[MP] Stellaris - Multiplayer: Mart 2020
90133615911647237

Şifre St

Kuruldu.
Ara
Uygarlığım:

20200319205149_1.jpg
WhaW8Am.gif
Ara
unknown.png

Katılıyorum.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ufak bir internet kesintisi oldu kusura bakmayın.
[+] 3 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben bir türlü bağlanamadım, başlangıçta arkadaşları yaklaşık 20dk beklettim, pardon. Oyunun dosyalarını doğrulamama, silip yeniden indirmeme rağmen bağlanmıyor. ID ve şifreyi girdikten sonra "connecting"de kaldım, host başladığında da "Requesting hot join" diyip "host sahibinin kabul etmesi bekleniyor" diyor ancak Justicar'a request gitmiyor. Oynayamadığım için üzüldüm. @Justicar haftaya kurarken beni Steam'den davet eder misin? Bir de öyle denemek istiyorum. Çözümü bilen arkadaşlar varsa bir yanıt bekliyorum.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Agresif kedileri kınıyoruz
Ara
unknown.png

unknown.png
[+] 5 üye Tripian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni eklentiyi deneme fırsatı olarak katıldığım etkinlikte gerek senato gerek federasyon mekaniklerini yakından tecrübe etmiş oldum. Oyunu uzun zamandır oynamadığım için unutmuşum diyebilirim. Zaten etkinlik de oyuncuların yeni mekanikleri keşfi üzerinde döndü gördüğüm kadarıyla.
Sic Parvis Magna
[+] 3 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün etkinliğe katılamayacağım.
WhaW8Am.gif
Ara
Kuruldu.
[+] 1 üye Justicar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
ID: 90133619087265794
Ara
20200327002929_1.jpg
Katılan herkese teşekkürler. Bir savaş ve bir de Kağan gördük bu oyun gününde. @PCOyun gelemedi, @Henri kişisel meseleler yüzünden erkenden çıktı ve @Craetus teknik sorunlar nedeniyle oyuna gelemedi. 
[+] 4 üye Onur34 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Vay vay vay, galakside neler olmuş böyle. Çok ilginç bir yer olmuş.
76561198034761601.png
Ara
Screenshot_4.jpg

İmparatorluğumuzun İncisi

Screenshot_3.jpg

Kadim kalıntılardan yeniden yükselen Ekümenopolis

Screenshot_5.jpg

Burası da filomuzun koruması altında bulunan galaksinin zengin kristal yatakları
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Öncelikle Galaktik Market olayı çok saçmaydı. Gezegenler arasındaki trade uçurumuna rağmen teşvikle henri aldı.

2.jpg?width=614&height=671
1.jpg

İyi kalitede robot üretip sattık

3.jpg

Federasyonumuzda sıradan bir gün

4.jpg

Hali hazırda robotlarla iç içe yaşayan bir topluluk olarak cybernetik implantlar takarak ilerlemeye karar verdik.

5.jpg

Federasyon filosunu lağveden sevgi pıtırcıkları

6.jpg

Uzay Tilkilerinin güç hırsını durduramıyoruz

7.jpg

8.jpg

Güç zehirlenmesine kapılan arkadaşlar oluyor anında milletin sillesini indiriyoruz

9.jpg10.jpg

Galaksinin iyiliği için çalışmaya devam

11.jpg

Galaksinin dört bir yanına arctic gezegen habitat demeden hizmet götürüyoruz

12.jpg

Tilkiler durmuyorlardı daha fazla güç istiyorlardı

13.jpg

Great Khan'ın çıkmasıyla konsey ilk defa gücünü kullandı

14.jpg

Bu sırada Ferreke liderliğinde federasyonumuz zerglerle savaşa girdi. Kedilerin filosu sahte ricat taktiği ile tuzağa düşürüldü.

16.jpg?width=1000&height=671

Rahipleri iman gücümüz yeter bin ferrekeye derken filoları sayısal üstünlüğe rağmen yenildi

17.jpg

Bu sırada great khan ilerliyordu

18.jpg?width=893&height=671

Khan tehlikesini tek başına atlatamayacağını anlayan Imperium bizim yerimize öteki federasyonu seçti

19.jpg
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 6 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Geçen hafta kişisel bir durumdan ötürü erken çıkmam gerekmişti. Haritadan gördüğüm kadarıyla saldırıya uğramışım ve bölünmüşüm. Bu hafta etkinliğin son günü oynanacağından ve ülkeme ne olduğunu merak ettiğimden katılım göstereceğim.
[+] 2 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
merababa bende mp ye katılmak istiyorumda nasıl katılacağım bi yardımcı olurmusunuz
Ara
(31-03-2020, 11:05)ethem : merababa bende mp ye katılmak istiyorumda nasıl katılacağım bi yardımcı olurmusunuz

Bu mpde yz olan ülkelerden birine geçebilirsin. Konun başında yadığı gibi her perşembe 21:00 ile 00:30 arasında oyunu oynuyoruz. Oyun odası bir sorun çıkmazsa 21:00'den on beş ile yirmi dakikla öncesinden açılıyor ve konuya odanın ip'si yazılıyor. Bu haftadan sonra farklı bir konseptte yeni bir etkinliğe başlayacağız. O etinliğe katılmak istiyorsan konusu açıldığında uygarlığının resmini atman yeterli olacaktır.
Ara
Bu hafta da etkinliğe katılamayacağım. Kusura bakmayın. GM izin verirse başka bir oyuncu benim devletimle oynayabilir.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(02-04-2020, 16:02)PCOyun : Bu hafta da etkinliğe katılamayacağım. Kusura bakmayın. GM izin verirse başka bir oyuncu benim devletimle oynayabilir.

Katılmak isteyen herhangi biri yerine geçebilir.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.