[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Ağustos 2018
boş bölge varsa bende katılabilirmiyim bu sefer 5. falan olcak ama inş laglamam
eğer boşsa pers bölgesi alabilirmiyim
Ara
@busbesman345 persia bölgemiz boşta alabilirsin.
Ara
Güncellemeden sonraki https://steamcommunity.com/profiles/76561198154064112/ resimler burada.
Tüm ayrıntılar resimlerde
Ara
Arkadaşlar resimleri bana forum yoluyla özel mesaj la ileteceksiniz onaylananları ben açıklayacağım başlığa gönderdikleriniz geçersiz.

edit1: Ben dahil 3 kişinin başvuruları onaylandı ve ilk iletiye sabitlendi. Gelen mesajalrda uygun olmayan toprak seçimlerini gördüm. toprak alırken regions map moduna göre alıyoruz arkadaşlar dikkat edelim.
Ara
Endonezya için başvuruyorum, birazdan ülkeyi atarım.
[+] 1 üye Voidian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Madagaskar için başvuruyorum. İnşallah ülkeyi atabilirim.
Sic Parvis Magna
Ara
10 kişini başvurusu elime ulaştı benimle beraber 11 kişi hazır durumda. diğer arkadaşlardan da  resimleri özel mesaj olarak bekliyorum.
[+] 3 üye Raijin nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Onaylanan = 16/26

Kuzey Almanya: @Onur34 - Onaylandı.
Malaya: @kilical12333 - Onay gerekiyor
Güney Almanya: @IbrahimPasha44Onaylandı.
Anadolu: @etzel - Onaylandı.
Low Countries: 
Zanzibar: @Merco - Onaylandı.
iberia: @Aeschyli - Onay gerekiyor
Japonya: @TR AceOnaylandı.
İtalya: @CeH @Aytaç - Onaylandı.
Masriq : @Kankaz - Onay gerekiyor
Maghrep: @Kiliseninimami - Onay gerekiyor
Mısır: @4S0S - Onay gerekiyor
Britanya : @Ferreke - Onay gerekiyor
Coromandel : @Yano - Onaylandı.
Güney Afrika : @sheikh - Onaylandı.
West siberia: @ha2ry55 - Onaylandı.
İzlanda: @yafeshan - Onay gerekiyor
Hindustan : @Raijin - Onaylandı.
Ruthenia: @Serdengecti1- Onaylandı.
Madagaskar - @altnkurt - Onay gerekiyor
Endonezya - @Voidian - Onaylandı.
İskandinavya - @AlduinOnaylandı.
Fransa - @iberkayOnaylandı.
Persia - @Busbesman345 - Onaylandı.
West Siberia - @ha2ry55 - Onaylandı.
Ara
Hollanda daki arkadaşın etkinliğe katılmaktan vazgeçmesi sebebiyle kurada kazanamayan @iberkay ın hakkı doğmuştur. İstisnai olarak orada kurulmak İstiyorsa geçme hakkını tanıyorum.
Ara
Eğer uygunsa boş olan İngiltere bölgesine geçmek istiyorum.
Ara
Hollanda ya geçmek isterim.Ülkeyi öm den yollarım.
Ara
server ıd vermediniz nerden girecez
Ara
Oyun yarın başlıyor @IbrahimPasha44
Ara
(09-09-2018, 21:04)Merco : Oyun yarın başlıyor @IbrahimPasha44

9.ayın 9 u yazıyordu
Ara
uzulerek katilamadigimi belirtmek isterim. Haftalik programin biraz agir gelecegine karar verdim.
Ara
@yafeshan sağlık olsun, bir sonraki multilere katılırsın inş.

Afrikada gereksiz bir yoğunluk olduğundan @Merco nun ingiltere talebi olumlu karşılanmıştır. 
@iberkay devletini henüz  kontrol etmedim ama bi sorun görünmüyor gibi.  resmi ve bölgeyi birazdan inceleyeceğim - Onaylandı.
@Kankaz mesajını birazdan inceleyip geri dönüş sağlayacağım. - Bölge sıkısıklıgındna dolayı bölge değişimini kabul ediyorum, batı afrikadaki devletini onaylamyorum. Region a dikkat etmen gerekiyor. 1 den fazla regiondan toprak alamıyoruz maalesef.
@4S0S ilk iletideki dev ve puan limitlerini tekrar okursan daha sağlıklı devlet yapabilirsin. 130 dev limiti var diye illa 130 yapmana gerek yok.  örnek olarak 10 dev de yapıp idanı sağlam tutabilirsin. bu idea dev ilişkisini oyun tarzınıza göre dengelemek size kalmış. EGYPT regionunda 130 devo 260 puan limitine uyalım lütfen.

henüz resim göndermemiş oyuncular bugun saat 19:00 a kadar resim göndermezler ise diskalifiye olacaktır. amacımız  Lobide topraktır ideadır uğraşıp zaman kaybetmeyelim geç başlamayalım. en az 1 rehostumuz var yeterince vakit kaybedecez zaten.

@Aeschyli @Kiliseninimami @altnkurt @kilical12333 resimlerinizi bekliyorum
Ara
Etkinliğin varlığından çok geç haberim oldu. Aksam 17:00 gibi evde olur yarım satte ulkemi hazırlayabilirim. Katılmam kumkun mu ve katılabileceksem zaman kazanma açısından nereleri boş nereye yerlesebilirim?
Ara
LD57Z0.png

Başkent: ROKAN
Kültür: Malay (Findik)
Din: Ortodoks
Ara
tabiki mümkün. Boş yerlerden bazıları : Fransa Polonya Baltik Rusya, Daccan , West india Niger Sahel Horn of africa , Arabia Manchuria

ilk iletideki puan ve devo limitlerine uygun bir devlet hazırlayıp resmini özelden mesaj olarak gönderebilrisin etkinlik başlamadan önce.
Ara
Güncellendi
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.