[MP] Stellaris - Multiplayer: Eylül 2019
Akşam ki mp'ye yetişememe ihtimalim var. Eğer yetişemezsem şimdiden özür dilerim.
Ara
Oda kuruldu.
hby6qc.gif
Ara
oda id si de rica edeceğim.
Ara
ID:

unknown.png
Ara
Benim kurduğum odaya bilmediğim bir sebepten girilemediği için @altnkurt odayı tekrar kuracak. Birazdan açılmış olur.
hby6qc.gif
Ara
id güncellendi
Ara
Yeni id'yi ve password u buraya da atabilir misiniz ?
Ara
şifre st
Ara
yeni id nedir ?
[+] 1 üye SteelOgre nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(22-09-2019, 21:22)Voidian : ID:

unknown.png
meral-aksener.jpg

Almanlar yenilince biz de yenilmiş sayıldık. Halbuki sınıf sistemini yok ettiğimiz Turancı/Komünist ütopya, Tengri ile aylık konuşmalarımızdan elde ettiğimiz bonuslar, 100k gücündeki filomuz ve inşaat halindeki 2 yapay gezegenimiz karambole gitti.
Asla unutulmayacaksın ilk yıldızlar arası Başbuğumuz Meral Akşener. 
[+] 4 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Screenshot_2.jpg

DamageExpert ve Ferreke'nin savaşından sonra Ferreke'nin galaksinin tapusunu DamageExpert'e verme hadisesinin bizim tarafımızdan görünen hali. Bu öyle bir hadise ki galaksi ayağa kalktı. Gökkubbe saygı duruşuna geçti. Zaman bir süre durdu öylece, akmadı.

Screenshot_3.jpg
İmparatorluğumuzdaki 18 çeşit mahlukatın dua ve emekleriyle bu başarıya nail olan muzaffer filomuzun galaksimize musallat olan nanit belasını def ettikten sonraki geçit töreni.

Screenshot_7.jpg

Oyun sonu haritası. Ne yazık ki oyunun yavaşlamasından ötürü burada bitirmek zorunda kaldık.

Screenshot_5.jpg

Bu da Ayro ile destansı savaşımız. O gün nice yiğitler nice gemilerin içinde can verdi. İki yüz kırk bin kişilik filomuz Ayro'nun tahminimce sayıları iki yüz on binleri bulan savaş birliklerine saldırdı. Bu öyle bir savaştır ki galakside eşi benzeri görülmemiştir.

Screenshot_6.jpg

Filomuz çeşitli faktörlerin de etkisiyle bu savaştan da galip ve muzaffer şekilde ayrılmıştır. Galakside gücümüzün bir eşi daha yoktur ve olmayacaktır.
Sic Parvis Magna
[+] 3 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katıldığım ilk Stellaris etkinliği oldu. MP'ye katılmadan önce oyun hakkında fazla bilgim yoktu. Oynadığımız 3 günün sonunda oyunla ilgili birçok şeyi çözdüğüme inanıyorum ve öğrendikçe oyundan daha çok zevk almaya başladım. Başlangıç konumum dolayısı ile nispeten korunaklı bir yerdeydim ve bu sayede oyun ile ilgili birçok soru işaretimi giderdim. Sonraki etkinliklerde daha etkin bir şekilde oynayacağıma inanıyorum.
tTRiYax.png
[+] 5 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ve bir Stelleris etkinliği daha sona erdi. 100 yıl boyunca izole kalan imparatorluğumuzu hafife alan Robot böcek sevici fedarasyon jumpdrive'in keşfi ile beklemedikleri yerden "yıldırım savaşı" nın uzayda uygulanmış şeklini tatmak durumunda kaldı. Ama galiba altnkurt un dediği gibi galaksi buna hazır değilmiş ve uzay zamanda büyük yavaşlama gelmesine sebep oldu son yıllarda oyunda günler geçmek bilmiyordu.

Biz Klingonlar olarak yüce soluncandan ve colossus dan alıdığımız güçle robotlatı ve gestalt böcekleri tanrının ışığı ile buluşturmuş olduk. Büyük bir kıyım yaşandı sağ kalanlar ise konsantrasyon kaplarımızın en nezih bölümlerine yerleştirildi. Ayrıca yüce yoldaşımız ve müttefikimiz Panaxala'nın korkusuz ağaç insanlarının desteği ile Galaksimizi istila eden Grey Tempest belasını da temizledik. Ne kadar barışı herzaman savaşa tercih eden bir uygarlık olsalarda onlarda gerçek barışın savaştan sonra geleceğini bilecek kadar bilgeler.

Şaka bir yana öncelikle en çok etkileşimde olduğum müttefikim altnkurt'a sonra ezeli düşmanlarım Ferreke ve Ayro'ya daha sonra katılan emeği geçen ve vakit ayıran bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Oyun sonu yavaşlığını saymazsak gayet güzel bir oyun oldu ama bu da bir tecrübe tabi. Gelecek oyunlarda görüşmek üzere. Tanrının ışığı hep yol göstersin. :)
[+] 1 üye DamageExpert nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Baya uzay zamanı büktün ama he.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

tükürdümünün camtasiası eşşek kadar yazı koymuş
3 saatlik emeğin içine etmiş ilk defa video editledim berbat olmuş olabilir kusura bakmayın ;(
[+] 7 üye Ferreke nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ahahaaa güzel olmuş eline sağlık, düşünmen yeter.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Efsane olmuş son kısmı görünce sandalyeden düşüyordum gülmekten. :D 

6TCftcV-no2hSlfjAF9jWUDH5J9mzaOrWwu4s3Sk...78-h499-no
[+] 1 üye DamageExpert nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.