[MP] EU4 - Multiplayer : Kasım 2015
arkadaşlar beni steam e eklermsiniz
http://steamcommunity.com/profiles/76561198039784098/
Ara
1.Muscovy
2.Cusco
3.Hejaz
Ara
Multiplayer'a 50 dakika kaldı.
Oyuncu listesi

1. Poyraz
  2. Justicar
  3. Redtay
  4. Emir
  5. Miltiades
  6. Turkhani
  7. Blackwhist
  8. necmi
  9. La Valette
  10. lortcush
  11. nasuhdede
  12. Steafun
  13. Birvetek
  14. Diaboluss
Oyun kuruldu, lobideyiz.
Geliyorum beklerseniz

Üstat lobby neresi, şu an kurulu oyunlara bakıyorum ama tanıdık bir isim filan yok. Biri el atsa bu acemiye yardımcı olsa
Ara
ben katılmak istiyorum
barış için savaş :sleepy:
Ara
Duman teknoloji kasarkene ;

624FEAC2E05A1747A2B69D95E979A844781D748F
n20GdM.png
Ara
Biz topraklarımızı geliştirmekle uğraşıyoruz, haritada kötü gözükse de askeri teknolojide Avrupanın lideriyiz.

Ayrıca şunu belirtmek isterim ki İsveç Krallığı bağımsızlığını kazandıktan sonra 2 kere Lehistan'ın yanında muharebelere katılmıştır. Bu savaşların ilki büyük bir faciayla sonuçlanırken ikincisi tamamen Lehistan'ın lehine sonuçlanmış, savaşta İsveç'e vadedilen topraklar verilmemiştir. Bu hareketin hemen ardından İsveç-Polonya müttefikliğinin sona erdiğini duyururuz.
aldırdınız bana hollandayı 2 saat boyunca ekranı izledim :)
[+] 1 üye EmiR_124 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bağımsızlık açabilirmişsin :)
katılmak istiyorum bohemia tercihimdir :)
Ara
Mp ülke grafikleri yok mu bu mp de?
Ara
Pek fazla zaman ayıramıyorum, hevesli biri varsa nasıl yapılacağını anlatabilirim excel'de.
Kuruldu.
Katılım açık mı ?
1-Malawa
2-Muscovy
3-Delhi
Ara
Rehostlandı.
Rehosttayız.
Görsel

Görsel

Oyundaki en tehditkar ve güçlü ülke olan İsveç'i durdurmayı başaran Kutsal Roma İmparatoruna, Fransa'dan yediği her tokat sonrası gelip İskandinavya'da İsveç Norveç ezen İngiltere'ye ve üstün seviye diplomatik yetenekleriyle İsveç'i alt üst eden Brandenburg'a tebrikler.

Belli ki ben bilmiyorum bu oyunu oynamayı siz biliyorsunuz.
1.si Tüm bunların sorumlusu Bohemya'dır seni uyardım kendisinide uyardım ancak cevap alamadım. Sana 2-3 kere Bohemya ile müttefikliğini boz dedim , bozmadın üzerine gittin benim ally'ım olan Polonya'yı darmaduman etmek istedin. "merak etme şimdi seni Polonya ile ayırırız" vurgunu anlamadım sanma.

2.si ben Fransa ile Bohemya'nın bana 2v1 yapmasına laf ederken hiç ses seda çıkmıyor. Utanmadan birde Fransa , Bohemya'yı koruyordur diye cevap veriliyor. Bohemya'nın açtığı ofansif savaşta Fransa nasıl Bohemya'yı koruyor? eğer onun yaptığı korumak ise Brandenburg'un açtığı ofansif savaşta nasıl Avusturya geldi yardım etti diye suçlanabiliyor?

3.sü madem HRE'den bu kadar çekiniyordun neden Avusturya'nın düşmanı ortalıktaki kızışmanın başrolu Bohemya ile anlaşıp Polonya'ya saldırdın? Muskovy ile evliliğin varken bile.

Şimdi gelip burada gereksiz sitem etmenin anlamı yok. Başkalarına olunca ses seda yok , kendine olunca forumu yıkmadığın kalıyor. Biraz hakkaniyet başka bir şey değil. Bana yapılanı yapma sebebim tamamen kurallara aykırı olmamasıdır. Fransa'nın durumu ile Avusturya'nın durumu birebir aynıdır.
n20GdM.png
Ara
Banada tokat yiyip bana saldırdı denmiş üzücü oldu ): Zaten İsveç- İngiliz savaşının patlayacağı norvece oyun başı çıktığımda açıktı. Kaç zamandır İsveç-İngiliz savaşı ha çıktı çıkacaktı. Aklımdada var olan bir plandı ve baktım 2 savaşın var ordunuda bohemia'da gördüm, Saldırdım. Bunun oyun bilip bilmemekle alakasını bilmiyorum
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.