[MP] Hearthstone - Turnuva: Mart 2017
YD4okA.png

@troglodyte vs @'Cpt.MacMillan'  1-0

Banlar Druid Warlock

GG

Tebrikler
Ara
@birisi43 battle.net'teyim açtığında yazarsın oynarız.
@Duman tebrikler güzel oyundu. oyun bittiminde battlenet beni yoğunluktan attığı için ve birdaha giremediğimden dolayı oyun bitiminde birşey yazamadım bundan dolayı özür dilerim.
@Cpt.MacMillan Aynı durum ne yazııkki sizin içinde geçerli. Yazmış olduğunuz yazıya cevap veremedim.
Ara
Önemli değil oyunumuz bittikten sonra gg leşmiştik zaten :D
Ara
Eline sağlık @Archmage  banlar shaman-mage
ZZMLn3.jpg

@Duman ve @birisi43 maçınızı yapmışsınız sanırım ama resim göremiyorum ben. Nedir durum ?
Ara
@ZenderX son kartı oynadığımda beni oyundan attığı için resim alma şansım olmadı @Duman da varmı bilmiyorum.
Ara
Bende yok malesef.
Kazananı banları söyleyin o zaman, ona göre güncellicem ana konuyu. Bir önceki maçlarıda eklemeyi unutmuşum zaten ikisini bir yapmış olurum.
Ara
Shaman ve Warlock banlıydı sanırım, iki oyuncu da Mage'ydi. birisi43 kazandı.
ZenderX'in resimdeki Icehowlu gördükçe o muhteşem priest kartı aklıma geliyor "Purify"... :D
Ara
Banlar shaman ve warlocktu. iki oyuncuda mageti.
son el yer de bulunan minyonlar.
@Duman Azure drake. Arcanosmith ve animeted shield.
Benim tarafımda street trickster, azure drake, imp gang boss ve imp.
Son el forgotten torch ve fireland portal ile oyun bitti.
Ara
(22-03-2017, 22:54)TR Ace : ZenderX'in resimdeki Icehowlu gördükçe o muhteşem priest kartı aklıma geliyor "Purify"... :D

Purify destesi vardı, normalde saldıramayan güçlü minionlara kullanıp oynanıyordu. :D
(22-03-2017, 23:03)Duman :
(22-03-2017, 22:54)TR Ace : ZenderX'in resimdeki Icehowlu gördükçe o muhteşem priest kartı aklıma geliyor "Purify"... :D

Purify destesi vardı, normalde saldıramayan güçlü minionlara kullanıp oynanıyordu. :D

Biliyorum bir ara amazda oynuyordu uzun süre önce Ancient Watcher'lara Sunfury Protecter felan veriyordun.Benzeri bir deste hayla var aslında internettede çok nadir karşılaşırız rankda
Ara
Qav2vr.png

Son 3 maça girerken inceleme yaptım. 

@Duman 'ın şampiyon olma şansı yok.
@Archmage @"Cpt.Macmillan" ve benim tek başımıza şampiyon olma şansımız yok. @troglodyte 3 maçınıda kaybetse ve 3ümüzden biri 3 maçınıda kazansa bile 16 puanda oluyorlar.

Şampiyonluk yarışı @troglodyte ve @birisi43 arasında geçicek. Kendi aralarında oynayacakları maç belirleyici olacaktır diye düşünüyorum.
Ara
Maçlar tamamlandıktan sonra ilk 4 play-off yaparsa enteresan olabilir veya 1. olan finalist kabul edilir ondan sonraki 4'lü playoff yapıp aralarında ikinci finalisti çıkartır, zaten şu an puanları eşit.
Doğru diyorsun, şöyle yaparız duruma göre ilk 4'e bir playoff hazırlarız. 5 maçlık sistemden olur ama 1. olan 4. ile 2. olan 3. ile eşleşir, ek olarak 1. ve 2. olanlar 1-0 önde başlar.En son süper final yapmış oluruz :D bi düşüneyim ben bunu. Tabii puan durumununda buna müsade etmesi lazım 4 kişi aynı puanda bitirirse olmaz :D
Ara
23-25 Mart
ZenderX - @birisi43
@Archmage - @"Cpt.Macmillan"
@troglodyte - @Duman
Ara
@ZenderX yarın karşılaşmayı yapsak sorun olur mu ? Bugün pek müsait değilim.
Ara
Konuyla büyük bir alakası yok ama geçen forumdan Archangel(Archmage miydi yoksa bendeki hafıza balıkta yoktur) ile konuşuyoruz kendisi farketmedi eklediği kişi benim olduğunu sonra forumun reklamını yaparken muhabbet şuna döndü ;

Archangel:Forum var hearthstone vb. oyundan bilgiler felan veriyorlar
Ben:O forum strategyturk mü
Archangel:Nerden bildin
Ben:Ben bir dahiyim,bir kral ,bir süperzeka yada sadece forumdan TR Ace :D
Ara
Güzel maçtı. Banlar: Druid ve Priest1LL0a1.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.