Sohbet: Panzer Campaigns - Genel Sohbet: Ordu Karargâhı
Versiyonların aynı olması lazım.

Ama denemekten zarar gelmez :xd: .
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
[+] 1 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Explicit Supply kuralıyla ile daha önce oynayan var mı? Tavsiye eder misiniz ve Virtual Supply Trucks ile kıyaslayınca hangisi daha iyi kalıyor?
tTRiYax.png
Ara
Birlikleri sürükleyerek hareket ettirmek mümkün mü? Mesela 2 altıgen ilerleyeceğim ama önce bir önümdeki altıgene, ondan sonra da diğerine tıklamam gerekiyor. Uzun yol alacağım zaman ve konvoy halinde ilerleyen birlikleri hareket ettireceğim zaman çok uzun sürüyor. Üşeniyorum yani. Tek seferde bir noktaya tıklayıp oraya yollamak (hareket puanı yetiyorsa yani) mümkün mü?
Ara
Mümkün. Sol tıkla sürükleyerek tutarak istediğin altıgende bırakabilirsin. Ama fazla uzun mesafelerde tavsiye etmem çünkü yapay zekâ en makul yolu seçmeyebiliyor.
IbnE9P2.gif
[+] 1 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(09-06-2021, 09:06)reddga : Explicit Supply kuralıyla ile daha önce oynayan var mı? Tavsiye eder misiniz ve Virtual Supply Trucks ile kıyaslayınca hangisi daha iyi kalıyor?
Rivayetlere göre virtual supplydan şaşanı unon purge eyliyormuş.
[+] 1 üye Littleİskender nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(09-06-2021, 09:06)reddga : Explicit Supply kuralıyla ile daha önce oynayan var mı? Tavsiye eder misiniz ve Virtual Supply Trucks ile kıyaslayınca hangisi daha iyi kalıyor?

Önce her senaryonun Explicit Supply desteklemediğini söyleyerek başlayayayım. Desteklemeyen senaryolarda o kuralı açsak bile oyun otomatik olarak kapıyor.

Oynamadım ama orada ikmal konusunda senaryoyu tasarlayanın insafına ve Zeus'a kalınmış olunuyor. Oynayanlardan duyduğuma göre tasarımcılar çoğu zaman bunun dengesini tutturamayıp ikmal birliklerini çok az veya çok fazla yapıyorlar. Bir de mikroyu artırıyor :xd: . Neredeyse her senaryo Virtual Supply Trucks kuralını desteklediği için (haritada yerel ikmal kaynağı bulunması yeterli) genelde onu kullanıyoruz.

(09-06-2021, 11:29)Henri : Birlikleri sürükleyerek hareket ettirmek mümkün mü? Mesela 2 altıgen ilerleyeceğim ama önce bir önümdeki altıgene, ondan sonra da diğerine tıklamam gerekiyor. Uzun yol alacağım zaman ve konvoy halinde ilerleyen birlikleri hareket ettireceğim zaman çok uzun sürüyor. Üşeniyorum yani. Tek seferde bir noktaya tıklayıp oraya yollamak (hareket puanı yetiyorsa yani) mümkün mü?

Konvoy için birliğin olduğu altıgenlerden birine (birlikleri seçmeden) Alt'a basılı tutup konvoyu topluca hareket ettirmek mümkün ama tek taburu düzgün götüremeyen YZ'ye kolordu emanet etmek de biraz şey oluyor.
[+] 2 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
France '14 notlarında ısrarla Virtual Supply Trucks kuralının açılması tavsiye ediliyordu, Panzer Campaigns'te böyle bir durum var mı?
IbnE9P2.gif
Ara
Özellikle belirtilmese de büyük senaryolarda/çölde açmak lazım genelde. Ufak senaryolar çok da etkilenmeyebilir. Yine de hepsinde açılabilir, neredeyse tamamı bu kuralı destekliyor.

Israrla tavsiye etmesinin nedeni bazılarının (özellikle büyük senaryolarda) ikmal hesabı uzun sürdüğü için kapatmak istemesi. "Uzun" burada yavaş bilgisayarlar için 1 dakikadan fazla anlamına geliyor.
Ara
(27-05-2021, 23:40)unonimus : 15-30 Haziran arası Scheldt '44 ve Kiev '43 haricinde, fiyatı 39,95$ olan bütün John Tiller Software oyunları 29,95$ olacak. 199$'ın üstündeki tek seferlik alışverişlerde yapılan %20 indirim ile birleştirilebilir.

Dolar 8,5 lira olmuş, bu devirde JTS'den oyun alınmaz :xd: .

İndirim başladı.
Ara
Orijinal fiyatı bilmesek indirimden haberimiz bile olmayacak. Adamların her açıdan ilkel çalıştığını biliyordum da bu kadarını da beklemiyordum açıkçası. Orijinal fiyatın üzerini çizip büyük puntoyla "-25%" yazarak indirimli fiyatı girmek çok zor olmamalı.
IbnE9P2.gif
Ara
Bence indirim yapmaları bile bir mucize. Fazlasını pek beklememek lazım.
tTRiYax.png
Ara
(15-06-2021, 11:12)Attila the Hun : Orijinal fiyatı bilmesek indirimden haberimiz bile olmayacak. Adamların her açıdan ilkel çalıştığını biliyordum da bu kadarını da beklemiyordum açıkçası. Orijinal fiyatın üzerini çizip büyük puntoyla "-25%" yazarak indirimli fiyatı girmek çok zor olmamalı.

Gördüğüm ilk indirimlerinde kod yazıp (On-Line) indirimi öyle alıyorduk. Shopify'da fiyatın üstünü çizmek yok mu diye düşündüm bir an için ama var olması lazım. Sanırım orayı gerçek anlamda satın alma dışında kullanmak istemedikleri için uğraşmıyorlar.

10. madde eklendi. Meğer Japon deniz piyadeleri fanatik milletten sayılmıyormuş.
Ara
Artık hesabı olanlar satın aldıkları oyunların indirme linklerine hesaplarından da erişebiliyor, isterlerse bunları Dropbox'a direkt olarak kaydedebiliyorlar. Verdikleri link önceden sadece 1 ay kullanılabiliyordu.

Hesap açmak ve/veya e-posta adresinizi değiştirmek için desteğe bildirin.
Ara
(25-06-2021, 23:02)unonimus : Hesap açmak ve/veya e-posta adresinizi değiştirmek için desteğe bildirin.

Türkiyede bulunduğumuzdan dolayı sana mı bildiriyoruz?
Space-Background.gif
Ara
Yok, yine Rich'e bildiriyorsun.
Ara
İndirimi France '40 alarak kapattım. Türk parasıyla 200 dolarlık oyunu tek seferde alacak kadar zengin değilim maalesef :frown: .
Ara
Recon Spotting opsiyonel kuralı tam olarak nasıl çalışıyor detaylı olarak anlatabilecek var mı? Mesela görüş 1km iken 2km ilerdeki düşman birimleri saptanır mı?
tTRiYax.png
Ara
Evet, tespit edilebilir. Kesin değil. Sanırım mahiyete ve gözcü birliğinin mevcuduna bağlı.
Ara
(27-02-2021, 16:30)Yasin Ahmet : Ayrıca en sevdiğiniz cephe Doğu mu Batı mı Afrika mı?

Eskiden olsa Akdeniz (Afrika + İtalya) derdim ama şu sıralar "Bokajsız oyun oyamam" diyorum. :tongue:

(27-02-2021, 22:00)Attila the Hun : Şahsen ne alternatif tarihe ne de Pasifik Cephesi'ne ilgim var, o yüzden oynamak için sebebim yok. Ama Amerikanlar oynuyordur bence.

Zamanında haksızlık etmişim, bir iadeiitibar icap eder. @unonimus'un videolarını izledikten sonra bu büyük çaplı çıkarmalar hoşuma gitti.
IbnE9P2.gif
Ara
Sitenin sol tarafından askerî kontrat kısmını kaldırmışlar :sob: .
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.