[MP] EU4 - Multiplayer: Mayıs 2020
(19-05-2020, 19:37)canberka :
(19-05-2020, 18:12)asocancer : Iroquoisteydim ingiltereye dayanamadım :) mümlük boştaysa biraz da osmanlıya dayanamayayım diyorum. Yani mümlüke geçebilir miyim?
Adam sırf ibreti alem olsun diye döner döner tokatlar seni bence yapma daha iyi , yue oynamanı tavsiye ederim.

O zaman da oirat ve shimazu'nun zulmüne maruz kalacak :d
Ara
(19-05-2020, 19:41)Joe Andy :
(19-05-2020, 19:37)canberka :
(19-05-2020, 18:12)asocancer : Iroquoisteydim ingiltereye dayanamadım :) mümlük boştaysa biraz da osmanlıya dayanamayayım diyorum. Yani mümlüke geçebilir miyim?
Adam sırf ibreti alem olsun diye döner döner tokatlar seni bence yapma daha iyi , yue oynamanı tavsiye ederim.

O zaman da oirat ve shimazu'nun zulmüne maruz kalacak :d
Desenize zulüm hakim olmuş düzene :D ya işte bi ülke olsun yapabikirsem bişeyler yapayım yapamazsam da işin sonu şimdikinden farklı bir yere varmayacak.
[+] 1 üye asocancer nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Herhangi bir önerilen ülkeye alınabilirim.Memlük gibi rq atılmış ülkeler de olabilr.
Steam: KARTAL
2200 saat.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
Arkadaşlar bugün herkes işini gücünü ayarlarsa hadi bitirelim , çıkmam gerek muhabbeti olmasa çok iyi olur. Son dakikalar çok telaşlı bitti mi bitecek mi diye geçiyor.
[+] 1 üye canberka nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İnsanlar etkinliğe belirlenmiş saatleri göz önüne alarak katılıyor. Bu yüzden bitecek mi? gibi sorular oldukça doğal. Genelde normal oyun süresinden daha uzun süre oynanıyor zaten.
WhaW8Am.gif
[+] 5 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-05-2020, 14:52)PCOyun : İnsanlar etkinliğe belirlenmiş saatleri göz önüne alarak katılıyor. Bu yüzden bitecek mi? gibi sorular oldukça doğal. Genelde normal oyun süresinden daha uzun süre oynanıyor zaten.

Zaten ben de bişey demedim ayarlayabiliyosanız ayarlayın da hemen gitmem gerek telaşı olmasın 12 de diyorum. Biraz agresif gibi olmuş mesaj , sitem etmeye çalışmıyordum :D
Ara
o gün çıkmam gerekti sırf 1-2 defa dedim diye bu denmez ayıptır
€20
Ara
(20-05-2020, 16:44)Aiakos : o gün çıkmam gerekti sırf 1-2 defa dedim diye bu denmez ayıptır
Özür diliyorum herkesten. Kimseye gönderme veya laf atmaya çalışmadım özellikle sana hiç çalışmadım. Sonrasında da belirttim iyi niyetimi bu dediğim nasıl böyle anlaşılıyor aklım almadı. Kimseye 12 de çıkmayın daha oynayın demek haddime değil zaten. Bidaha da bişey yazmam artık kötüye yorulacaksa.
[+] 2 üye canberka nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-05-2020, 17:06)canberka :
(20-05-2020, 16:44)Aiakos : o gün çıkmam gerekti sırf 1-2 defa dedim diye bu denmez ayıptır
Özür diliyorum herkesten. Kimseye gönderme veya laf atmaya çalışmadım özellikle sana hiç çalışmadım. Sonrasında da belirttim iyi niyetimi bu dediğim nasıl böyle anlaşılıyor aklım almadı. Kimseye 12 de çıkmayın daha oynayın demek haddime değil zaten. Bidaha da bişey yazmam artık kötüye yorulacaksa.
esprisine yazdım biraz ben asıl ben yanlış anlaşılmaya sebep olduysam kusra bakma :d ama pcoyunun dediği gibi saate göre geliyor herkes
€20
[+] 1 üye Aiakos nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(20-05-2020, 17:44)Aiakos :
(20-05-2020, 17:06)canberka :
esprisine yazdım biraz ben asıl ben yanlış anlaşılmaya sebep olduysam kusra bakma :d ama pcoyunun dediği gibi saate göre geliyor herkes
İyi bari vallahi yazmazdım bidaha sağol.
Ara
Bugün katılamayacağım, yerime @KARTAL oynayacak.
Ara
@Justicar' ın yerine bugünlük Avusturya'ya ben oynayacağım.
Ara
nasıl ülke seciliyor bilmiyorum, ben de katılmak isterim

steam: CONRAD

107 saat
Ara
oda kuruldu

id: 90135430969075714
şifre: st
Ara
ülke: Ayutthaya
steam:CONRAD
saat:107
Ara
(20-05-2020, 21:00)Voidian : oda kuruldu

id: 90135430969075714

Oda tekrar kuruldu

id: 90135431031752710
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
image0.jpg

Gerçi Prusya Commonwealth’i sattı. Duman haklı çıktı :d
[+] 4 üye Yukare nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png?width=722&height=406
Buganda cumhuriyeti artık güçlü bir güçtür haberiniz olsun 23k askerimiz ile kongoyu ele geçirdik!!
unknown.png?width=722&height=406
Liderimiz de ayrı bir güçtür..
Ara
Inca.png

Biz uyarmıştık...Demiştik bizden habersiz kuş uçurtmayız güney amerika sınırlarında...
Kibirli Portekız ahalisi sandı ki avrupadan kovulunca burada bir imparatorluk kuracak...pehh.
Çok hızlı olmasakta zengınlıklerımızı kullanarak cok sayıda koloni yaptık ve Güney Amerikada INTI dinine mensup yeni
yerleşimler kurduk.
Dinimize yeni soluklar getirmekle kalmadık ayrıca reform hareketimizi de tamamladık.INTI dinimiz update almıştır...İlgilenenlere duyurulur.
Kadından yönetici olmaz diyen varsa ricamız yüce Kraliçemizin statlarına bakmasıdır.İddia ediyoruz DÜNYA üzerinde 
ondan iyi bir hükümdar yoktur.

"Zordur Güney Amerika Dağları
silah değil yürek ister kuşatması..."
[+] 5 üye lekolaj nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.