[MP] EU4 - Multiplayer: Mayıs 2020
oda kuruldu

id: 90135734609819654
şifre: st
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
hby6qc.gif
Ara
rehost

id: 90135735254147078
şifre: st
Ara
Bu mpde ele geçirilen bölgeler:

unknown.png?width=722&height=406
Papalık: " Haşmetli papalığımız için piedmontu ele geçirdik. Doğru yola ileteceğiz onları."
Fransa: "Wallonie'nin çoğunu aldık. Yakında tüm hollanda bizim olacak!"
Köln: "Mrb abi burayı aldm bn de .s"
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(31-05-2020, 00:15)Yasin Ahmet : Bu mpde ele geçirilen bölgeler:

Papalık: " Haşmetli papalığımız için piedmontu ele geçirdik. Doğru yola ileteceğiz onları."

Fransa: "Wallonie'nin çoğunu aldık. Yakında tüm hollanda bizim olacak!"

Köln: "Mrb abi burayı aldm bn de .s"
Yine iyi biz ülkenin çeyreğini kaybettik :p

Ara
Bu oyun Polonya'nın bir kaç defa bölünmesinden sebep açtığım ikinci savaşta toprak bütünlüğüne dikkat etmedim. Tek toprak ile bende bölmüş oldum. Kusuruma bakmayın. Çözebiliriz diye düşünüyorum toprağı geri vererek.
Ara
Eğer bende böldüysem geri verebilirim.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Kararı tabi ki GM verecektir ancak CW artık büyük ölçüde oynanacak durumda olmadığından toprakların şahsım adına verilmesine gerek olduğunu düşünmüyorum. Ne @Justicar ne de @Menars bölmek amacıyla atmadı anlaşmaları. Aynı anda açıldığı için savaşlar anlaşmaların genelinden böyle istenmeyen bir bölme sonucu çıktı.
Ara

1675 Güç Yüzdesi

1675yuzde.png

İttifak Limiti: %11.1
[+] 4 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
her oyun günü istikrarlı bir şekilde 0.1 skor artıyorum.983. gün zirvedeyiz inşallah.
[+] 7 üye raskol nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hollanda Afrikada savaşa girer.
Fransa;

2ee5dc53cc4ccd51e08c20ba7d880328.jpg
[+] 5 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bende animeci oldum shimazu :D
Ara
(29-05-2020, 20:12)Joe Andy : Oyrat'ta sıkıştım, yapabilecek hic bir şeyim yok ve Prusya'da oyuncunun varlığı daha önemli. Bu sebepten Prusya'ya geçebilir miyim?

(29-05-2020, 23:24)alemdarpasa : oirat  sesli  güldüm :d

Pathetic
Ara
Bu MPde 1821e kadar gidecek miyiz? Yeni dlc çıkınca yeni bir mpye başlamak daha iyi olur.
[+] 1 üye BeRDuSH nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-06-2020, 08:32)BeRDuSH : Bu MPde 1821e kadar gidecek miyiz? Yeni dlc çıkınca yeni bir mpye başlamak daha iyi olur.
gidilir büyük ihtimal gm değilim ama sadece tahminimi söylüyorum gerekirse oyun günü ekleyebilirler belki bu haftaya özel
€20
Ara
Bugun etkınlıge katılamayacagım.İsteyen arkadaş bugün INCA'ya geçebilir.
Ara
Bugün Papalık devleti olarak ben de katılamayacağım gibi duruyor. İsteyen geçebilir.
Ara
Bugün benim de katılmama ihtimalim var Rusya geçmek isteyen varsa bana öm atsın.
Ara
PCOyun şantajmı yapıyor yoksa?
Ara
Evet.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.