Sohbet: Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna
Subredditte şöyle bir şey paylaşmışlar ama çok iyiymiş gibi geldi.

Görsel
Ara
Görevler çok saçma. Haftalık görev olarak önce 4 winli bir Arena oynamam geldi, onu reroll yaptım çünkü Arena oynamıyorum. Rerolldan sonra ise 10 tane yeni old god oynamamı isteyen bir görev geldi, tahminim bu görevin kartlara sahip olmayanlara da geldiği. Bende ise sadece N'Zoth var. Yani 10 tane maçta 10 manaya gelip N'Zoth oynayabilmem gerekiyor.
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kulağa oldukça eğlenceli(!) bir görev gibi geliyor.
Laglamak  seçim değil yaşam sebebidir
Ara
Bende hiç Old God yok, bana da geldi o görev. Sadece görevler saçma değil, sistemin kendisi saçma. Neden eskisine oranla daha kötü olduğunu oynadıkça hissediyorsunuz. Tavern Pass'ın asıl olayı verdiği exp bonusları, öbür türlü ileride 1 level ilerlemek için 3 gün görev yapmak gerekiyor. Sistemde işi karıştıran şey "exp" sistemi. Bir şey kazandığını zannediyorsun ama kazanmıyorsun.

Olması gereken şey her görevin exp ve altın vermesi. Tracktan altın ödüllerinin çıkarılması ve yerlerine tamamen ekstra kozmetik eşyalar, kart paketleri, Arena ticketi ve spesifik kartlar (örneğin random Epic kart) eklenmesi.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.