2017 İlkbahar Supremacy Etkinliği
Tüm Avrupa halkını Avrupa Birliğine davet ediyoruz.Avrupalının Avrupalıdan başka dostu yoktur :P

@cemal ittifağa katılamıyorum.Başvur butonu aktif değil.
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-04-2017, 20:23)HulkSpider03 :
(04-04-2017, 19:30)Probang :
(04-04-2017, 16:37)HulkSpider03 : Garip bir şekilde hesabı doğrulama yapıp beni Doğu libyaya verdi... İlginç.

Ne güzel sömürgem olacaksın.

Nereden geliyor bu güvenin suyu?

Kadim Doğu Libya'yı Mısır ile karıştırmışız, affınıza sığınırız. Hellas ve Doğu Libya arasında kurulacak ticaret bağları iki ülkeyide kalkındırabilir. Gördüğümüz üzere sizin bir hayli arpa ve kereste konusunda sıkıntınız var. Verimli Helen toprakları vereceğiniz petrol karşılığında bu ihtiyacı karşılayabilir.
Ara
DPDOOl.jpg

Union of Cross and Christians has founded.
Ara
Pasha şu birliği kurduğundan seni desteklemiyorum!

https://forum.strategyturk.com/konu-supr...y-eklencek rehber açıldı bakın yarın ayrıtnılı konuları ekleyeceğim.
Ara
Birliğimiz Hiristiyan toplumların geleceği içindir. Ofansif bir birlik değildir, yalnız kendi emellerimizi güden defans yapan bir birliğiz.
Ara
(04-04-2017, 21:08)Probang :
(04-04-2017, 20:23)HulkSpider03 :
(04-04-2017, 19:30)Probang :
(04-04-2017, 16:37)HulkSpider03 : Garip bir şekilde hesabı doğrulama yapıp beni Doğu libyaya verdi... İlginç.

Ne güzel sömürgem olacaksın.

Nereden geliyor bu güvenin suyu?

Kadim Doğu Libya'yı Mısır ile karıştırmışız, affınıza sığınırız. Hellas ve Doğu Libya arasında kurulacak ticaret bağları iki ülkeyide kalkındırabilir. Gördüğümüz üzere sizin bir hayli arpa ve kereste konusunda sıkıntınız var. Verimli Helen toprakları vereceğiniz petrol karşılığında bu ihtiyacı karşılayabilir.

Kabul edebiliriz. Lakin Mısır meselesini görüşmemiz lazım.
Ara
https://forum.strategyturk.com/konu-supr...y-eklencek BİLMEYENLERE REHBER!
Ara
LyD8v1.png
Alman İmparatoru hepinizi selamlar.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Barışçıl tutumumuza rağmen sınıra ordu yığmaya devam eden Alman imparatorunu şiddetle kınıyorum.
Ara
Doğu Libya ile ticaret antlaşması yaptık. Bu antlaşmaya göre Yunanistan antlaşma süresince Afrika'da herhangi bir sömürgecilikte bulunmayacak.
Doğu Libya petrolünü sadece Yunanistan'a satacak. 10 gün boyunca antlaşılan sınırdan yüksek fiyata satamayacak. 10. günün sonunda yapılacak antlaşma ile petrolünü zamlayabilecek.
Antlaşma 5. günden itibaren başlayacak.
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gronland ve Alman İmparatorlugunu Hristiyan Hacli birligine davet ediyorum.
Ara
Deniz ötesi harekat mümkün mü ?
Ara
(05-04-2017, 00:51)Sübaşı : Deniz ötesi harekat mümkün mü ?

Evet. Mesela benim 2 tane adam var, bu adalardan devamlı asker transferi yapıyorum.
Ara
Peki transfer için gemi lazım mı ?
Yoksa sürükleyince otomatik olarak gidiyorlar mi ?
Ara
(05-04-2017, 00:54)Sübaşı : Peki transfer için gemi lazım mı ?
Yoksa sürükleyince otomatik olarak gidiyorlar mi ?

Gemiye ihtiyaç yok. Fakat 3 saat denize inme 3 saat denize inme + yol derken baya bir uzun sürüyor. Kıbrıstan Balkanlara 1 gün 4 saatte asker getiriyorum :(
[+] 1 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
7qDLYN.jpg

@Xepluper ve @Kurt Knispel afkler sanırım.

@TurkJedi İtalya'ya toprak kaybetmiş.

NpDo5g.jpg

Tüm Akdeniz ülkelerini Akdeniz Paktı'na bekliyorum.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
oyun sonunda bu ittifakların hepsi dağılcak ve 4-5 ülke kalıcak anca bilginize yani dostunuza güvenmeyin çok :d
Ara
Avusturya Macaristan hükümdarı 2 devlete farklı cephelerde saldırdığı yetmediği gibi başarısız taaruzlarla topraklarını hızlıca kaybetmeye başladı. Hellas olarak ülkemizin kuzeyinde olan çarpışmaları endişe ile izledik. Avusturya Macaristan'ın direktiflerimizi yerine getirmeyip iki cephedede hezimete uğraması sonucu Saraybosna ve Trieste topraklarındaki Balkan halkların çağrısı ile Helen ordusu sınırı geçmiştir. 

Bu şehirlerde herhangi bir direnişle karşılaşmadan sevgi gösterileri arasında ilerlemeyi düşünüyoruz. Avusturya Macaristan hükümdarıda bu boş toprakların Romanya ve İtalya arasında paylaşılmasındansa medeniyetin beşiği Yunanistan tarafından geçiçi olarak ele geçirilmesine izin vereceği fikrindeyiz.

Avusturya İmparatoruna tavsiyemiz İtalya'da kaybettiği şehri ele geçirdikten sonra derhal İtalyanlarla barış yapıp Romanya'da ele geçirdiği toprakları koruması.
[+] 3 üye Probang nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni Roma İmparatoruna Alman imparatorundan selamlar.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
Yunanistan acaba Hristiyanlarin birligine girmek ister mi ?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.