[MP] EU4 - Minor Multiplayer: Ekim 2019
Trumpun işi bunlar
Ara
strategyusa tarafından ddoslanıyoruz
Ara
ID: 90129753531230208
ID: 90129753967116288
Şirvan, Ardabil, Gülistan
Ara
Halifelik olmasada olurmuş ne gerek var öyle şeylere .
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
zeytin yaktın beni :d
Ara
1505 Dünya Haritası

1505_Dunya_Haritas.png
Ara
(13-10-2019, 02:03)alemdarpasa : zeytin  yaktın beni :d

Sana dedim Osman dalacak dedim. Bu dede ben hileli bir şekilde güçlü bir orduya full m.powere teknolojiye ve dev puanına sahip olsam da anlamsız bir şekilde saldırıyor bunu daha önce de söylemiştim. M.powerim doluydu olayı sadece buna bağlama. Mısırın savaştan aniden çekilmesi olayı tersine çevirdi çünkü o zaman %4 öndeydik 30-15 ile barış yapılabiliyordu o zaman sana barış yapıp kurtulalım mı diye sordum ama sen devam dedin. Hakkını ödeyemem yardıma koştun benim de hatam olabilir ben profesyonel bir oyuncu değilim daha iyi bir anlaşma için anadolu topraklarını vermeyi deneyebilirdim ama olmadı işte. Senin de hataların oldu kabul et. Zaten karamanı yutmuştun fazlası için koşturmayabilirdik. Keşke Osmanı vergiye bağlayıp savaştan çıksaydık. Elimden geleni yapmaya çalıştım bu konuda affına, sabrına ve tecrübene sığınıyorum. Bu arada bu Dede ve (YAVERİ) bizlerin sonu olabilir.
Ara
ben sana dedim manapower 0 lama :d osman affetmez :D inat etme hala
Ara
(13-10-2019, 16:40)alemdarpasa : ben sana dedim manapower  0 lama :d osman affetmez :D inat etme hala

Şirvan için hiç manpower harcamadım. Kuzey savaşında harcamış olabilirim ki genişlemek benim de hakkım. Sinoptan Kırıma oradan Adanaya kadar bir alana yayılıyorsun bu savaşı kaybetmemizin nedeni daha fazla toprak sahibi olmak istemen. Bu bir savaş oyunu Madem ki fikir birliğine varamıyoruz O halde herkes kendi yoluna bakacak :D
Ara
1505 Güç Yüzdesi

Guc_Yuzdesi_1505.png

İttifak Limiti %16,6
Ara
1505 Oyuncu Haritası

1505_Oyuncu_Haritas.png
Ara
1505 Önerilen Ülkeler

1505_Onerilen_Ulkeler.png
Ara
oda kuruldu, şifre st

unknown.png
Ara
Geç söylüyorum ama bu gün gelemicem mpye
Ara
1027 saat oynamam var, novgorod olabilir uygunsa.
Ara
(15-10-2019, 22:20)argoargoo : 1027 saat oynamam var, novgorod olabilir uygunsa.

hotjoin ile girebilirsin
Ara
her şeyiyle talihsiz bir deneyim yaşandı 10 dakika içinde... şanlı novgorodumuz dayanamadı üzgünüz...
https://imgyukle.com/i/EN7uSe
Ara
kusura bakmayın bugün katılamadım müsait değildim
Ara

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.