[MP] EU4 - Takımlı Minor Multiplayer: Temmuz 2020
Kutsal Three League - Mantua ittifakı bölgelerine el uzatmaya çalışan ragusa muhtarlığına gereken dersi vermiştir.

Blasck_Map.png
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dünyanın en güçlü ülkelerinden Butua ve İmerina olarak Kutsal İttifakımız Sus Dedim Sustu takımı olarak bölgede daha fazla savaş istemiyoruz. Bölgenin daha fazla yıpranması halinde ezilenlerin tarafında olacağımı bildiririz. 

Kara Kıtanın Kara Çocuklarından İtalyan Şehir Devletlerine

330px-Butua.png m6k824.jpg
[+] 2 üye kscub nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1 toprak aldıgın için benden bu kadar sevinecegini bilseydim hediye edebilirdim.
Ara
Fazla cömertlik başa zarar.
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
oyunun en iyi bolgesi size verilmiş ragusayı patlatsan bile büyük bir beceri sayılmaz gören diyecek osmanlı picklemişimde adam mantuayla beni yıkmış :d
Ara
At yarışı yapmıyoruz. Başarı ve beceriye bu kadar takılmana gerek yok. Roleplay yaptım görüldüğü üzere afrikalılardan roleplay olarak cevap geldi. Tabi bazıları anlamayabiliyor.
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yolda olacağım için yedeği olduğum foixe cumartesi günü için başka bir yedek lazım.
[+] 1 üye İlber Ortaylı nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
diger oyun 1 hamle daha denerim olmadı annex atında kurtulayım baska ulkeye geceyım . takım arkadasının elektırıgı felan yoktu askeri kanat oyudu moral bozuldu sacma sapan hamleler yaptım.
Ara
Ben The Palatinate oyuncusuyum ve 2. oyun gününden beridir takım arkadaşım yok şuan bavaria da münih devleti boşta gelecek varsa çok iyi bir takım olabiliriz en üstleri zorlarız
[+] 2 üye dancerkid nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(24-07-2020, 13:01)dancerkid : Ben The Palatinate oyuncusuyum ve 2. oyun gününden beridir takım arkadaşım yok şuan bavaria da münih devleti boşta gelecek varsa çok iyi bir takım olabiliriz en üstleri zorlarız

Ben müttefik olmak isterim. Koşulları vs. okudum uzun zamandır eu4 oynuyorum ama multi deneyimim olmadı. Nasıl yapıcaz bu işi
Ara
katılmak istiyorum

https://steamcommunity.com/profiles/76561198185071337/

munich
Ara
Arkadaşlar bugun için saat 12 buçuk 1 gibiye uzatalım diyorum ne dersiniz?
Ara
Yeni katılımcıların mevcut takım arkadaşı arayan oyuncularla irtibata geçmesi daha isabetli.

İlk 3 oyun günü Strategyturk Extra'da.
(25-07-2020, 19:50)kscub : Arkadaşlar bugun için saat 12 buçuk 1 gibiye uzatalım diyorum ne dersiniz?

Kaçta bitirilecekse o saatte çıkacağım.Bugun işe gittim yarın da işe gideceğim.
Screenshot_1.png?ex=661394d9&is=66011fd9...4125dc856&
Ara
ragusa olarak tek kaldım oyun içerisinde endulus ve rodostan askeri yardım istiyorum.
Ara
(25-07-2020, 20:53)alemdarpasa : ragusa  olarak tek kaldım  oyun içerisinde  endulus ve rodostan  askeri yardım istiyorum.

yardım istediğin devletlerin kendine hayırı yok.
Ara
oda kuruldu

id: 90137405927421961
şifre: st
Ara
Ya ben hangi ülke boş nerden bilcem biri yardımcı olsun
Ara
@PCOyun'un yedeği olarak bugünlük  etkinliğe katılıyorum.
[+] 1 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.