[MP] CK2 - Multiplayer : Mart 2017
ck2.png
Crusader Kings II Multiplayer Etkinliğine hoş geldiniz.

BAŞLANGIÇ YILI: 769
OYUN GÜNLERİ: Cumartesi, Pazar
OYUN SAATLERİ: 21.00 - 24.00

OYUNCULAR

@HulkSpider03
@'Finrod Felagund'
@Wickhart
@Duman
@TurkJedi
@Aeschyli
@altnkurt
@yhyalpakcy
@PhasisMjora

Ara
Pazar günü giremem ai oynasın sıkıntı yok maksat eğlenmek. Uygurları seçiyorum(kurallar yazılmamış kayıt nasıl?)
Ara
(26-02-2017, 20:05)HulkSpider03 : Pazar günü giremem ai oynasın sıkıntı yok maksat eğlenmek. Uygurları seçiyorum(kurallar yazılmamış kayıt nasıl?)

Ülke seçimini oyun içerisinde yapıyoruz.
Ara
Ekle.
Ara
(26-02-2017, 20:16)Justicar :
(26-02-2017, 20:05)HulkSpider03 : Pazar günü giremem ai oynasın sıkıntı yok maksat eğlenmek. Uygurları seçiyorum(kurallar yazılmamış kayıt nasıl?)

Ülke seçimini oyun içerisinde yapıyoruz.

Tamamdır sağ ol
@Duman katılım bekliyoruz.
Ara
Ben katılırım.
Ara
Sadece haftasonu oynananacaksa ertelensin M&M çıkışından sonrasına, ben haftaiçi de oynayabiliriz diye önermiştim mp açılmasını.
Aynen dlc li çıksın başlayalım
Ara
Bu arada mp M&M çıkışından sonrasına ertelendi, güncelleme geçelim.

O zamana kadar oyuncular müsait olduğunda Cumhuriyet MP'si yapıyoruz, 1 kişilik yerimiz var gelmek isteyen olursa bekleriz ama organize multiplayer konusu olmamasından da anlayacağınız şekilde zamanlar biraz gevşek ve oyuncuların müsait olup olmamasına bakıyor.
Yeni oyuncular bekliyoruz.
DLC de gelmiş ne zaman başlıyoruz gençler ?
Ara
Merhaba etkinliğe kaydoldunuz mu?
De jure üyesiyim ben etkinliğin efendim.
Ara
Kayıtlarımızda öyle görünmüyor, bu konu üzerinden başvuru mesajı atabilirsiniz iyi forumlar.
Kayıtlarınızda hata vardır efendim tekrar bakınız, size de iyi forumlar.
Ara
Her oyuna katılabileceğimin garantisini veremem ara ara aksatmalarım olabilir. Kabul ederseniz oyun içerisinde küçük bir kontluk almak isterim
Ara
Kabul ediyorum.
Ara
Ayın 20sinden itibaren katılabilirim. Sorun olmazsa beni de yaz usta.
Sic Parvis Magna
Ara
Bugün mp var mı?
Katılmak istiyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.