[MP] EU4 - Multiplayer : Ocak 2017
(24-01-2017, 11:37)chaos10ur :
(24-01-2017, 06:46)mahoin12 :
(23-01-2017, 22:09)gardyans : Osmanlı'nın işi zor olacağa benziyor. Hem Akkoyun hem Memlük playerlere ait. Bu iki ülke iyi müttefikleri yanına alırsa Osmanlı'yı devirebilir.

Valla işim baya zor oldu single a göre acayip zorlandım oralarda

arkanızda avusturya-macaristan olustu sessiz kaldınız padisahim :) daha cok zorlanacaksınız gibime geliyor.

Han'ın kudretinin yettiği yerlere sizin hayalleriniz bile erişemez. FSM

Ara
(24-01-2017, 13:25)mahoin12 :
(24-01-2017, 11:37)chaos10ur :
(24-01-2017, 06:46)mahoin12 :
(23-01-2017, 22:09)gardyans : Osmanlı'nın işi zor olacağa benziyor. Hem Akkoyun hem Memlük playerlere ait. Bu iki ülke iyi müttefikleri yanına alırsa Osmanlı'yı devirebilir.

Valla işim baya zor oldu single a göre acayip zorlandım oralarda

arkanızda avusturya-macaristan olustu sessiz kaldınız padisahim :) daha cok zorlanacaksınız gibime geliyor.

Han'ın kudretinin yettiği yerlere sizin hayalleriniz bile erişemez. FSM

Sömürgen olan İran'ı besleyip büyültürsen, sonra da annexlersen zaten ticaretten parayı kırarsın.
Ara
Singlede
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 4 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Saat 20:30 da lobi kurulur. Mazeret bildirmeden gelmeyen oyuncuların ülkeleri başkalarına verilecektir. Kayıt olamayan arkadaşlar lobiye gelebilirler.

Lobi ismi : Strategyturk
Şifre : st
Ara
Ben genoa olarak yeni katıldım oyuna bilginize.
Ara
Normalde gelecektim, hatta oyuna bile girmiştim, son anda birader gelip İngilizce ağırlıklı final raporuna yardım etmemi istedi, gelemedim.

Zaten Carib'tim, çok da oyunu etkilememiştir :D
Ara
Güzel oyun dönüyor bu gün de zevkli geçti.
Ara
Ben perşembe günü oyuna katılamayacağım cuma günü sınavım olduğu için. Cuma günü ülkem yerli yerinde olursa devam ederim.
Ara
nj0NXg.jpg

Wg3pNL.jpg

DBg5Qz.jpg
Ara
Mughals sağlam.

İngiltere'yi GP listesinde göremiyoruz @Nogrod.
Osmanlı'nın Avusturya Moskova ve Mughal'ı AYNI ANDA tokatlaması çok güzeldi  :up: :up:
Ara
(25-01-2017, 01:33)Warwars : Osmanlı'nın Avusturya Moskova ve Mughal'ı AYNI ANDA tokatlaması çok güzeldi  :up: :up:

Eyw hocam sağolasın. :smile:

Ara
(25-01-2017, 01:29)Duman : Mughals sağlam.

Yok hocam ya.Osmanli`dan saglam tokat yedik.@jax61`de beni tokatlamak icin sirada.Sonumuz pek hayirli gorunmuyor.
Ara
@Duman arada oluyorum, maksat göz korkutmasın.
A leader is a dealer in hope

Ara
yNZJja.jpg
Her sabah yeni bir gün doğarken,
Bir gün de eksilir ömürden;
Her şafak bir hırsız gibidir
Elinde bir fenerle gelen.

Ömer Hayyam
Ara
Savaşları diplomasiyi anlatın biz de bilelim neler olup bitiyor.
save'i atsınlar genel dünya haritasıyla birlikte hikayeyi yazabilirim ne kadar kaybettiklerini de planlıyordum save almayı unuttum

Ara
Discord gel @Duman
A leader is a dealer in hope

Ara
Asya'da oyuncular arasında bir mücadele yok. Bengal ile Ming müttefik ve ortak olarak günümüz Tayland bölgelerini parçalıyorlar. Ming Kore ile ittifak halinde Kuzey 'de ki ülkelerden toprak kazandı. Mughals Kuzeyden Hindistan'a doğru sarkarken Osmanlı ile savaş patlak verdi doğu fetihleri durdu. Vijayanagar kuzeye doğru yardırıyor. Asya'nın gelen özeti budur.
Her sabah yeni bir gün doğarken,
Bir gün de eksilir ömürden;
Her şafak bir hırsız gibidir
Elinde bir fenerle gelen.

Ömer Hayyam
Ara
5L6zzl.jpg

Çöl boyandığı için Osmanlı büyük gözüküyor yoksa büyümemiş beyler.

[+] 4 üye Işıkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.