[MP] EU4 - Multiplayer : Şubat 2017
Bugun var mi mp
[+] 1 üye Kaiser-i Rum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün var. Saat 20:30 da kurulur.
Ara
Katılabilirmiyim.golden horde.(great horde)ama rus abi yemesin beni.
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara
Oda kuruldu arkadaşlar.

@momidik
Golden Horde Moskova vassalı durumunda o yüzden o devleti veremeyiz.
Ara
İnternet hızım sıkıntı. bugün yokum :(
Geri Döndüm (Sayılır)
Ara
Etiyopya'yı aldım.
Ara
Bugün 22 yıl oynayabildik. Fransa için diplomatik bir 22 yıl oldu. Savaş açılmadı. Herkes agresif diye tabir etti ama asıl agresif kendileriydi.
Ara
2718B154C096CD55766DF2B0B5D769D01CBFA995

7C5DBCCC6074C7AB3B07EBFF7639B6AA8F27B694

F32A594CB6842EE52CE3B83C4782421BE358105B

4263D332C2BAAA909405E62D829916B6D1E8F46B

A58717E5A671B6DB951BC8852CC069B255C844AE

8B353C89D264693C5731CB09ECF5B89763A36FB4

BA6525A9417CF18BD99B53550751CCEDA6877A85

335FC78C68EFF7C0C8E968133840DE68187B2C89

9216A6C0EBFE3F4665326D72D3F1DD98E4925BEB
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
gayet hos bir mapmode mus sezar :).
Ara
Multinin 3. gününde bana çok agresifsin vs. gibi laflar edildi. Ancak gördüğünüz gibi Army Losses ta listede bile değilim. Herkese el uzattım. Bazıları geri çevirdi bazıları öptü başına koydu. 2.sine yapanların yanındayken , ilkini yapanların da başkentinde cezalarını verdik. Ama kayser de yoruldu. Artık iyi kayser yok. Kayser kim olduğunu hafızalara kazımaya geliyor. Yoluna çıkanları ateş, yanında olanları ise zafer bekliyor.

*Qayser-i Rum
Ara
Bahmanis ve Bengal diğer devletlere göre çok vahşi ve barbar duruyor o Army Losses ledgerında :P
Ara
Host'un işi olduğundan dolayı yarın oynayacağımız multiplayer iptal olmuştur. Pazar günü hiç kimsenin itirazı yoksa telafi oyunu düşünüyoruz. Fikirlerinizi bekliyorum.
Ara
Eğer sadece host'un işi olması nedenye iptalse başka biri oyunu kurup yapabiliriz diye düşüyorum.
Henüz ay başı olduğundan kimse kotasını doldurmamıştır, hıza olumsuz etkisi olmaz. En kötü ben de kurabilirim, 50mbs fiber var.
Kesin iptalse de başta karar verildiği gibi pazartesi devam edebilirsek sevinirim.
[+] 1 üye Dehshetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
kaysercim senle alakalı sorun fazlaca agresif olman değil , 2 önemli mihver devleti daha ilk 50 yıl içerisinde yoketmen.ayrıca senin savaştığın 2 önemli devlet daha doğru düzgün muharebe bile yapmadan malesef teslim oldukları için attrition istatistiklerinde fransa yok. halbuki biz 4 tane horde devletle yıllar boyu savaştık. haliyle attrition ortada :D her neyse bu sonuçta senin kural dışı oynadığın anlamına gelmiyor. fakat bu oyun anlamında rahatsız edici yani bunu kabul etmek lazım.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Baska bir host bulunabilir. Oyle olmazsa da pazartesi oynaualim. Telafi olmasin
Ara
Biz çok korkmak.2 süper güç arasında kalmak ben ben üzülmek :( çok şükür osmanlı bize yardım etmek biz daha fedual olmamak.
insanlığın kini geçecek, diktatörler yok olup gidecektir. halktan zorla aldıkları iktidar yine halkın eline geçecektir. ve insanlar ölmeyi bildikleri sürece, özgürlük yok olmayacaktır.
Ara
osmanlı size yardım etmek ne demek.. osmanlıdan yardım dilenmekle neyin hesabına girmek. siz yardım dilenmek için rusya düşmanlarına gitmek. dostlarına değil. osmanlı sizi korumaya devam etmek , rusya osmanlı dostlugu bitmek..bu arada bu akşam olmayacaksa multiplayer pazar da olmasın.. pazartesi devam ederiz.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Oylama yapalım sonuçta yeni host bulunursa devam edelim ya da pazar telafi yapalım ya da yapmayalım diye
Ara
kayser elimizde save de yok da önemli bir ülkenin gelemeyecek durumda olması oyunun dengesini aşırı derecede bozacaktır. bugünlük ertelenmesi bence de uygun..telafisini de istemeyen varsa onu da yapmayız.pazartesi devam ederiz..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
nasıl yani host olunur biri illa ben de olurum GM olduktan sonra sıkıntı olmaması lazım

Save dertse bende de var

Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.