[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2015
(18-08-2015, 02:23)House : Bütün mesajları okudum ama kimse Darkrad'ın idealarının ss'ini atmamış. Birisi ss atsın şuraya. Oyun başı ilk yapacağınız iş bu olmalıydı halbuki...

Ben sizi oyun başında şaka yollu uyardım. Idea'lardan Duman'ın ne yapacağı belliydi. (Idealarının ne olduğunu hala bilmiyorum bu arada :P )
Custom oynamaya devam edecekseniz oyun başı eğer mümkünse HRE'yi yokedin yada atıyorum oyun başı birleşin dismantle edin vs. Olmuyorsa HRE için ayrı kurallar oluşturmalısınız.
AgEJOQ.jpg
Ara
(06-09-2015, 01:47)jax61 : mpmiz bitti. bu mp bize ogretti ki hre kesinlikle single olsun mp olsun kesinlikle dagitilmali. boyle orantisiz bi guc olamaz :) 1 milyon asker :D

ama kesin olan bisey var ki onca guce ve developmente rağmen , ekonomik olarak 2 kati developmente karsi hre ile aramizdaki fark çok az. donanmada ise fazlayiz. ama ordu :(

Ben bunu zaten gördüm de engelleyecek olan ben değildim.Avrupa ülkeleri ve özellikle Gargia carpatia ikilisiydi.Otorite zaten belli noktada tamamen artı değere ulaşmıştı.Artık önüne geçilemezdi.Ve üste de yazdığım gibi ister single ister multi ister custom ister historical hre kesinlikle dağıtılmalı. aksi halde ortaya karşı konulamaz bir güç çıkıyor.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(06-09-2015, 13:03)House :
(18-08-2015, 02:23)House : Bütün mesajları okudum ama kimse Darkrad'ın idealarının ss'ini atmamış. Birisi ss atsın şuraya. Oyun başı ilk yapacağınız iş bu olmalıydı halbuki...

Ben sizi oyun başında şaka yollu uyardım. Idea'lardan Duman'ın ne yapacağı belliydi. (Idealarının ne olduğunu hala bilmiyorum bu arada :P )
Custom oynamaya devam edecekseniz oyun başı eğer mümkünse HRE'yi yokedin yada atıyorum oyun başı birleşin dismantle edin vs. Olmuyorsa HRE için ayrı kurallar oluşturmalısınız.

Tam değerleri hatırlamamakla beraber idealarım şu şekilde olması lazım sırayla.

Tradition : Diplomatic Reputation, Idea Cost.

1. Agressive Expansion Impact
2. Land Morale
3. Discipline
4. Imperial Authority
5. Infantry Combat Ability
6. Artillery Combat Ability
7. War Exhaustion Reduction

Ambition : Local Autonomy Reduction
Yeni MP'yi napıyoruz beyler? Açayım bi konu?
G0kMNN.png
Ara
Ben açıyorum birazdan.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.