılan savaşçımızı da geceleyin gizlice bir helikopter göndererek kurtardık.

20220826224337_1.jpg

Hain Rusya mı? Eğer merhametli olmasaydık askerleriniz çağlarca dağ manzarası izleyecekti.
[+] 2 üye BlackDiamond505 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Diaboluss
@BlackDiamond505
@Aytaç
@okocpinar
@SoulForged

uygunsaniz bu Sali gunu ayni saatte 21.00 - 23.00 arasi oynayalim.
Ara
Ben Salı katılamam maalesef
Ara
Bugün bana da uymuyor maalesef.
Ara
@Diaboluss
@BlackDiamond505
@Aytaç
@okocpinar
@SoulForged

Perşembe veya Cumartesi müsatseniz toplanalım o zaman.
Ara
Hafta sonu yapalım o zaman ben dün bilgisayarı servise gönderecektim bugün toplanıcaz diye vazgeçtim göndermedim, bugünde iptal oldu cumartesi toplanalım 3. sefer bir sonraki hafta sonu olsun veya pazar bitirelim 2 saat oynama süresi bence çok az ama.
Ara
Arkadaşlar etkinlik dışında civ 6 oynamak isteyenler https://steamcommunity.com/id/Diaboluss/ beni buradan eklesin.
Ara
Önümüzdeki etkinlik cumartesi akşamı saat 21.00 de olacaktır arkadaşlar
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cumartesi görüşmek üzere o zaman dostlar.
Ara
Bu gece kacta toplanıyoruz herkes geliyor mu?
Ara
@Diaboluss
@BlackDiamond505
@Aytaç
@okocpinar
@SoulForged

Bugün saat 21.00 de kaldığımız yerden devam ediyoruz arkadaşlar.
[+] 3 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Diaboluss
@BlackDiamond505
@Aytaç
@okocpinar
@SoulForged

oda kuruldu
Ara
Geliyorum
Ara
Aytaç baktı AI daha iyi oynuyor ona bırakıp çıktı oyundan :)))

JGP9P3F.jpeg

@Diaboluss
@BlackDiamond505
@Aytaç
@okocpinar
@SoulForged

uygunsanız yarın aynı saatte devam.

Kusura bakmayın akşam o saatlerde kursum olduğunu unutmuşum. Bu konuda daha sonra müsait günü belirteceğim.
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu hafta guzeldi bilimde baya ilerledim Galli olarak da üretim ve muhendislikte hizli yukseldim. Cogu bilim ve muhendislik buyuk insani bende dogdu oyun baslari yapamadigim dunya harikalarini yaptim. Oyun sonu baktigimda scoreda ondeydim. İlk gun Aytac (Romayla) ondeyken ikinci gun yapay zeka onun ilerleyisi pek surduremedi anlasilan
[+] 2 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.