[MP] EU4 - Multiplayer: Kasım 2017
Çin
145 saat
http://steamcommunity.com/id/karahanzsy
Ara
(04-12-2017, 12:47)Raijin :
(02-12-2017, 11:59)Duman :
Yeni Katılımcılara Önerilen Bölgeler
Japonya, Kore, Çin.

Bu bölgelerden tercihini yapıp Oynadıgın saati ve steam accountunun linkini atıp  GM'ın kabul edip etmemesini beklemek durumundasın.

teşekkür ederim sanırım biraz geç kaldım bu multi için sonrakinde kesin olacam ama gm uygun görürse tabi
Ara
@keslankoylu2 Ming'e oyuncu vermiyoruz. Bölge anlamında Çin yazılmış.
Sic Parvis Magna
Ara
Fark etmez bana sizle oynayım yeter çok seviyorum şu oyunu oynıcak kimsem yok
Ara
Save dosyası: https://drive.google.com/open?id=1VFKvh4...ZU7wSXONpK
Oda kuruldu.
Ben gelemicem haftaya gelebilirim benim yerime başka birisi oynayabilir cuma günüde gelemicem

(06-12-2017, 22:37)Irony : Ben gelemicem haftaya gelebilirim benim yerime başka birisi oynayabilir cuma günüde gelemicem

durumlar degişti cuma günü geliyorum :D
Ara
Cuma gunu son oyunum olacak.Mughal kuracagim.Ulke suan isyanlarla bogussa da,cuma gunu toparlarim.Benden sonra biri gecerse gayet guclu olur.@Aeschyli @jax61
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sonunda osmanlı valisi yerine gerçek bir hükümdar görmek sevindirici
Ara
Biraz daha devam edebilse idim gosterirdim ben size Osmanli valisini de neyse.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Beşinci oyun günü sonrası harita, 1600.

Osmanlı bayağı iyi oynamış.İngiltere pek varlık gösterememiş.
Fransa ile ispanya kolonicilikde öncü olmuşlar.Rusya sibirya genişlemesine devam eder muhtemelen
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
ZOPqbG.jpg

Avrupa'nın ortasında bir özgürşehir: Ulm
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Kaçtı dev? Yarışıyorduk da sen fark atmıştın.
"... Egemen sınıfın düşünceleri, bütün çağlarda, egemen düşüncelerdir, başka bir deyişle, toplumun egemen maddi gücü olan sınıf, aynı zamanda egemen zihinsel güçtür.."
Ara
En son baktığımda 3 haneliydi devo su :)
Ara
rip bharat
Hala olduğu gibi duruyor.
Ara
100 yıldır isyanlar sürüyor bi 100 sene daha sürer heralde.
Ara
170px-Brasão_de_armas_do_reino_de_Portugal.svg.png
Büyük Kral, De Avis Soyundan gelen,  Kralların Kralı, Amerika ve Afrikanın kurtarıcısı,Kutsal Roma İmparatoru, Protestanların Korkulu Rüyası, İsyancıları ezen, Düşmanlarına zalim dostlarına salim olan, Dünyanın kaşifi, Denizlerin fatihi, Tanrının kutsadığı, Tüm Portekizlilerin Babası, isminin ilki, İmparator Emre Reiz'in(Tanrı onu korusun) adıyla...

Ben ki Anne de Avis kızı ve Babamız I.Emre Reiz'in torunu ve Portekiz'in Kraliçesi:

Buradan duyuruyorum ki dünyaya barış götüren bu büyük krallık barışı yaymaya devam edecektir. Fakat bilinsin ki barışı sağlama yolunda karşımıza çıkan her güç Yüce İsa ve Babamız I.Emre Reiz tarafından lanete uğrar ve Portekiz sınırlarına girme niyetinde bulunan her düşmanın soyundan gelen bütün çocuklar çarpık ve tanrı tarafından lanetlenmiş olarak doğar. 

Dedem Emre Reiz ve Annem, Anne de Avis'in bıraktığı bu krallığı ben ve İspanya soyundan olan eşim büyüttük. Dünyanın sayılı büyük güçlerinden biri haline getirdik. Oğlumuz ve varisimiz Joao da ülkenin en iyi eğitmenleri tarafından eğitilmektedir.

Portekiz Krallığı yüzyıllardır İspanya krallığı ile dosttur ve öyle kalacaktır. Sürekli genişleyip bize tehdit oluşturan ülkeler karşısında bu yüce İber ittifakı dik duruşunu devam ettirecektir...

Tüm Portekizin Babası I.Emre Reiz'in soyundan Kraliçe Marrie

[+] 2 üye Aytaç nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hunkarimizin Ispanyollara verdigi tarihi ayar,83 Madrid

BE8201F5913C3D2E2B3D6521C22C0A47C52A74E1

Efsanevi imparator Babur III`un Buhara ordularina attigi moral farki

2D6BAD31938EEE125E963EB1A8B1A6413148CEB9

Hunkarimiz ordumuzu egitsin diye tecrubeli subaylarini bize yollamis.

07B1EEFD9B5CCFBC4432A89C56BFE608E3A34E03

Mughal yolunda emin adimlarla ilerliyoruz.

7FD369AC18F17D6B685F5C246DA7EDF6AF5D0692

Biri Kutsal Roma Imparatoru mu dedi?

03C5CABF6286003A19348491469F0DBE868C68EA
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Aytaç Protestanların korkulu rüyası pek korkunç değil gibi

4c220163832f1064c83ab282a0f6cfac.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.