Oyun Sohbet
Geçtiğimiz ay çıkış yapan Firewatch için, çeviri başlatıldı. Çevirilmek istenen diller arasında Türkçe de var. Topluluk tarafından yapılacak olsa da oyunun yapımcıları tarafından PS4 için de yayınlanacak. 
İlgili sayfa
Vir sapit qui pauca loquitur
[+] 1 üye Emirhan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
No man's sky adındakı oyunu duymussunuzdur yeni on sifarise acilmisti fiyati 89 liraydi sonra ne olduysa bugun 150 lira olmus oyun yani 61 liralik bir zam yapmislar bu konuda siz ne dusunuyorsunuz.
Ara
PcGamer Bannerlord canlı yayınına son 5 dakika.At ve kılıççılar gelsin:
https://www.youtube.com/watch?v=Qe6g0_HRexw
[+] 1 üye SNAKEEYES433 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
OA7Dr3.png

Zamı kim yapmışsa diğerlerine haber vermemiş. xd

http://store.steampowered.com/app/275850?snr=1_41_4__42
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 1 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(06-03-2016, 18:54)SNAKEEYES433 : PcGamer Bannerlord canlı yayınına son 5 dakika.At ve kılıççılar gelsin:
https://www.youtube.com/watch?v=Qe6g0_HRexw

Silah yaratma olayı çok güzel olmuş. Kılıç şekline göre özellikleri iyi ayarlanmışsa tadından yenmez. Önceki oyunlara göre savaş alanı da daha canlı. Hasar animasyonları göze batsa da oyun kendini gece gündüz oynatacak cinsten duruyor. HYPE HYPE HYPE...
Ara
Ben beğendim oyunu. Çıktığı an almayı düşünüyorum valla. Bir kaç güzel modla olur bu iş @Emirhan :)
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
"Warband'in modu" cidden bu kadar yılda bunu mu yapmışlar, yazık.
Ara
Başarılı bir "Remake".
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Düzgün bir senaryo yapsalar yine milyon satarlar aslında :P .

Bir de şu dünyanın adını değiştirsinler bence, o anagramı dünya duysa rezil oluruz, benden söylemesi :P .
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
@unonimus Überzeki olduğum içün bulmam fazla uzun sürmedi ama daha önce hiç öyle düşünmemiştim. xd
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Bu daha oyunun alpha versiyonu ve geçen sene başlandı yapımına daha katedecek, eklenecek çok şey var. Gayet güzel olmuş emir sistemi ve grafikler harika. Map biraz sıkıştırılmış geldi ama tekrardan düzenleyeceklermiş.
76561198032000419.png
Ara
@Yabgu Khan

Yapma allah aşkına oyunun yapımına başlandığı 2012'nin Eylül ayında, teaser ile duyuruldu, bu yıl çıkması bekleniyor. Adamlar 3.5 yılda bu modu yapmışlar demektir bu.

Remake falan demesin kimse, baya bildiğin mod ya. Skyrim'e animasyon+hd texture ekleyen modların birleşimi gibi oyun. PI DLCleri daha ayrıntılı.
Ara
(28-02-2016, 19:43)Kamran : Fifa 17de turkce spiker istiyorsaniz burdan oy vere bilirsiniz:
https://www.change.org/p/fifa17-de-ercan...sportsfifa

Fifa 17 de zaten Türkçe Spiker olacağı açıklandı fakat kimin seslendireceği belli değil bu kampanyada Ercan Taner seslendirsin diye bana kalırsa Ertem Şener seslendirirse daha iyi olur .
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
@Furkovic Fifa 17 turkce dil destegi olacagi kesin amma turkce spiker eklenecegi daha kesinlesmedi.
Ara
@Awake

Ben beğendim beğenen oynar beğenmeyen oynamaz. Seni tatmin etmiyor, yeterli gelmiyorsa oynamamayı seçebilirsin.
76561198032000419.png
[+] 1 üye Yabgu Khan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Awake
Her sene çıkış yapan o kadar oyun var ki içerik anlamında gelişmeyen. Fifalar, codlar... Bu seneki fifanın eskisine göre esprisi kadın futbolculardı ki kadınlara özel fizik bile yapılamamıştı. Bannerlord'un önceki oyuna göre görsel gelişim, yaşayan çevre, yeni hikaye, çeşitli görevler, daha iyi arayüz gibi gelişmeleri var. Ayrıca Talewords ekibi bir Fifa, Cod yapımcıları gibi muazzam maddi desteğe veya AAA nitelikte oyun yapacak ekibe sahip değil. İlk oyun animasyonları yeşil perdede motion capture teknolojisi ile kaydedilmemişti yine de zamanına göre kötü değildi. Oyun daha iyi yapılabilirdi belki, ya da geliştirilme süreci daha kısa sürebilirdi. Ama gelişmeleri görmezden gelmeni anlamıyorum. Bana göre geliştiricinin tek hatası oyunun duyurulmasından bu yana uzun süre geçmesi. Ne bir demo, ne de yayınlanan oynanabilir sürüm olmayınca insanlar oyundan çok şey beklemeye başladı.

Oyundan neler bekliyorsunuz?
Ara
(07-03-2016, 14:51)Emirhan : Oyundan neler bekliyorsunuz?

Fizik motoru.
v5jjo8.gif
[+] 1 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Yabgu Khan

Neden? Eleştirmek yasak mıymış?

@Emirhan

Indie oyunların çığır açtığı bir çağda yaşıyoruz, her şey para değil, yaratıcılık ve kalitede önemli. Zaten Warband ve eklenti paketleri bayağı bir sattı.
Ara
(27-02-2016, 17:45)unonimus : Yaşanmaz, yaşanması için Amerikalı oyun şirketlerinin büyük olanlarının aynı gün patlaması filan lazım.
@unonimus İlla aynı gün patlaması gerekmez. Büyük değerlendirme siteleri baba firmaların her yapıma bok atarsa üç güne kalmaz oyun endüstrisi yerle bir olur demedi demeyin. Neden o kadar parayı basıyorlar sanıyorsunuz ? XD Küçük bir söylenti bile hisselerde büyük değişikler yapıyor.

(06-03-2016, 23:32)unonimus : Düzgün bir senaryo yapsalar yine milyon satarlar aslında :P .

@unonimus Boş verin senaryoyu, oyun casual olsun, multiplayer modu olsun yine pişirirler işi.  XD

(07-03-2016, 06:52)Awake : Remake falan demesin kimse, baya bildiğin mod ya. Skyrim'e animasyon+hd texture ekleyen modların birleşimi gibi oyun. PI DLCleri daha ayrıntılı.

@Awake Elimizdekilerle yetinmeyi öğreniyoruz. Türkiye standartlarına göre oldukça gelişmiş bir oyun. XD Remake işte (Remastered olmasından iyidir. XD Şehrin adı değişik bi'kere. XD ). İsim yaparlarsa belki çok daha iyi bir devam oyunu çıkartabilirler. Bir CD Projekt Red olmalarını bekliyor muyuz ? Evet. Ama  (ne yazacağımı unuttum.)
 Herneyse, "Multiplayer" bölümü eminim çok daha güzel olacaktır (Singleplayer bölümündeki savaş alanında, hâlâ, yapay zeka korkuluk gibi. Diplomasi bölümünde de Victoria 2 ai'sinin kulanmaya devam ederlerse sıkıntı var. XD ).  Hele ki mod destiği ile. Ne yapıyoruz ? Topluluğa güveniyoruz.

(07-03-2016, 14:51)Emirhan : Oyundan neler bekliyorsunuz?

@Emirhan Devam oyununu. :P
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Yukardaki iletinin özeti: XD

Ben epey beğendim yeni oyunu.
G0kMNN.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.