Anket Başlığı: Multiplayer saatleri kaç olsun ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
21:00-24:00

3 23.08%
21:30-24:00

3 23.08%
21:00-23:30

7 53.85%
Katılımcı sayısı: 13 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] EU4 - Custom Multiplayer: Kasım 2016
barışçıl politikalarınız fazla uzun sürmedi anlaşılan..bahsettiğiniz toprakların alman toprağı olduğunun bilmem farkında mısınız. çevremizdeki rivallerimize karşı savunma hattı oluşturmak adına altunbaşla ortak düşmanımız olan low countriese karşı müttefik olduğumuzun bilmem farkında mısınız? farkında değilsiniz ki bizi bölgede koruyacak devletler ile ittifakımızı bozmamızı ve size güvenmemizi istiyorsunuz? biz sizin vassalınız mıyız ?
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(26-11-2016, 12:51)jax61 : barışçıl politikalarınız fazla uzun sürmedi anlaşılan..

İlerleyen yıllarda göreceksiniz politikalarımı. Yalnız çok şaşıracaksınız. Çünkü ülkemizin düşünürleri 1460'larda ne yapılacağıını bana getirmişlerdi. Lakin suç bende ola ki reddetmiştim. Yılanın başını küçükken ezmek gerekiyormuş.
Ara
saldrgan politikalarınızı daha en başında belli ettiniz. biizm size karşı çıkmamamız için de sözde müttefiklik teklif ettiniz.sizin hiçbir hamleniz açıkçası bizi şaşırtmıyor. barışçıl olduğunuzu iddia edip barışçıl şekilde her bölgeye yayılım yapmak için pusuda bekleyen ülkeniz elbette haketiiği muamele ile karşılaşacaktır.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(26-11-2016, 12:58)jax61 : saldrgan politikalarınızı daha en başında belli ettiniz. biizm size karşı çıkmamamız için de sözde müttefiklik teklif ettiniz.sizin hiçbir hamleniz açıkçası bizi şaşırtmıyor. barışçıl olduğunuzu iddia edip barışçıl şekilde her bölgeye yayılım yapmak için pusuda bekleyen ülkeniz elbette haketiiği muamele ile karşılaşacaktır.

Onu bunu bilmem de Nereye doğru yayılacağımı herkes anladı.
Ara
Boş atıp tutmamak lazım.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
nereye yayılacağına umarım iyi karar vermişsindir paşa.. açacağın bir savaş senin için iyi sonuçlanmazsa bunun sonuçları da hiç iyi olmaz senin açından..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 1 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İtalyada yıllardır süren iç savaşlar ve koalisyon savaşları dolayısıyla gerçekleştirdiğimiz bir huzur operasyonuydu o.

Marseille'nin biz savaş açtıktan hemen sonra onlara savaş ilan etmesiyle topraklarını bu şekilde güvenceye almayı doğru bulduk.  :innocent:
[+] 1 üye Reaktans nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(26-11-2016, 01:03)Aeschyli : Az bekle rönesans geliyor 1 seneye. :)
@PashaZade

Endonezya'dan heykeltraş yollayalım isterseniz.
Yarım saat sonra kurulacak.
Hocam Oyunu Kuranın Steam Nickini alabilir Miyim
Ara
Poyraz.
Bekliyoruz :) :grinn: :grinn:
Ara
Kuruldu.
Katılıyorum.

Edit: Gelecekte büyük ihtimalle yaşanacak internet sıkıntılarım yüzünden çıkıyorum.
Ara
katılıyorum
Ara
Bu zamana kadarki en 'çekilmez' multiplayer etkinliği bu olmuş olabilir.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Wow dedim.
G0kMNN.png
Ara
Bu sefer de ben giremedim muhtemelen benim ülke yokolur (toparlamak truce bitmesini bekliyordum ama yine de ülke 4 parça ve zayıftı)

Bu tür bir Custom Multiplayer için oyuncuların multiplayer geleneklerine yatkın, tecrübeli ve dikkatli olması gerekiyor. Şu anki oyuncu kitlemizde bunu sağlayamıyoruz gibi görünüyor.
Sinirlerim bozuldu ya hayattan sogudum
p8RNv0.png
[+] 1 üye Fire nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Rehost.
-------------
Teknik aksaklıklardan ötürü Custom Mp'nin Normal Mp'ye döndürülmesini düşünüyorum.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.